Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

somebodys watching meeeee DZIEKI ZA LINKI!!!!! Bardzo! Bardzo!:-D P.Y.T Właśnie powyżej somebodys wkleiła linki z tej sesji...To było dla magazynu EBONY i kalendarza...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim 🖐️ ale mam czytania do nadrobienia :D Ja tez nie moge doczekac sie czwartku:) Tyle tysiecy ludzi bedzie wspominac Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
somebody...Piekne ... Sorry czy Wam też się kafeteria jakaś dziwna teraz zrobiła? Taka rozjechana na całą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kochana! Jak sie czujesz? Niestety odswieżenie nic nie daje... Wyłącze sie na moment ale zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🌼 Juz lepiej,dziekuje :) No wracajm,wracaj,sama tu siedziec nie bede:D a gdzie reszta? heeeeeelllllooooooo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Sykstnajn!:-D Ja tu jestem ale sobie prasuje ciuchy na jutro...wiec tak wiesz z doskoku przy komputerze i z doskoku przy desce...Albo złapie jakiegoś wira, albo coś spalę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo...
Gratulacje Smooth Diana;)tobie sie udało!:D,a Agus*dziekujemy za zapoczatkowanie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam,ze w szoku jestem ile podstron juz mamy :D zeby Michael wiedzial,jak wielu mial w Polsce(i nadal ma)fanow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael wie...wszystko z góry widzi;-) Dzięki za pomoc Sykstinajn:-D Ja lubię prasować...wszyscy sie dziwią, ale to prawda! Fakt...podziekowania się należą AGUS...Tylko gdzie Ona sie potem podziała? Podpaliła i uciekła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kurcze,ja musze wydobrzec do czwartku:) I przyjezdza do mnie kolezanka,ktorej nie widzialam wieki,bo mieszka daleko.Jak uslyszala,ze ide,to poprosila o kupienie dodatkowego biletu i sie zapowiedziala.Podwojnie sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójmiasto,a dokładnie Gdynia :) wiecie które zdjęcie uwielbiam (teledysk też) http://www.mtv.com/bands/j/jackson_michael/thumbnails/remember_the_time_140x105.jpg Pamiętam jak mój,mały wtedy jeszcze,brat próbował uczyć się choreografii z tego teledysku. Wyłączę laptopa na godzinkę,ale wrócę,a Ty Smooth zwołaj resztę,bo chyba gdzieś się szlajają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatraMJ Nie widziałam tego...nie wiem co powiedzieć...Takich ludzi którzy wymyslają takie pierdoły to mi juz nawet nie jest żal...wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtaMJ
wiesz że mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja...co za żałosna "piosenka":o Specjalnie w cudzysłowie umieszczam słowo"piosenka",bo to na taka nazwę nie zasługuje. Komentarz stosowny opublikowałam. Biedny autor z rodziny zaburzonej wychowawczo...smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic nie da! Taki sie tylko cieszy,że narobił zamieszania... Wyobrażam sobie że ten chory na łeb bashir też się codziennie rano cieszy : _Wszyscy o mnie gadaja, wszyscy mnie znaja , wszyscy o mnie gadaja... Nie ważne ...dobrze czy źle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×