Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

hello i jak P.Y.T podobał Ci sie ten film?? ale dzis gorąco, chyba sie poopalac pojde z nutką MJ w mp3.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Dzien dobry wszystkim fankom, czytalyscie newsa: "W czołowej dziesiątce zestawienia najpopularniejszych albumów świata znalazło się aż siedem płyt Michaela Jacksona! Takiego wyczynu nie dokonał żaden inny artysta w historii muzyki rozrywkowej. Łącznie w minionym tygodniu rozeszło się 2,6 mln albumów z przebojami zmarłego w czerwcu "króla popu"."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy wejść na stronę www.polski-bux.pl/?r=nowamary i się zalogować. codziennie 25 reklam do klikania. zarobek gwarantowany . a na start dostajesz 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Dziewczyny a widziałyscie to?: Czy 25-letni tancerz Omer Bhatti jest sekretnym synem zmarłego w czerwcu Michaela Jacksona? Wszystko wskazuje na to, że tak! Podczas uroczystości pożegnania "króla popu", Bhatti siedział wraz z najbliższą rodziną piosenkarza w pierwszym rzędzie. 25-latek był wyraźnie poruszony ceremonią, a łzy skrywał za ciemnymi okularami. Media zaczęły spekulować, że Omer jest sekretnym dzieckiem "Jacko". Dlaczego anonimowy tancerz otrzymał miejsce w pierwszym rzędzie, gdy wiele celebrities musiało usiąść za plecami 25-latka? - pyta "The Sun". Jak donosi bulwarówka, Jackson podczas rozmowy z najbliższym gronem w 2004 roku ujawnił, że 20 lat wcześniej miał przelotny romans. Owocem zauroczenia norweską fanką ma być właśnie Omer. Brytyjski tabloid ujawnił, że rodzina 25-letniego tancerza nie wyklucza ojcostwa Jacksona. Bhatti chce w najbliższym czasie przeprowadzić testy DNA, by poznać ostateczną prawdę. "The Sun" zwraca uwagę na podobieństwo Omera i Prince'a Michaela II zwanego Blanket, 7-letniego syna Jacksona. "Mają takie same ciemne włosy, podobne łuki brwiowe i wiele fragmentów twarzy" - czytamy. Tabloid ujawnia wiele innych faktów wskazujących na to, że Bhatti jest potomkiem Jacksona. Tuż po narodzinach dziecka "Jacko" miał wysłać do Oslo dwóch pracowników, którzy pomagali matce chłopca w jego wychowaniu. Poza tym Omer przez wiele lat miał zamieszkiwać w posiadłości Neverland. Co ciekawe znalazłam to na ONECIE a nie na Pudlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem co robić z tą pracą, mam wątpliwości....eh i nie mam z kim o tym pogadać😭 doradca finansowy...rodzice uważają, że do dupy taka praca, gdzie łazi się ludziom po domach, ale z drugiej strony można zarobić fajne pieniądze... spotkania się umawia w biurze, max 2 dziennie...ale nie mam prawka, więc mpk zostaje do poruszania się po mieście i dojazd do klienta... nie wiem co robić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Aliksandra tak to ten :) No powiem wam,ze ja tez się powoli nakręcam,bo naprawdę wydaje mi się to całkiem mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
A co do pracy Ostra to ja bym się do takiej roboty nie nadawała:) Ale jak masz takie predyspozycje to czemu nie spróbowac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRa --bierz tą robotę,nie słuchaj rodziców teraz nie komuna że trzeba w zakładzie pracy siedzieć 8 godzin i do domu bardzo fajnie --masz umówione spotkania i idziesz zobaczymy czy sie w tym odnajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalio, problem w tym, że ja nie wiem czy się nadam...nie wiem czy dam radę to robić, po prostu... niedługo czeka mnie wizyta u klienta z szefem, żeby zobaczyć jak wygląda taka rozmowa...ale nie wiem....eh cykam się generalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Ostra spróbuj,bo potem będziesz załowała,ze mialas okazję i nie spróbowałas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo interesujące czy ten chłopak to syn Michaela wklejajcie informacje o nim zresztą Omar siedział w pierwszym rzędzie podczas ceremonii pożegnania hmm..... i płakał niewiadomo co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest bardzo podobny wg mnie...kiedyś widziałam zdjęcie MJ i jego obok...skojarzyłam, że już kiedyś to widziałam...i wtedy pomyślałam sobie...ten dzieciak to jego syn??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat obklejania paznokci był już szczegółowo omawiany różne wersje podano -obgryzał paznokcie -miał czarną skórę pod paznokciami -konsekwencje choroby gdzie paznokcie słabo sie trzymały tyle co pamiętam każdy trzyma sie swojej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie.. to na poczatku gdy byl jeszcze czarny to sobie zaklejał bo tam mial objawy choroby, a gdy sie juz wybielil to temu zostawił sobie bo to po czesci tez stało sie jego znakiem rozpoznawczym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
