Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

o żesz..to z Moonwalkera? nie kojarzę tego...jutro chyba obejrzę, bo nie spodziewałam się że to stamtąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Aden :D Słucham sobie tej chilloutowej płytki, ale z oceną się jeszcze wstrzymam. Głos Michaela i jego echo w tle... Teraz to faktycznie nabiera nowego znaczenia. Womaninthemirror - widzę, że nie mogłaś się pohamowac i znowu wkleiłaś pare fotek Michaela w złotych spodniach :D hehe A mi sie teraz przypomniał śmiech Michaela w limuzynie :D :D :D hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Woman :) oczywiście że wspierałam Cię co do goldgaci i stóp ;) Ja też bardzo zwracam uwagę na stopy :) Śliczne zdjęcia zamieszczacie :) Wogóle usiadłam tu już nei wiem nawet o której a żeby nadgonić to, co mnie omineło napisać mogę dopiero teraz. Zgadzam się co do bezimiennego grobu strasznie to smutne... Nie wiem czy to dobry pomysł - teraz może i dobry - ale za jakis czas zrobi się ciszej w sprawie spekulacji, wowczas uważam powinno się zaznaczyć gdzie On leży :( Przecież tylu ludzi chciałoby położyć kwiaty, pobyć tam chwilę, zapalić świeczkę... Bardzo jest mi przykro z tego powodu. Całe życie był "na świeczniku" nikt nie widział tego wtedy ? Eh... I ja pozwolę sobie wpisać swoją listę: Oczywiscie man in the mirror, you are my life, you are not alone, billy jean, black or white, heal the world, dirty diana, who is it, the don't care about as o i jeszcze the way you make me feel. Woman zastanawialam się dziś (bo wspominałaś w tym co nadrabiałam) że pisałaś tutaj już ile masz wiosen :D a ja chciałabym niedyskretnie o to spytać, bo mam pamięć dobrą, ale krótką a ciekawa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slucham Heal the world , podeslalam nawet Mojemu, i mowi ze nie znał MJ od tej strony (jak to ujął - nie trzyma sie za krok :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden uśmiałam się z komentarza Twojego lubego :) :D. A mój to też nawet cierpliwie znosi, mamy ugodę - on sobie spokojnie ogląda co chce, a ja słuchawki na uszy i każdy jest zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman_ 🖐️ :D dzieki za wsparcie w sprawie gaci zlotych i bosych stopek ;) :) napisalam, ze w roku ukazania sie Bad mialam 9 lat :D jakiz skomplikowany rachunek :D Community... tak, nie moglam sie powstrzymac.... :D jestem kosmata fetyszystka:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth dzieki za trud ale link nie dziala :o poszperam po topicuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman :) mam nadzieję, że sie nie pogniewałaś za pytanie :) Poprostu chciałam wysnuć wniosek czy kosmatość myśli pań w lustrach da się jakoś powiązać z ich rokiem urodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden komentarz Twojego - parsknelam smiechem:D odkad to MJ tak namietnie i czesto zaczal lapac sie za krocze? chyba od Dangerous tak na calego?;) jak to pisza "autoerotyzm" w klipie black or white ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmatosc albo sie w sobie ma albo nie... wiek nie ma nic do tego, jak sadze.... :D:D ja moge komus troche kosmatosci dac, jakby czul deficyt ;) woman_ dobrze, ze w 10 wymieniasz billie jean :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam i wysłuchałam "Smile" z podanego przez Was linka :( Michael wśród chorych dzieci i ten Jego uśmiech... :( Był taki dobry dla świata, a ten jak Mu się odpłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo.. podobno od Black or White i byl jadny bulwers po tym mediow..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nigdy w historii nie łapał się za kroczę tak ostentacyjnie publicznie:P i nie będzie....nikt się nie odważy profanować mistrza:classic_cool: a zresztą...każdy będzie wiedział, że to marny naśladowca:P on miał tyle znaków rozpoznawczych.....eh cudo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sussie got your nr
mnie sie tam zawsze najbardziej podobalo jak tanczyl z ta hinduska na ulicy z gazeta w rekach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie Women - ja też miewam kosmate myśli, ale poza domem zazwyczaj się z tym ukrywam ;) W ogóle zachowuję się bardzo różnie (w zalezności od sytuacji, okoliczności i ludzi, z którymi przebywam). Ale to chyba normalne, prawda? :D Powiedzcie, że tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×