Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

O! Dalia O. nie dostała kwiatka:-( Bedę uparta, tym bardziej ,że dopiero teraz zauważyłam jakie masz fajne motto:-D 🌼...tym razem musiało sie udać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochamCieMJ
Kobietki mozecie dac linka tam gdzie bashir dokonuje sprostowania? Znaczy te take two po polsku bym prosila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Ja też 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaa
Jaki on był przystojny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
omer przyznał, ze nie jest synem Michaela wiedziałam, to bylo takie glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie nie wydaje przerażony..raczej podekscytowany...tymi koncertami. P.Y.T gdzie to przeczytałaś? Bo ja gdzieś czytałam że Blanket i Omar sa rodzonymi braćmi...tzn. Blanketa urodziła na 100%-było napisane- matka Omera! To pewnie też są 100%-owe bzdury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a ja nawet przeczytalam, ze omer jest ojcem blanketa, hehe tutaj zaprzecza, oraz jest kilka ciekawych inormacji o nich, czyli o omerze i MJ przeciez oni wcale nie byli podobni, moze jak omer był dzieckiem, ale teraz kompletnie co innego ojciec omera jest pakistanczykiem (tak sie mówi?) http://www.mirror.co.uk/celebs/news/2009/07/26/michael-jackson-was-not-my-father-says-man-at-center-of-lovechild-rumours-115875-21547640/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Michael sie bal, mial leki, ale pewnie nie czul, ze umrze mial wiele planów chciał, zeby go dzieci zobaczyly cos mialąm napisac i zapomnialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też niedawno przeczytałam..może nawet dzisiaj, że Omer i Blanket są braćmi...że na 100%:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agffgga
nikt nie wzbudza u mnie takich emocji jak on. do końca był niesamowity pod każdym względem ! ja też pierwszy raz to słyszę. o malachim mi nie wspominaj.marna podróba. np co do Let me let go - część myśli,że to mIchael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qla łognia
a GANGSTA i MAMACITA to Michael śpiewa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×