Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
nie nie let me let go to malachi a sobie jutro go poslucham kopiuje go nawet nie chodzi o barwe, no ma troszeczke z Michaela, ale kopiuje go znaczy troche wyciszy, troche powzdycha nie wiem nawet jak wyglada i kto to jutro sobie chyba nawet sprawdze ale co tam-- zaspiewac podobnie jedna piosenke to nic chodzi o to, jaki Michael był- versatile hehe, jak to powiedziec- no niech bedzie wszechstronny zaspiewal i smile i bad itd push me away- mam na płycie the jacksons no chyba idziemy spac, a przynajmniej ja dzis chyba nie było wszystkich....? dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
tez widziałam- te materialy w koncu sony kupiła, bedzie film przed swietami maja nadzieje na sukces, dziady ale oczywiscie bardzo chce to miec, powinno byc w kinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę...nawet sposób mówienia Michaela naśladuje w piosence 'Beacause A Hero Fell, która nagrał w hołdzie Michaelowi!!!Tez mi hołd! Zrzynasz chłopie az miło!!! I kase na czyimś talencie chcesz zarabiać!!! Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego filmu z prób...nie chcę oglądać....nie dam rady, wiedząc jak to się skończyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci tancerze sa ogromnie wzruszeni mozliwoscią współpracy z Michaelem... Gdyby wiedzieli... To musi byc straszne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nienadarzam z postami jutro nadrobie ostatnio zadko jestem na kompie jak mowilam.. chlopakiem sie zajmuje hehe w koncu osttanie dni wolnego ma ktos tu pisał chyba Ostra? ze w akwizycji chciala pracowac czy cos to daremne jest... moj tez probowal ps. niewiecie czy mozna gdzies znalesc nawiazanie do \'filmu\' bashira to TAKE TWO? bo moj ang jeszcze nie jest swietny... Dirty Diana w glosnikach :) pozdrawiam Fanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden prosze bardzo link, którego szukasz: http://www.youtube.com/watch?v=Tw98lN-wxXA A ja teraz ogladam tę szmirę bashira...bo TVN nie dośc że w dość niefortunnym czasie to nadało, to jeszcze było całe pociete! Nadrabiam więc zaległości, ale sama nie wiem poco... Chyba żeby podsycic moja złość na bashira!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Diana to Ty pisalas ze znalazlas swoj rysunek stary MJ w olowku? masz moze zdjecie?? mnie dzis wzieło na klimaty Bad, Beat itp postanowilam zadnego przymulania :) Krol zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za link, zabieram sie do ogladania.. choc jutro musze wstac przed 7:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to Ja:-D Popłakałam się jak to znalazłam... Nie mam niestety tego w komputerze...ale Michael z rysunku jest taki jak w Another Part On Me z trasy BAD... Mam tez namalowaną Janet... Kupię antyramy i bedą wisieć na ścianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Diana - wilekie dzięki, że o mnie pomyślałaś (w związku z kinowym pokazem) :) To było bardzo miłe :) 🌻 Abraja - Tobie również dziękuję za dobre słowo (z wczorajszej nocy) 🌻 Dzisiaj w radiu usłyszałam piosenkę Michaela! I wiecie co, jakoś dziwnie mi się zrobiło, ale też miło zarazem... heh... Dziękuję za wszystkie linki :) Obejrzałam Michaela obserwującego próbę i wiecie co? Przez krótką chwilę (gdy Michael zakłada okulary) widac Jego piekne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Community!:-D Hm...może się z Dirty dogadacie? Fajnie by było gdybyś jednak mogła pojechać...Ja bym się BAAARDZO cieszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się jeszcze Was zapytać... Czy tylko mnie przeraża nieco "Ghosts'? :O Miałam sobie obejrzec dzisiaj w nocy, ale chyba zrezygnuję... Btw. Michael byłby świetnym aktorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, urocza jesteś :D Bardzo Ci dziękuję. Ja już się pogodziłam z tym, że nie pojadę... Tak chyba nawet będzie lepiej. Ale czekam na Wasze relacje :) To Michael nie ma szans na Nobla? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Ghost...rozbawiło! Michael miło mnie zaskoczył dystansem do siebie...