Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

z prasy nic nie zrozumiesz, bo im chodzi jedynie o podsycanie sensacji i zwrócenie uwagi na ich szmatławe efektu pracy:o dzisiaj weszłam na pudla, wpisałam w wyszukiwarkę Michael Jackson i przeleciałam kilka stron z artykułami na jego temat, po nagłówkach....powiem jedno: MASAKRA!! jak zebrać to wszystko co o nim napisali do tej pory w jednym miejscu, ujrzeć to na raz....słabo się robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra To:-D cytat: po dzisiejszym dniu stwierdzam, że na świecie liczą się tylko pieniądze i władza....dla wrażliwych ludzi nie ma tu miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth aha:classic_cool: no może i zbyt ostro, ale nic nie poradzę, że dzisiaj takie odczucia mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa wstydziuch:D:D idealne:classic_cool: brakowało mi właśnie takiego słowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra...Ja dzisiaj stwierdziłam coś zupełnie przeciwnego... Michael w Man in the Mirror pisał mniej więcej tak: Jeśli chcesz zmienić świat zacznij go zmieniać od człowieka, którego widzisz w lustrze... Chciałabym żeby w każdym z nas, którzy żylismy w jego epoce i którzy go kochalismy pozostało coś...dobrego... Żeby jego misja zmieniania swiata nie poszła na marne... Pomyslałam sobie po prostu,że życie jest takie krótkie... za krótkie,żeby nie przezyc go majac wewnętrzne przekonanie o sobie,że w głębi duszy jest sie dobrym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Smooth, nie raz o tym myślałam....ale jak patrze na to całe zło wokół, wyzysk, pogoń za pieniądzem, układy i układziki, są równi i równiejsi....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaj Ostra nie padaj!!!:-D Kochana... trzeba brać przykład z tych co mimo swojego cierpienia ida przez zycie z nieustajacym usmiechem na ustach... Show must go on...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth Diana🌼 WSPIERAM :-D wspieram...nastolatki - hehe :-D Kiedy to było.....Jeny jak ja bym chciała wakacje 😭, jak je miałam to - eh szkoda wracać do tych czasów...radia tranzystorowe \"grały\" a już radiomagnetofon - to był SZOKEN :-D Było minęło :) Grunt, że M.J. żyje w Waszych ❤️. No czytam dalej :):) Ciekawe -naprawdę-;););) a w tle już po cichu http://www.youtube.com/watch?v=qF0o-W5uu8o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glen... ja miałam magnetofo szpulowy... O Jezu, pół nocy siedziałam żeby nagrać notowanie listy przebojów prIII i głos Marka Niedźwieckiego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak można twierdzić, że się wybielał, wystarczy zainteresować się tematem, by skumać, że był chory...obejrzeć jego foty i już widać...eh nienawidzę ignorantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×