Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Hejka Pięknoty :classic_cool: Dziewczyny, u mnie pojawiły się takie same refleksje! Czynić dobro! Chociaz ten świat do tego w ogóle nie zachęca :O Ostra - znajdziesz coś lepszego. Ja również szukam pracy :classic_cool: A teraz dwa pytanka, które mi przyszły do głowy. Dziewczyny, wyobraźcie sobie, że macie przed sobą spotkanie z MJ :classic_cool: I teraz tak: 1. O czym chciałybyście z Nim poromawiać (oczywiście mam na myśli prywatną rozmowę, bez świadków)? 2. Czy chciałybyście Mu coś podarować? heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Community... Aleś wystrzeliła z tym spotkaniem...Nie mam kompletnego pojęcia... Nie smiem sobie tego nawet wyobrażać...ale chyba chciałabym z nim po prostu... pośpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastrzeliłaś mnie tymi pytaniami.... pewnie byłabym w totalnym szoku i zachwycie mając go na wyłączność i nie koniecznie pamiętałabym o tym co chciałabym spytać i że miałam mu coś dać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę sobie wyobrazić takiego spotkania ;) Ale jak pomyslę sobie, że np. siedziałabym pod drzwiami pokoju, w którym jest Michael i że za chwilę Go zobacze itepe... To aż mam ciary normalnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej fajnie, ze jestescie ja nie chcialabym sie spotkac z Michaelem tylko raz w zyciu, hahahaha to za malo i to dopiero byłoby straszne... a te fotki z reklamy dangerous- ktos wkleil, bardzo mi sie podobaja, czyli Michael w takim brązowym ubranku na tle jakby pustyni acha, piszecie czesto, ze Michael byl taki slodki, ze ladne mial oczy, usmiech a mi sie tez bardzo podobały jego dłonie ale i tak nie o tym chcialam napisac tylko o tym, ze podobaly mi sie zawsze bardzo jego.....nogi ciekawe, czy ktos jeszcze na to zwrócił uwage mial takie niezwykle proste nogi kiedys mamie powiedzialam cos o nogach, a ona na to, ze facet powienien miec takie lekko krzywe.... hm... ja lubie michaeloweeeeeee a w ogole to ...a tam- wszystko miał ladne Aden, a moze to sie jeszcze da jakos uratowac? a moze wyluzuj troche z tym MJ? z drugiej strony, jesli chłopak juz tu widzi problem, to moze jest bardzo zazdrosny na pewno go to meczylo no tak, jkak tu wygrac z MJem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ,gdzies tam -w krainie wiecznej szczęsliwości- wszyscy się spotkamy... Do zobaczenia Michael... Teraz bedziesz pisał piosenki dla tych, którzy docenią zawarte w nich dobro... Dla wszystkich aniołów w niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zastanawiałam się też, jaka byłaby moja reakcja, gdyby na koncercie ochroniarz zabrał mnie na scenę do Michaela... Chyba wszystkie dziewczyny (oprócz tej co zemdlała ;) ) rzuciły się na Niego bez opamiętania... Hmmm... P.Y.T. Ja zwróciłam uwagę na Jego... pośladki ;) i tors też mi się podoba. Zresztą Michael cały jest piękny, co tu dużo mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja juz teraz nie mysle o spotkaniu Michaela ale jak bylam jeszcze mala, czyli mialam 12, 14 lat to bez przerwy myslalam, ze on jest ze mna w pokoju najpierw byl postacia bardzo tajemnicza to znaczy zawsze był, do konca ale poczatkowo, nie slyszałam z nim zadnego wywiadu... wiec nie mówił nie rozumialam jego jezyka nie wyobrazałam sobie, zeby on mógl jesc tak, jak zwykly człowiek kiedy zobaczyłam billie jean- i on tam lezy w łozku, dopiero wtedy uwierzyłam, ze on moze spac a kiedy w leave me alone- wyskakuje z fotela wtedy wiedziałam, ze on w ogole siada na czyms nie myslalam o nim jak o czlowieku i to jest dopiero wariactwo potem dopiero zobaczylam ze mowi- jakies 3 zdania moze- wszystko przychodzilo stopniowo nie było youtube w kazdym razie z czasem poznalam jego slowa piosenek i tak sobie mówiłam do niego po angielsku, korzystajac z tych slow, bo nic innego nie umiałam o, jestem wariatka w kazdym razie bylam on chodzil za mna strasznie tak, hm do około moze 2000? potem o dwa stopnie moja milosc sie ochlodziła sama sie starzałam ale naprawde tak mi w zyciu w głowie namieszał, ze az graniczy to z całkowitym zmeczeniem i wyczerpaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T. :D :D :D Rozwaliłaś mnie tym: "kiedy zobaczyłam billie jean- i on tam lezy w łozku, dopiero wtedy uwierzyłam, ze on moze spac" :D :D :D Przesłodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Community, to samo mysle, poza tym caly byl świetny zdolny i wyjatkowy dzis cały dzien ogladałam z nim wywiady..... chcialabym byc taka, jak on, ale tak sie nie da on byl jedyny w swoim rodzaju ale jutro to jzu musze wyjsc na dwor, na zewnatrz, tak sobie obiecuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie co mi sie stało?komp mi padł...teraz pisze w ukryciu bo mąz naprawia zabronil mi dotykac ale ne mglam sie powstrzymac bo tak was kocham i mam do nadrobienia 1000 wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym z nim zaśpiewac a jednoczesnie cos mu podarować...Dlatego było by to jego ulubione SMILE... Może ... I just cant stop loving you... może kiedyś... w anielskim chórze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×