że pozwolił sobie zrobic to wszystko w tym clipie... Charakteryzacja na najwyższym poziomie,ekstra efekty specjalne , super taniec i muzyka=mistrzostwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on poczesci byl aktorem.. przeciez to co wyrabiał w Thillerze chocby bylo niedoopisania wg mnie.. mial niewiarygodna mimike twarzy.. ja lece reszte filmu doogladam jutro sweet dreams :) God bless You :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michael wogóle był rewelacyjny!!! Uciekam spać, bo jutro mnie cały dzień pracy czeka... Dobranoc:-D Przemyśl jeszcze ten koncert...No... ja jestem głęboko zawiedziona,że nie napiszesz jakie zrobił na Tobie wrażenie... Idź proszę Cię...:-D Wiem jestem stara i upierdliwa:-D Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Aden :) Michael wygląda cudnie w tych ciuchach... i w tej fryzurze... :D I świetnie gra! Diana, widziałas Michaela ubranego w kimono?? Wyglądał nieziemsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Diana :D Kochana jesteś 🌻 Cieszę się z Wami :) Tak będzie chyba najlepiej. Dobranoc :) A ja chyba sobie jeszcze looknę na "Ghosts" :classic_cool: Najwyżej pójdę spać przy zapalonym świetle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Michael Jackson już nie żył, kiedy przyjechała do niego karetka - podał serwis TMZ, powołując się na źródła zbliżone do śledztwa. Dodatkowo ratownicy medyczni nie od razu zorientowali się, że zostali wezwani do Michaela Jacksona. Zajęło to im ok. 10 minut. Dlaczego od razu nie rozpoznali Jacksona? Jak powiedział jeden z ratowników, mężczyzna wyglądał po prostu na starego i schorowanego człowieka.\" Dziewczyny a może On żyje,może chciał uciec od problemów,długów, pomówień,złych ludzi....ja bym tak zrobiła będąc na Jego miejscu tylko co z dziećmi. Nie zostawiłby ich ,eh już sama glupieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że przymulam i mówię o smutnych rzeczach, ale odkrywam M.J. wciąż na nowo i swoim tokiem rozumuję. Obejrzałam Living With Michael Jackson take two...boże...nie spodziewałam się, że tak zmotnował to wszystko ten bashir cały. W jaki sposób kłamał!! Mówił \"Dlaczego ci to robią? Dlaczego pisza o tobie plotki? Znęcają się\" Kurwa, on o sobie mówił! Dwulicowa gnida. Dlaczego on to zrobił? Dlaczego nie stoi przed sądem, za zbrukanie opini o takiej gwieździe jak M.J. takiego formatu? Czemu to przeszło bez echa? Dlaczego do cholery jasnej, na tvn 24 puścili ten program w czasi pogrzebu M.J. kiedy mnóstwo osób pierwszy raz przyjrzało się życiu M.J., a potem wyrobiło opinie na podstawie tego steku bzdur. Dlaczego?? Ręce mi opadają na mądrość, talent, elokwencje, miłość, dobro, urok, poczucie humoru, uczciwość, szczerość, inteligencje, magię Michaela Jacksona. Gdyby mógł być królem nie popu ale całego świata, jak miłośc ma zwyciężyć, skoro życie tak wielu osób jak Matka Teresa, księżna Diana, M.J. i wielu innych jest poświęcone szerzeniu miłość, dobra i pokoju na świecie, a odbiorcy rzucają kamieniami w nich. Zanoszę się płaczem, nie wiem czy znajdę w sobie siłę, by żyć \"patrząc sercem\". Co może zrobić jedna osoba? taka ja, skoro gwiazda formatu M.J. nie zdołała otworzyć ludziom oczy na sprawy ważne. Tak mi go szkoda, k u r w a m a ć! Brooke Shields zacytowała małego księcia, to było piękne i teraz wiem że w 100% prawdziwe. Tak delikatną osobę, tak piękną duszę i dobre serce powinno sie chronić, a ludzie cały czas podkładali mu kłody pod nogi raniąc najczulsze punkty. Kocham go całym sercem, mam nadzieję, że jest teraz szczęśliwy, tak prawdziwie jak mówił, w taki sposób w jaki sobie wyobrażał idealny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie być ze mnie dumne - obejrzałam :D W końcu w życiu trzeba być twardym a nie \"miętkim\" :classic_cool: Dirty - nie przymulasz :) Zgadzam się z Tobą! \"Dlaczego do cholery jasnej, na tvn 24 puścili ten program w czasi pogrzebu M.J. kiedy mnóstwo osób pierwszy raz przyjrzało się życiu M.J., a potem wyrobiło opinie na podstawie tego steku bzdur. Dlaczego??\" No właśnie, dlaczego?? Dlaczego akurat ten film? Ktoś to zrobił specjalnie?? Żeby tylko go nie powtórzyli (może warto by było napisac do TV)? \"Tak mi go szkoda, k u r w a m a ć!\" Rozumiem doskonale :( \"Tak delikatną osobę, tak piękną duszę i dobre serce powinno sie chronić, a ludzie cały czas podkładali mu kłody pod nogi raniąc najczulsze punkty.\" Ano właśnie! I jak tu wierzyć w drugiego człowieka? :( Dlaczego ludzie zawsze niszczą to, co najbardziej niewinne i delikatne?? Dalia.O. - nie głupiejesz. Po prostu byś chciała, żeby żył... Ale czy Michael mógłby być na tym świecie naprawdę szczęśliwy...? Miejmy nadzieję, że teraz jest (tylko co z dziećmi?) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×