Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Woman ja juz dzisiaj odpadam,bo jutro mnie praca czeka... a ostatnio chodze jak snieta ryba...:-D Dobrej Nocki Kochana...:-D 🌼❤️👄 Pa dziewczyny wszystkie piekne!!! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont need help
nie lubie Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem wlasnie, zobaczymy jak reszta dziewczyn sie w tej sprawie wypowie, ale mysle,ze tu mozemy jeszcze dzialac, bo moze wiecej nas dolaczy wtedy tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
cześć Dziewczynki :D ja narazie tylko na chwilke, ale chcialam cos napisac. A wiec nie odzywalam sie wczoraj bo tak mnie wciągnął MOONWALK że wrecz go pochłonęłam. W świetle dzisiejszych wydarzeń ta książka naprawde nabrala mocy. Sklonila mnie do wielu przemyślen na temat własnego życia jak i na temat życia i twórczości MJ. Czytając ją plakalam i śmialam sie na zmiane. Niesamowite, ostatmni raz poruszylo mnie czytanie " SPALONA ŻYWCEM" . Wyciagnełam wiele wnioskow z tej książki i pamietam wiele cytatiw ktore po prostu bily po oczach. Najbardziej wzruszył, wkurzył, i doprowadził mnie do histerii wrecz moment w ktorym MJ pisze o samozniczeniu ELIVISA i o tym że on nigdy tak nie skończy !!!!!!!!!! Aż żałuje że nie napisal pozniej nic innego , byl by świetny w tym :D Co do moich p[rzemyśleń to chetnie bym się z wami podzieliła opinią ale nie wiem czy chcecie czytac moje wypociny :) powracając do forum ktore chcecie założyc ja pozwole sie wypowiedziec a wiec tak, tutaj jest tez fajnie i wszystko juz mozliwe chyba zostalo napisane ale jesli chcecie tworzyc cos nowego to ja chetnie pomoge. Chociaz nie znam sie jakos specjalnie na sprzetach itd ale moze do czegos sie przydam :) Pisalyscie tez o fance - a to zdzira z niej no! Nie slyszalam o tym ale jesli tak sie zachowala to okrutne ! Kiedys napewno za to zaplaci. Pozdrawiam was serdecznie i odezwe sie po poludniue:D jeszcze jedno - ja mam neta bezprzewodowego i zamula chwilami okrutnie, wiec wsciekam sie ze nie moge otworzyc jakiego filmiku itd tego neta mam od 2 lat ale dopiero teraz odkad tu pisze zaczął mi przeszkadzac . Ide wlasnie zaraz zalatwiac mega wypasiony internet zeby sie lepiej z wami łączyc :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Womaninthemirror faktycznie wczoraj pisałam pokrętnie, bo byłam zmęczona i nie czytałam 2 raz tego co pisze :D:D Ale chodziło właśnie o to, że Michael jako kolega/przyjaciel of course :D:D ale jako facet odpada nawet na 1 randkę :D co do forum świetna sprawa choć nie wiem czy nie wyczerpały się nam tematy :D:D Ale się zarejestruje przynajmniej będzie można usunąć (teraz chyba) FankaRamazzotti :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womnainthemirror
🖐️ ja nie wiem jak wy mozecie sadzic, ze wyczerpaly nam sie tematy? toz to, co bylo na kafe to dopiero preludium:D Mysle, ze muzyka i osobowosc MJ to istna studnia bez dna jesli chodzi o preteksty/tematy do rozmow!!! :) ;) narco- nie wiem doprawdy, jak w sposob swiadomy!, moglabys poprzestac na kolezenskiej relacji z MJ:D ;) Pozdrawiam popoludniu bede wszedzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTA---
Czy naprawde Michael nie był zdolny do miłosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spik ap hany spik ap...