POdobno ten Omer ma wykonac testy DNA, wiec jesli jest synem Michaela to sie o tym dowiemy. Wiecie, w show biznesie wszystko jest mozliwe, a producenci Jacksona zapewne mieli w tym interes by ukryc taka prawde. Nie mozna zapomniec jednak, ze dziennik The Sun, z ktorego pochodzi ten artykul, przedstawil tez falszywy akt zgonu Michaela i nieprawdziwe wyniki autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam Aden, ten film mnie wciagnal, zostało mi jeszcze 20 minut, ale boje sie obejrzec koncowke mysle, ze mozna ten film obejrzec, chociaz jego osobowosc pokazana na nim rózni sie od tej, jaka ja mam zakodowana w glowie ten aktor, fajny, milutki, ale jednak Michael ukazany tam zostal jako troche ograniczony- tak mysle a on miał wiecej w sobie gracji, a tam moznaby pomyslec, ze cos z nim nie tak było takze miło mi sie ogladało ten film, ale podchodze do niego z dystansem to tylko jeden punkt widzenia, a naprawde jaki Michael był wiedza tylko ci, ktorzy z nim przebywali weszłam na ten art na tvn24, ktory ktos tu polecał i pani, ta z francuskim nazwiskiem, ktora witała go w Polsce, powiedziala min, ze on wydawal jej sie zbyt idealny, zeby ona magla z nim rozmawiac jesli chodzi o omara- to ja absolutnie uwazam, ze to nie jego dzieciak Michael nie ukrywalby dzieciaka, nie poza tym- czyli co? oznacza to, ze Michael miałąby miec romanse z kobietami? a jesli tak to z jakas fakna??? eeeeeeee nieeeeee kiedy mogł byc z Brooke Shields? ona po jego smierci powiedziala cos takiego, na pewno czytalyscie Michael oswiadczał jej sie wielokrotnie (sama pamietam, jak na poczatku lat 90-tych po ceremonii grammy sfotografowano ich razem w samochodzie on ja calowal w policzek, a ona miała pierscien na palcu) ona ponoc powiedziała, ze bedziesz mnie miał przez cale zycie, ale ja chce miec rodzine, chce miec dzieci... dla mnie ta wypowiedz jest zagadkowa, to znaczy tak jakby z zMICHAELEM TO BYŁO NIEMOZLIWE Z JAKiegos powodu poza tym, ja nie widze podobnienstwa...powanie mówie inne uszy, inne zeby, calkowicie.. na takie rzeczy zwraca sie uwage omer ma bardzo zaznaczony dolek w brodzie, ale Michael miał nawet delikatniejszy w wyniku operacji Michael mial w swoim wygladzie cos przyciagajacego, a omer, nie wg mnie oczywiscie omer ma inna sylwetke, jakies krotkie nogi nie sadze, zeby MIchael, ktory tak baredzo pragnał miec dzieci nie uznałby go a twioerdzenie tej prasy, ze omer ma taki sam podbrodek, jak prince- o matko szok, brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktor grający Michaela mi sie nie spodobał mówiąc w skrócie --lata po ogrodzie z psikawką i pstryka, wszystko robią za niego prawnicy i asystent a on nie chce problemów PYT -właśnie taki ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
aliksandra, własnie mozna obejrzec, ale my czujemy, ze to nie byl prawdziwy Michael gorzej, jesli ktos, kto nie zajmował sie Michaelem to obejrzy i pomysli, ze on taki nierozgarniety był jako młody chłopiec mihcael czesto spiewał piosenki Stiviego Wondera, potem zrobili duety a teraz Stivie gra billi jean publicznosc spiewahttp://www.youtube.com/watch?v=d0DTJSrc_D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
juz ktos z was przytoczył te informacje, ale tak mi sie podoba, ze jeszcze raz napisze... na interii pisza, ze Michael jest 7 razy w czolówce swiatowej sprzedazy płyt jest to rekord wszechczasów jeszcze raz ustanowiony przez Michaela Jacksona :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord wszechczasów?? szacun:classic_cool: szkoda, że on tego nie widzi:( i osobiście uważam, że nikt nigdy go nie przebije:classic_cool: a z tej pracy rezygnuję, nie chcę żeby ludzie brali mnie za akwizytora🖐️ za dużo bym musiała dawać od siebie, a zyski nie są gwarantowane, nie ma stałej pensji...to nie jest zajęcie na pierwszą pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą P.Y.T. znowu ta magiczna siódemka....może faktycznie coś w tym jest?;) był taki artykuł na pudlu kiedyś, że MJ jest w jakiś sposób powiązany z liczbą 7, były przytoczone przykłady.....ciekawe w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja tez czytaląm o 7 nie wiem dokladnie co to za praca, ale ja tez bym nie chciałą takiej wykonywac sa ludzie co tak maja gadane i nie widza problemu we wkrecaniu ludzi moze to wkrecanie, moze nie ale dla mnie za bardzo stresujaca ta praca woallabym w sklepie pracowac, naprawde Ostra, pewnie jeszcze znajdziesz cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...za bardzo stresująca, praca nazywa się doradca finansowy:classic_cool: poczytałam o tym w necie, bo w sumie nawet nie wiedziałam z czym to się je...a że już wiem, więc dziękuję, postoję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×