Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Wyobrazcie sobie ze w weekend znajomi wyciagneli mnie na impreze,lecialy soebie jakies tam imprezowe kawałki i nagle słysze ....... MICHAEL \"Billy jean \" a potem jeszcze 3 inne !!!! Zamurowało mnie ,ale byłam happy :D:D:D. Poprostu oszalałam hehe. I co ciekawe masa ludzi ruszyla wtedy na parkiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeluję do Was
No tak ... cholernie nerwowy na tym filmiku jest :o ... Nawet żuje sobie gumę - toż to apogeum nerwicy :o ... Przestańcie się doszukiwac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apeluje do Was Boze a co w tym złego , ze sobie tak piszemy .Przeciez nikt tu go nie obraża i nie mówi o nic zlego ! To nie mozna nawet pożartowac :).Nie rozumiem po co wchodzisz na to forum skoro Ci nie odpowiada to co tu piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeluję do Was
Właśnie mnie przeraża to, że Wy piszecie na serio :o ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeluję do Was
A wchodzę na ten topik bo jest demokracja :D .... Przestańcie się już ośmieszac i albo zacznijcie o Nim jakoś normalnie pisac albo zamknijcie topik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apeluje do was....to weź waleriane jak cię to przeraża, a w ogole najlepszyms posobem byłoby zaniechanie odwiedzin. Jak cie to nie interesuje to nie wchodz, bo nas z naszej miłośći nie wyleczysz. Znajdz sobie jakies hobby :P a Ja tymczasem lece, bo fajnie miło, ale ile można ogladac M.J. pranie i sprzątanie na mnie czeka, wpadnę później. A jutro znowu podjemuję próbe moonwalka, i to już ostatnia i wrzucam na strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam sprzatać i prać :). Diana czekamy na Twojego moonwalka :). Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeluję do Was
Właśnie wchodzę na tą stronę bo uwielbiam MJ i Jego muzykę ... ale to co robicie z tym topikiem jest przerażające i śmieszne zarazem :o Sikacie w majty jak niewyżyte 12-latki !!!! .... Dobrze, że Michael ma jeszcze mnóstwo normalnych fanów. Swoją drogą to bardzo jestem ciekawa jaka jest średnia wieku na tym topiku ... :o ... Żal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Mokotowieeee
wyższa niż myślisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apeluję do Was
To na Waszym miejscu nawet bym się nie przynawała do wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzieś w necie natrafiłam na fajne zdjęcie Michaela....siedzi sobie na masce samochodu, w tle jakaś pustynia....chyba , błękitne niebo...Nie jestem pewna czy link do tego zdjęcia nie znajduje się na tym forum....ale rozmiary dyskusji są gigantyczne....są tu expertki od Michasia więc może coś im się przypomni.....nooo a jak nie to będę musiała zryć. Pozdrawiam, mi też jeszcze nie przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Mokotowieeee
było chyba takie zdjęcie, chyba z lat 80, ale przed Bad. nie mam go na dysku. mam za to inne - Michael siedzący na masce czerwonego samochodu w czarnym stroju, ale w garażu. na oko coś około 1988. też fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Mam ogromną prośbę - czy któraś z Was ma tłumaczenie piosenki You\'re not alone ? Bardzo mi na tym zależy a nie umiem znaleźć :( Będę zobowiązana za pomoc. Ps. jestem waszą milczącą czytelniczką od samego początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Mokotowieeee
Minął jeszcze jeden dzień Ciągle jeszcze jestem zupełnie sam Jak to możliwe Że ciebie tu przy mnie nie ma Nigdy nie powiedziałaś: "Żegnaj!" Powiedz dlaczego Musiałaś odejść I zostawić mnie zupełnie samego Dzień w dzień siedzę tutaj i zadaję sobie pytanie Jak to się stało, że nie ma miłości Ale coś szepcze mi do ucha i mówi Nie jesteś sama Jestem tu przy tobie Mimo, że jestem daleko Zostanę przy tobie Nie jesteś sama Ponieważ jestem tuż przy tobie Mimo, że jesteśmy oddaleni od siebie Jesteś w moim sercu Nie jesteś sama Zawsze sam, dlaczego, och? Dopiero od kilku nocy Mam wrażenie, że słyszę cię płaczącą Prosisz mnie, bym wrócił I wziął cię w ramiona Słyszę twoją modlitwę Będę dźwigał twoje problemy Ale najpierw potrzebuję twojej dłoni Potem wieczność może się rozpoczynać Dzień w dzień siedzę tutaj i zadaję sobie pytanie Jak to się stało, że miłość odleciała Ale coś szepcze mi do ucha i mówi Nie jesteś sama Jestem tu przy tobie Mimo, że jestem daleko Zostanę przy tobie Ponieważ Nie jesteś sama Ponieważ jestem tuż przy tobie Mimo, że jesteśmy oddaleni od siebie Jesteś w moim sercu I nie jesteś sama Wypowiedz trzy słowa, a przybiegnę do ciebie Dziewczyno, ty wiesz, przybędę Będę przy tobie / x2 Nie jesteś sama Jestem tu przy tobie Mimo, że jestem daleko Zostanę przy tobie Nie jesteś sama Ponieważ jestem tuż przy tobie Mimo, że jesteśmy oddaleni od siebie Jesteś w moim sercu Nie jesteś sama Jestem tu przy tobie Mimo, że jesteś daleko Zostanę przy tobie Ponieważ nie jesteś sama Jestem tu przy tobie Mimo, że jesteśmy oddaleni od siebie Jesteś zawsze w moim sercu /// Ponieważ nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=RtgqiJnXRKg&NR=1 fajny wywiad, M.J. w czasach swojej świetności, energiczny, żywy, szczęśliwy, uwielbiam ten śmiech od 4.15 i to że pozwoliłby swojemu dziecku na kariere tak jak on, mówić, obyś byl lepszy ode mnie... wydaje mi się, że M.J. pozwalał swoim dzieciom na większość rzeczy, dlaczego teraz jak rodzice pozwalają, to dzieci stają sie rozwydrzone, agresywne, nieznośne i nei szanują rodziców, a dzieci M.J. są jak święte aniołki, mimo, ze na pewno M.J. reki na nie nie podniosl. Ciekawi mnei strasznie sposób jego wychowania. Uwielbiam Freddy Mercury. Jest zaraz po M.J. najlepszą gwiazdą wszechczasów, na kilka dni przed śmiercią M.J. czytałam bardzo dużo o F.M. bardzo, bo piosenki znam na pamięć, są piękne, takie emocjonalne. F.M. i M.J. sa w pewien sposób podobni. Apluje do was....daruj sobie dziewczyno te teksty, nie ptorzebnie psujesz tylko humor innym ludziom a nic nei wnosisz, chces z sie powymądrzać to pogdaj z dziećmi albo z chłopakiem, choć skoro masz smykałkę do mowienie jak ludzie mają odczuwać, co pisać, i w jaki sposob przeżywać szczęscie to pewnie w domu siedzisz jak mysz pod miotłą. Żyj i pozwól żyć innym. A jak ci się nie podoba to stwórz nowy topic i zatytułu go \"dla prawdziwych fanów M.J.\" czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×