Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
aaa widzialam z tym pelnymi kieszeniami :) pewnie mial tam zapas gum do zucia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, ja mialam na mysli to blue z wczoraj, z 2001 jak megastore plyte podpisywal... ja nie wiem, nie mam nerw do tego avatara... nie wiem gdzie czego szukac, co znalezc... nic nie wiem... :o mam jakis dzien do dupy chyba :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman ..no wlasnie to chyba byly gumu ale zupelnie inne :( :( Odpisalam! Nie wiem Community gdzie juz pisac..Trzeba podjac meska decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
* gumy - mialo byc , z wrazenia az bredze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z avatrem :O tzn. owszem, udało mi się wkleic go na chwilę, ale wielkość była niestosowna... Pewnie nie widziałyście, zajmował cały monitor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Woman nic nie mow, bo mi ta fanka wyjatkowo do gustu nie przypadla jakos.. Wole 100x lise m.p. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Community - ja widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, co napisze moze zabrzmi dziwnie, ale... tutaj mamy siebie wszystkie naraz;) i z wszystkim naraz.... tutaj tez jest wygodniej, bo to jakby nie wymaga od nas takiego nakladu pracy.... ja nie wiem ktora z nas bedzie miala czas tworzyc elaboraty na temat kolejnych etapow zycia MJ ? tym bardziej, ze w sumie formula sie powiela... :o wiem- moze dzis marudze, sorki. mialam ciezki dzien.... :o ide na poczte Liberian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Popieram Woman, tak Community to ja :) Ja sie tez meczylam z tym avatarem, ale jakos sie udalo w koncu, chcialam trohce mniejszy jeszcze, ale nie maialam juz cierpliwosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiałam sobie tam poradzić i wyłączyłam w cholerę... Za to sobie tutaj stopkę sprawiłam na poprawę nastroju:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth - też Ci wyszedł taki wielki? :D W takim formacie Michael wygląda pięknie, ale jak na avatar wielkość jest nieodpowiednia :P To co robimy? Piszemy jednak tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul...musisz nam to wybaczyć...dzisiaj wszystkie jestesmy jakos sfrustrowane...:-( nie gniewaj się... plizzzzzz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth to plizzzz to kojarzy mi sie tez z MJ.... tak fajnie wymawia to slowo:D ok, dam sobie czas do 21:30, bo moj i tak grzebie jeszcze w aparacie foto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community... był wieeeeelki, ooooooogromny ...I aż sie ucieszyłam ,że to nie były golden - gacie w strategicznym miejscu, bo to by dopiero było niestosowne!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman...zostaje:-DWoman...zostaje:-DWoman...zostaje:-DWoman...zostaje:-DWoman...Woman...zostaje:-Dzostaje:-DWoman...zostaje:-DWWoman...zostaje:-Doman...zostaje:-DWoman...zostaje:-DWomanWoman...zostaje:-D...zostaje:-DWoman...zostaje:-DWoman...zostaje:-DWoman...zostaje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×