Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość mały Moron
woman - tam akurat fajnie się prezentował z zarostem;) ale mało coś tych zdjęć na bosaka:P liberian girl - ostatnie świetne!:D nei widziałam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały Moron - ja jakos ogolnie nie lubie facetow z zarostem i MJ tez nie lubie zarosnietego.... :o tak jakos mam..... :) moze i mnie uda sie dzis jakies stopy znalezc- podesle jakby co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nekrofilki....
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Liberian ten materiał tylko utwierdził mnie w przekonaniu,że na tej konferencji to jednak nie był Michael! O co tu w tym wszystkim chodzi?? To nie M,karetka wyjeźdzała z posesji M w żólwim tempi-czemu??? M w karetce musiał żyć skoro na zdjęciach jeszcze w ambulansie jest reanimowany. I w jaki sposób mu te zdjęcie zrobiono? Kto jest reanimowany? Czy to M? A może E Casanova? Po prostu jaja i tyle! My się zachwycamy wyglądem M,a on ciągle był z niego nie zadowolony-co za ironia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kczę trawę na rowie
sama próbowałam do tego dojść, ale nie znam się zbytnio na takich rzeczach. Chodziło o ustalenie daty i godziny kiedy zostało zrobione ostatnie zdjęcie Michaela. czytałam,że da się to zrobić. trzeba się znać na html. ktoś zapisał sobie zdjęcie i ustalił kiedy zostało zrobione. suprice! 2009-06-25T12:08:08 a pogotowie wezwali o 12.21, przyjechało o 12.26 This is a classy thread on the technical data of the pic (I remarked: Nikon camera D200, a model of a digital reflex camerafor professional use, image software used is ADOBE Fireworks CS3 and Adobe XMP 4.1 from 2007) NIKON CORPORATION NIKON D200 2009-06-25T23:31:53Z(last time modified on PC, likely before start of paper printing) Adobe Fireworks CS3 2009-06-25T16:22:43-07:00 (put on PC) 2009-06-25T16:22:43-07:00 2009-06-25T12:08:08-07:00(taken with camera at camera time) 2009-06-25T12:08:08-07:00 If time in the camera was set correctly (which is usually the case for professional photographs), The picture was taken 12:08 They called 911 at 12:21 http://x17online.com/celebriti…..042009.php And the paramedics arrived at 12:26 (source http://www.telegraph.co.uk) There is a time difference from 12:08 untill 12:26 That's 18 minutes before the paramedics arrive. the original link to the pic is this: http://www.etonline.com/media/…..090625.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
no to wychodziloby na to ze najpierw zrobili fotke "w karetce" a karetka przyjechala pożniej??masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały moron -zlote gacie sa boskie:D ja juz chyba widzialam wszystko co mozna bylo z ich udzialem:D co do tego linka a propos czy to Mike czy nie -> on tak czesto sie zmienial, ze nam niczego nie ulatwia... moja uwage zwrocil wtedy dziwny chod, dziwne zachowanie- jakby byl zbyt rozluzniony i taki nonszalancki jak na siebie... chyba ze dali mu kopa solidnymi lekami na pobudzenie... jeszcze troche pamietam zaskoczyl mnie jego nos, usmiech (moze kwestia szminki? nowe zeby? ....)i jakby rysy dolnej czesci twarzy, ktora wydala mi sie mniej kwadratowa niz zwykle, a bardziej pociagla... ale moze to kwestia wlosow? ta dlon? jedna chyba z 2005, druga z 2009-> ja widze podobienstwo miedzy nimi akurat... sama wiem jak np egzema w ciagu 1 dnia nawet moze zmienic wyglad dloni:o nie do poznania... to wszystko to jakis mega obled :o Dalia, sluchalas chilloutu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga, wracajac jeszcze na chwile do zlotych gaci;), takowych nie moze zalozyc osoba, ktora nie jest zadowolona ze swojego wygladu... no tak sadze.... przeciez MJ dobrze wiedzial,ze rozpali tym kobiety do czerwonosci... ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
na to wychodzi:O nie mam pojęcia co oni z nim wyprawiali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak pisalam wczesniej, patrzac na dlonie widze ich podobienstwo... i kosc nadgarstka tez wydaje sie nalezec do MJ- widac ja dobrze w momencie kiedy MJ na o2 zarzuca jakby rece na ramiona tego faceta stojacego obok na scenie.... ale twarz ma jakby... nowa? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
widziałam to Liberian Girl...... czyli nie tak trudno przerobić zdjecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
no właśnie... twarz coś nie pasuje... Jakaś taka ... ale jak się spojrzy na zdjęcia po konferencji w innym świetle... http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/press/009.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/press/003.jpg ja nie wiem kto go tak "wystylizował", ale zrobił mu po prostu krzywdę:O co to za szminka i peruka 😭 w życiu nie widziałam go w tak durnej peruce. on taki chudziutki a włosy nastroszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
co do zachowania.... na pewno inne niż przed laty na tego typu okazjach...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym jednym zdjeciu co teraz wstawilas linka to on, moim zdaniem, wyglada jak chodzaca smierc.... szminka fatalna!!!! ale inna niz ze sceny o2- tam jakby jasny roz, a tu? jakis dziwny odcien czerwieni....?:o nie wiem, twarz ma dziwna... ma ktos zdjecia MJ z 2007 czy z 2008? dla porownania z o2 z 2009. zajrze w to galerie... moze on znowu te usta zoperowal i stad takie dziwne wrazenie mamy? do tego te kolory szminek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy w 2006 bodaj MJ odbieral nagrody zachowywal sie normalnie na scenie i nawet nie mial zdaje sie okularow, no juz o te okulary nie bede sie czepiac... :o w kazdym razie jego zachowanie z o2 jest dziwne w sensie, ze do niego nie podobne, co nie znaczy, ze to nie MJ... rozne substancje mogly wplynac przeciez na jego zachowanie... wiadomo jak to dziala.... a przeciez bral coraz wiecej, bo tak jest w uzaleznieniach... ehh:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
prawda? i na WMA i w Japonii. to był Michael, naturalny Michael. a ta konferencja.... te zaciśnięte pięści....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszę trawę na rowie
uwielbiam oglądać WMA z 2006...cud, poezja - nieśmiałość, delikatność, jakaś taka pokora, był spokojny na tej scenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×