Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
No i znow sie potwierdzily prefrencje Woman, Smooth, liberian - stawiamy na usta! :) Community - a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dobrej nocy Woman 👄 🖐️ Niech Ci sie przysni przygryziona warga Mj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka MJ
Bardzo proszę o pomoc. Tak jak Michael nigdy nie był obojętny na cierpienie innych i pomagał zawsze z całych swoich sił , tak ja teraz proszę Was drodzy o pomoc. Potrzebne są podpisy. http://www.8hours.eu/?lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth wpisalam w google : Michael jackson mini pictures i tak szukalam.. Community..hmm ciezko powiedziec, bo malo sie komunikowalysmy :p No nie wiem..kurcze..Mysle, ze miedzy 25 - 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth te linki podalam tak sobie, Wam do obejrzenia a nie jako avatar,heeh ale sie dogadalysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Community nie odpowiesz mi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
hehe :) ja 29!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż ... cholera nie mogę znaleźć nic w odpowiednim rozmiarze... Druknę sobie tekst tej mojej piosenki...to może jutro poćwiczę w samochodzie;-) Swoją drogą... muszę kretyńsko wyglądać jak tak jadę samochodem i śpiewam w niebogłosy piosenki Mika... zdałam sobie z tego sprawę ostatnio jak mi się Policjanci tak ajkoś dziwnie przygladali... Sprawdziłam zaraz czy mam swiatła i pasy...ale im chybo nie o to chodziło;-) Pewnie pomyśleli,że baba jedzie i sie sama ze sobą kłóci... albo pijanego chłopa na tylnej kanapie wiezie:-D Ten lezy a Ona sie po nim drze!!!!:-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×