eee glupoty.. sluchalyscie tego nagrania niby glosu Michaela po smierci?na jakims profilu myspace. co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja uwazam,ze tam mozemy stworzyc cos trwalego, bo tu cos komus odbije (moderatorowi) i nam wszystko wykasuje, a szkoda bylaby wielka :/ mam nadzieje,ze tam rozkrecimy wszystkie dzialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej nie pisałam, ale zawsze Was czytam jesli chodzi o pisanie to raczej nie mam o czym, wiec nie pisze wczoraj dojrzałam, Community chyba podesłala linka z ta fanką wiecie...to mi uswiadamia, ze ja nic nie weim o Michaelu nie weidzialam o niej, a moze takich fanek było jeszcze więcej ja zawsze byłam taka zazdrosna o niego i to mnei tak z zycia wytracało... glupota, ale taka prada najgorzej było, jak poslubił Lise...a wy jestescie na tyle wspaniałomyslne, ze piszecie, ze super, jesli zaznał troche szczescia czyli widocznie jestem egoistka, choc w zyciu nic, absolutnie nic na to nie wskazuje, ale w przypadku Michaela byłam taka zazdrosna, czy ktos z Was pamieta to, jak sie doweidzial o tym małżenstwie i co wtedy czul? ja w te noc budzilam sie, nie moglam spac, porownujac, to byla dla mnie taka wiadomosc, jak ta, ze nie zyje (niemal) w kazdym razie wiem, ze to niedobre naprawde ta fanka sie zainteresował, i znow, jak mówilam, Amerykanie wiedza wiecej, poprostu tam przeciekly o tym informacje, a u nas nic nie było nazywa sie joanna thomae i mieszkałam z nim przez 9 miesiecy, potem historie z nia juz pewnie znacie, bo pisałyscie o niej w kazdym razie dał jej psa, i jeszcze ma do dzis tego psa acha, chodzily plotki tam, ze ma ja poslubic przed 2 procesem, chcial miez zone, zeby lepiej wygladalo ona naprawde mogła go miec, tak mysle...ale byla głupia... ............... druga sprawa to forum ja nie wiem, jak cos takiego działa bo jak mówie, nie znam sie na sprawach zwiazanychz komputerem, czy ineternetem, niestety wystarczy mi tylko, ze potrafie cos znaleźć...hehe i reszta sie nie liczy. to źle, nie sciagam nawet muzyki, nie zapisuje na mp3- buuu w kazdym razie mam pytanie pierwszecdn- napisze w innym poscie, bo czasem mi ucina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
pierwsze pytanie czy to forum bedzie jakos "widoczne" dla innych? chodzi mi o to, ze tu na kafe jest wiele osob, przychodza, pisza sobie cos, patrza- o temat o Michaelu i wchodza, czyli tak przypadkiem widza ten topik, a tamto forum? na jakisch zasadach tam sie wchodzi? trzeba wpisac mjjkin, lub michael jackson...? jesli tak, to beda wchodzic tylko zagorzali fani, ktorzy beda szukac tylko i wylacznie Michaela, a juz jest polish team, ktroe dzialą swietnie, rozumiecie, chodzi mi o napływ nowych osob, jaka one beda miały mozliwosc drugie pytanie czy jestescie na pewno pewne :D, ze bedziecie pisac i pisac? sory za takie pytanie, ale ja jestem na zupelnie innym jeszcze forum i ja tam pisze od przeszło 2 lat juz i bede pisac, i powiem wam, ze jest tak: rotacja osob jest niezwykła, tak naprawde to w tym czasie ja pisze caly czas, jeszcze ejdna dziewczyna i moze jeszcze jedna...poza tym ci, ktorzy zaklinali sie, ze beda absolutnie pisac, znikaja i nie ma ich dlatego tez wazne, zeby nowe osoby miały mozliwosc wchodzenia, zeby to nie padło wiem, ze mozliwosc jest, tylko chodzi mi o to, czy te osoby beda wiedziec o tym forum.. ok, to tyle moich pytan chyba .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
DZIEWCZYNY, KTORA Z wAS CZYTAŁA TEGO pIOTRUSIA pANA? ja mysle, ze wiele z jego opisu pasuje do Michaela nie wiem, jak sie maja do tego zwiazki z kobietami, tak naprawde nie wiem, czemu unikał kobiet, oczywiscie łumaczyc mozna wszystko, ale ja mówie o absolutnej prawdzie, ktorej nie znam nawet Lisa zawsze powtarza, ze ona moze mówic za siebie i o swoich intencjach, natomiast za Mika nie bedzie sie wypowiadac, do konca nie wie, co nim powodowało to mówi osoba, ktora byla tak blisko niego, wiec ja absolutnie nie moge stwierdzic, czemu było tak, a nie inaczej fakty natomiast sa takie, ze : jak to jzu ktos napisał o nim; zadna kobieta nie została przez niego usatysfakcjonowana (oczywiscie tu nie chodzi o sprawy łozkowe tylko, czy w ogole o to) zadna kobieta nie stworzyla z nim trwałego zwiazku np ANI BROOKE, ANI LISA ale Michael utozsamaił sie bardzo z PP weic w koncu siegne po te ksiazke- moze ktos juz czytał? i tak anprawde, wstyd przyznac, ale nie czytałam jeszcze jednej, Mały Ksiąze ludzie czesto cytuja te ksiazke w srodkach przekazu, nawet Brokke porównala MJ do Malego Ksiecia, juz to mialam raz w reku, ale odłozylam czy ktos czytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×