Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Narami Kikuto
chciałabym żeby wydali Moonwalk po polsku...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że już do tej pory M.J. ofiarował tyle miłości, ciepła, dobra swoim dzieciom i tak je wychował, że będą takie jak on. Poradzą sobie, mieli przecież wymarzone dzieciństwo którego M.J. nie miał, spełniło sie jego marzenie. To co on mówił w wywiadzie, że codziennie powtarzał im prosto w oczy ze ich kocha, a oni dziekowali mu za braciszka... Na tym wideo co zdjął okulary te ostatnie jego dni, chyba był wtedy też juz na lekach, tak jak na this is it video, nie do końca był świadomy. Stres, terminy, presja, jego zdrowie i wiek połączone to wszystko musiały się odbić na zdrowiu. Załączam MORPHINE, http://www.youtube.com/watch?v=2rQZ-L8KC_A któregoś dnia słuchałam idąc do pracy, na poczatku mysłałam, ze on tam śpiewa DID WE WRONG, a to chodzi o DEMEROL, hmm zastanawiająca jest ta piosenka...może jutro coś o niej poczytam. W niej uwielbiam refren taki płaczący "trust in me" i właśnie demerol... A i jeszcze jedno, wiecie może czy można zablokować dostęp do jakiejś storny internetowej? Chce zblokować sobie pudelka...hehe :D moze to wydać się smieszne, ale jestem uzależniona, wstydze sie czytania jego, bo tam są same plotki, jeśli istnieją podobne osoby do M.J. o którym pisze sie niestworzone rzeczy, nei che tego czytać. Nie czytam faktu ani superexpressu kilka lat temu doszłam do wniosku, że to tania sensacja dla ubogich i oczy mnie bola jak patrze na nagłówki, szkoda mi ludzi, autentycznie SZKODA mi ludzi ktorzy czytaja super express i fakt. Ale z pudla jeszcze sie nie wyleczylam. Nie bede popierać rugania opinii o M.J> na pudlu tylko zeby czytelność była większa. Jutro banuje pudla ! a dzisiaj ide spac. Dzięki za obecność i kurcze zrozumienie... to takie miłe, jak się wie, że jest się rozumianym. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca fee
chcialabym go przytulic i powiedziec ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca fee
chcialabym go przytulic i powiedziec ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Nesca,mi też serce pęka jak oglądam filmiki z ostatnich dni życia Michaela,tak chciałabym Go pocieszyc,nie miał nikogo życzliwego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Był taki samotny i zagubiony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Cały weekend Was nie czytalam (bede musiala dzisiaj wszystko nadrobić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj do późnej nocy oglądałam \"Living With Michael Jackson \" i też jestem w szoku. Ten cały bashir to szuja,nie ma serca i litości chooj! I jeszcze beszczelnie pytał Michaela czy stracił wiarę w człowieka !! A potem co zrobił!? Tak się przejęlam tym filmem że całą noc śnił mi się Michael,że z nim rozmawiałam,że się przytuliłam do niego i dałam mu mały bukiecik kwiatków. Ależ byłam szczęśliwa ,ale z tego szczęścia wyrwał mnie rano okrutny brzęk budzika😡 Lubiłam Lennona,Freddiego Mercury słucham na okrągło,to mój idol- bo to też w pewnym sensie geniusz muzyczny, ale gdzie im tam z osobowością do Michaela?! Dirty Diano piszesz:\" Gdyby mógł być królem nie popu ale całego świata, jak miłośc ma zwyciężyć, skoro życie tak wielu osób jak Matka Teresa, księżna Diana, M.J. i wielu innych jest poświęcone szerzeniu miłość, dobra i pokoju na świecie, a odbiorcy rzucają kamieniami w nich.\' Dołożyć do tej listy trzeba i Jezusa,który też przyszedl do ludzi z miłością,uzdrawiał chorych,ba nawet zmarłych wskrzeszał a skończył na krzyżu! Tak mu ludzie podziękowali za Jego serce. Pytasz jak dalej żyć w tym złym świecie, wśród tych okrutnych ludzi - ja po prostu unikam ludzi, przebywam z nimi tyle na ile jest to konieczne,wolę obcować z moimi psami które kochają mnie bezinteresownie,nie obgadają,nie wyśmieją i nie osądzą. W tym chorym świecie słabe jednostki giną,bo takie są prawa natury. Ja też jestem słaba jednostka dlatego uciekam w kąt żeby mnie mentalni kanibale nie zeżarli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucwińska z misiem
przepraszam, że tak z innej beczki - zawsze się szczerzę kiedy oglądam BAD i na końcu MJ śpiewa "who's baaaaad", who's baaaaad" z tą zadziorną miną :D to mnie rozśmiesza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kiedyś tu napisał , co byś zrobiła jak w śrdku nocy Michael stanąłby nad twoim łóżkiem i wrzasnął tak jak na tym teledysku WHO'S BAAAAAAAAAAAAD !!! :classic_cool: he he dobre ja najpierw szok później radość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
Ale bym sie cieszyła :P nie wypuściałbym Michaela az do rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
U mnie to już obsesja ,naprawde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucwińska z misiem
ja bym chyba podskoczyła ze strachu, potem zaczęłabym się zanosić śmiechem a na końcu rzuciałabym mu się na szyję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym wystąpieniu słodkie to było jak M.J. na poczatku nie wiedział jak sie zachować, śpiewał z tymi dziećmi w 1.21 zaczał poklaskiwać bo nie wiedział jak się zachować a zaraz potem przestał, jejku jaki on jest słodki. Nie mam innego linka ale byl taki wywiaad gdzie siedział za ławą i jak wygłosił ten wykład, zaczęli mu bić brawo, a on nie weidział co zrobić więc też zaczął klaskać ze dwa razy i przestał taki zmieszany, nie śmiąły bo nie wiedział jak sie zachować. Boże, jaki on był tam słodki. Jak znajde to wkleje. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne jesteście .......
