Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Dirty...a Community jest z pod Warszawy i nie miała z kim pójść... Może sie zgadacie? Wiem,że bardzo chciała, ale musiałaby jechać sama...a to sie dosyć późno kończy... Może mogłabys się nią zaopiekować? Ma 25 lat:-D Sorry,że się tu bawię w jej adwokata-kurcze...mam nadzieje ,że nie macie mi tego za złe- ale...polubiłam te dziewczynę na tym forum...i mam do niej słabość ,no!:-D Community pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz ja też jestem spod Warszawy :) ale pracuje w Wawie i często jestem... no to czekam na odzew Community :) a może ona ma juz bilet? Bo ja mam do zlotych tarasow, i kurcze juz miejsce zamowione, chyba ze przed i po sie spotkamy, bo tak to biletow podwojnych w dobrym miejscu chyba juz nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc ja mam nadzieję,że na tym pokazie nikt nie będzie sie kurczowo trzymał krzesła...,że poszalejemy troszkę na cześć KRÓLA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana Rosss
Ghosts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rademeness nie zdazyłam Ci odpowiedzieć..:-D Tak to Ghost... Ten starszy facet z tego filmu to też Michael...tylko w takiej charakteryzacji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Super, dzieki. Boze, jaki On przystojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie pyt pytala jaka jest ta piosenka szczerze nie pamietam słuchałam bardzo dawno...nie mam tu w Anglii wszystkch moich rzeczy bo nie bylam w stanie ich zabrac tez chcialabym, gdzies wyjsc na jakies imprezy poswiecone Mj ale ani z kim ani dokad....dobrze ze mam was bobym zeswirowala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Abraja! Jasne ,że nas masz i My mamy Ciebie:-D Co to za historia z ta piosenką bo chyba nie jestem w temacie...przeoczyłam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
As one emergency worker put it: "It just looked like a frail, old, sickly man." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo...
to juz bylo na poczatku,oglaszam 100 strone tego topicku!!!:)(chyba)jak na nia trafie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo...
juz prawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo...
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio Michael Jackson mi się śnil...a nigdy nie byłam Jego fanką, ani nie przepadałam za Nim... zaczynam doceniać Go po śmierci, jak tu już wczesniej wiele osób pisało - oglądam filmy, slucham muzyki, czytam itp :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtaMJ
I love you MICHAELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Diana, zabilas mnie całkowiecie ta piosenka fly away- nie znalam jest taka cudowna na bad bylo tyle wielkich hitów, a ta piosenka jest taka..taka bliska sercu zdjecia- I love this man, haha a gdzie mozna zobaczyc sesje do kalendarza na 2009? rademenes- tez czytałam- o old frail sickly man, hm podobno rozpoznali go po 10 minutach, wiedzieli juz, ze nie zyje, jednak jego lekarz nakazal pojechac do szpitala co tam naprawde sie zdarzyło? a ja znalazłam cos, co jest podpisane-- ostatni wystep to do piosenki dangerous, lubie te choreografie ale wystep jest bardziej kameralny, w programie- american bandstand- publicznosc szaleje ale zauwazyłam, ze Michael śpiewa tam fragment na zywo, bardzo mi sie to podoba, malutki fragmencik... to jest dokładnie przed tym, jak śpiewa acapella- dangerous, dangerous, dangerous, kilka razy i jest taka wstawka na zywo, dokladnie przed tym ciekawa jestem czemu nasza szanowna telewizja nie pusci czego naprawde faj ego z MIchaelem chciałabym na przyklad obejrzec jego ktorys koncert tzw anniversary było ich kilka były kapitalne spiewał on śpeiwali jego bracia oraz gwiazdy tj britney, whitney, usher, nsync, plus wiele wiele innych to było wielkie wydarzenie i cicho sza... a przeciez to byl jubileusz takiego wielkiego człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo...
King MJ not death the lives in our hearts,soul and memory...!!!still alive!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×