Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Kurcze no mnie zatkała ta laseczka Michaela,ale czemu ona jest na polskim blogu? Nie bardzo rozumiem o co tu chodzi? Może można do niej napisać po zalogowaniu,może by coś powiedziala o Michaelu np jakiej wody używał,jaki byl przy blizszym poznaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trzeba przyznać,że M mial zawsze świetne spodnie pomijając już sławetne goldeny;) i w ogóle ubieral się rewelacyjnie. Co do forum,to trzeba mieć na to kasę i umiejętności tworzenia i moderowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam ktos w komentarzach napisał,że oglądał i że już ten film mozna sciągnąć z sieci...heheheh ciekawe gdzie???? Cwaniaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanka mialam na mysli darmowe forum ;) pelno tego w sieci, a co do administracji - bylam juz administratorem na nie jednym forum i moderatorem tez i troche sie znam na tej robocie - stad moja propozycja :D ok Smooth poczekamy na reszte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oh boy!!!!!!!!! :o :D co to za siksa??!! 😠 :D M. moze i byl niesmialy, tutaj jednak pewnie byl zdrowo podjarany nowa plyta, zewszad plynacym uwielbieniem fanow i fanek glownie;) mnie zal sie zrobilo tej wielkiej murzynki, ktora stala przed ta blondi... mialam wrazenie, ze Mike ja osikal i skupil sie na tej Francuzeczce... No spoko, to za pewne dowod w sprawie na hetero. orient. u Mike`a- dla niedowiarkow:D a propos, Dalia- ja nie musze widziec zwlok Michaela, by wierzyc, ze on zmarl. Malo tego, gdyby takie zdjecie funkcjonowalo- nie chcialabym go wcale ogladac. Kuniec tematu. forum? no ok; jak soul zalozy jakis osobny rozdzial w nim pt : moje fetysze zwiazane z MJ to wchodze to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman!!!! Ty wiesz ,że masz we mnie fankę:-D hehe te Twoje komentarze mnie rozkładają na łopatki :-D Fajnie ,że jesteś!:-D Wysyłam Ci wiadomosć na Priv;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostra 🖐️ Smooth, Ty mowisz, ze Mike mial taki rozrzut w sensie gustu co do kobiet. No moze i tak. ale ja widze 1 wspolny mianownik - dlugie wlosy:) :D:D Ktoras z Was, narco chyba, wyznala, ze nie chcialaby z Mike`em ten tego... dobrze przeczytalam? bo ta wypowiedz byla taka zakrecona troche, ze niby jako maz to nie, ze jako kolega owszem... jako facet tez sie pojawilo... wiec juz zglupialam do reszty, ALE ja bym nie pogardzila chocby 1 wieczorkiem z MJ:D ciekawiloby mnie jak On reaguje na rozne bodzce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul... no napewno musi być podstawa czyli...życiorys, dyskografia...fajnie by było gdyby sie udało kolekcję teledysków zmontować... O ksiązkach które się na jegotemat ukazały,o filmografii, Musi byc rzetelnie o jego chorobie... o golden gaciach... io stylu ubierania... na pzrestrzeni tych wzystkich lat.. OMG Mnóstwo tego wszystkiego....Chyba że sobie wybierzemy jakis profil i Forum bedzie zawężone do konkretnego tematu ewentualnie tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×