.... Wasze rozmowy na tym topiku można podsumowac tylko w jeden sposob ---- ŻAL :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucwińska z misiem
wiecie co, cholernie lubię "Who is it", ale czemu te zwrotki są tak schrzanione ????? czemu ledwo słychać Jego głos? grrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścibskie babsko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścibskie babsko ....
Nie rozumiem co takiego jest w tym fragmencie filmu ? ... Nie pytam złośliwie tylko chciałabym wiedziec bo może czegoś nie zauważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucwińska z misiem
ja zauważyłam,że dobrze mu było w czerwonym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścibskie babsko ....
Fajną ma kurtkę w tym ostatnim filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Dirty Diana jaki film mialas na mysli? Moze masz linka? "To co on mówił w wywiadzie, że codziennie powtarzał im prosto w oczy ze ich kocha, a oni dziekowali mu za braciszka... Na tym wideo co zdjął okulary te ostatnie jego dni, chyba był wtedy też juz na lekach, tak jak na this is it video, nie do końca był świadomy. Stres, terminy, presja, jego zdrowie i wiek połączone to wszystko musiały się odbić na zdrowiu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucwińska z misiem
PRZETŁUMACZY KTOŚ??? ..................................................................................... Jackson's Doctor -- Strange Signs Law enforcement sources tell us one of the theories they're exploring in Michael Jackson's death is that Dr. Conrad Murray administered Propofol to the singer and then left the room, eventually to return to a dead body. Our sources say when paramedics arrived Michael Jackson was found with an IV in his arm, an IV stand nearby along with an empty IV bag and oxygen tank. We're told paramedics who arrived on scene say Dr. Murray's conduct was "strange" -- he was "hard to deal with" and was "getting in the way" of emergency responders. As we already reported, paramedics wanted to pronounce Jackson dead at the house but Dr. Murray insisted they transport the singer to the hospital. We're told at the UCLA Medical Center -- after doctors gave up on resuscitation efforts because Jackson was clearly dead -- Dr. Murray continued CPR, which some of the UCLA docs found curious

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty diana właśnie zastanawiałam sie gdzie jest link hehe. Przecudownie tam wygląda ,mmm słodki az do bólu. Co ja bym zrobiła jakby przyszedł do mnie w nocy i krzyknal hehe? Fajne pytanie :) Zerwałabym sie na nogi ,walnełabym go czyms co miałabym pod reka ze strachu oczywiscie hehe a jak bym sie w koncu zorientowała ze to MJ to zamknełabym go u siebie w domu i tak by mieszkał sobie ze mna do teraz :) :) :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ Najwaznejsze z tej notki, to chyba tyle, dr mury zachowywal sie dziwnie kiedy przyjechali ci, ze szpitala, było dla nich jasne, ze człwoeik nie zyje, nie weidzieli, ze to MJ. wygladał xle, to jeszcze z wczorajszej notki dr mury upierał sie, zeby go reanimowac i zawiexc do szpitala musieli go posłuchac, bo ma wieksze kwalifikacje kiedy zakonczyli reanimacje bez powodzenia, on jeszcze niby robił cpr a wczesniej w domu przeszkadzał im, był trudny do ogarniecia i z innych notek---prawdopodobnie zaaplikowal mu śmiertelna dawke i go zostawił kiedy przyszedł do niezywego wzial dzieciaka, zeby miec swiadka- robił reanimacje ale na łozku, bo i tak wiedział ze nie zyje takie sa domysly narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeluję do Was
Wręcz błagam Was ! Przestańcie tu pisac takie głupoty na temat tego wspaniałego człowieka .... "Co bym zrobiła jakby przyszedł do mnie w nocy i krzyknął ???" ... nie wiem już sama czy mam sie z tego śmiac czy płakac :o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redemenes, chodzi o film Living with Michael Jackson Take Two, nie pamiętam chyba w drugiej bądź trzeciej części mówił o swoich dzieciach, ze powtarza im to itd. A ten filmik że był na lekach to czkeaj, zaraz wkleje http://www.youtube.com/watch?v=wbIBB6uAd-M on nie jest taki nerwowy na codzień, zreszta ten wystep zapowiedz this is it, też był dziwny troche...to nie jest typowy M.J. chyba był pod wpływem leków. a w 1.21 wczesniejszym filmiku ktory zapomnialam wkleic ;) http://www.youtube.com/watch?v=hrimfWw_HD8&f eature=related on zaczyna klaskac jak dzieci spiewaja heal the world, i niew eim czy to kazdy widzi ale nie wie jak sie zachowac, czy spiewac razem z nimi, czy klaskac, czy sie bujac ;) i klasnal trzy razy a potem schowal rece za siebie sweeeet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×