Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Oh boy:o (uwielbiam ten tekst w slodkich ustach boskiego krola MJ) Smooth, ales mi orzecha podrzucila do zgryzienia :o :D wirtualny listonosz chyba juz dotarl do Pani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman...podkręciłam coś;-) stron jest ino 18:-D Ide na pocztę... Hm...listonosz powiadasz? Wirtualny nie wirtualny....byle był oszałamiajaco przystojny...:-D Idę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth i widzisz, tak sie plotki rodza:D a mnie ciekawi, co tez MJ wyczynial z ta francuska blondi:D ;) :o ja nie wiem czy Wy widzialyscie jaka On mial mine podczas tej calej akcji?:D soul, ja to nie wiem jak my takie forum obrobimy?! ksiazki, plyty, single, clipy, teksty, zony, fani, goldeny, lancuchy, usmiechy, nogi, stopy, dlonie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman, ok . Daj znać jak już sie rozejrzysz...:-)🌼- orzechowa sprawa -podoba mi sie:-D Widzisz...ale obiecanki cacanki... GDZIE TEN LISTONOSZ?????????? Sprawdź;-) Pewnie teraz u Ciebie... Ciacho!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanka widziałam juz to zdjecie... i zastaawiałam sie czy on takie skarpety ubrał, czy ktos to potem na zdjeciu pomalował:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOY! Jestem pod wrażeniem Soul! Mamy nowe miejsce spotkań!!!! :-D SUPERRRRR! Apropos.... za kazdym razem jak mówię albo pisze SUPERRRR! :-) w głowie słysze głos Mika... jak krzyczy: SUPERRRR SOCKER!!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth ;) gdyby taki listonosz pracowal na mojej osiedlowej poczcie, to chyba bym sie zdecydowala w ramach wolontariatu pchac jego wozek z przesylkami- dzien w dzien!!!! ;) ;) Smooth, dostalas 2 maile ode mnie w orzechowej sprawie? tak pytam, bo mi listonosz wstrzasnal poczta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki ;) juz mozna pisać, zapraszam :D teraz ide na mala pogawedke z moim Sloncem, a jak wroce to dopracuje szczegoly ;) zapraszam do rejestracji i pogaduszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman...tak sie zastanawiam...co byś ty od tego listonosza po robocie w ramach premii chciała;-) Maile były dwa... i po przeczytaniu drugiego ...czekam na znak od Ciebie jak juz sie rozejrzysz, ok? ale to spokojnie mamy czaaaaaas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no....opuszczacie kafe dla jakiegoś forum?:o:P przyszłam życzyć dobrej nocy, bo uciekam spać jutro obczaję tego foruma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTRA... No sama zobaczysz jak pieknie tam jest! Kochana to nie jest jakieś forum...tylko NASZE!!!!:-D hahahahahihihiii i.... O BOY! i SUPERRRRR SOCKER!!!!:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, no bo dzisiaj i tutaj i tam.... :o a ja to kiepska jestem z organizacji:D Ten okrzyk superowy Mike`a jest obledny wprost:D to z tego Christmas z Elizabeth, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×