Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

49 zl. duzo troche do tego jest cale stoisko, mozna kupic kapelusz taki bialy jak nosil MJ ( zalozylam go i tanczylam trzymajac sie za krocze, przy Moim w sklepie az wyszedl:D), spodnie takei skurzane i paski.... ale kosuzlka boska tam na gorze pisalo IN MEMORIES i korona.. bo na focie malo widac - telefonowy aparat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
WITAM DZIEWCZYNKI, JA NA CHWILKĘ po piwrwsze Dorotko, bardzo dziękuję, za ksiązkę na chomiku dopiero niemal dotarlam do domu, wiec jutro tam wejdę, dzis juz jestem zmeczona poza tym nie umiem pewnie korzystać z chomika, ani z innych zwiarzakow, acha z emula tak, wiec jesli jutro nie bede potrafial tego otworzyc (a jestem prawie pewna, ze nie) to bede prosic o pomoc i druga sprawa bardzo wzruszyła mnie ta opowiesc, dziewczyny, ktora pisała, ze czekala na jego koncert w kazdy dzien przez 20 lat szkoda, ze tak było Ci smutno przez całe zycie, w moim zyciu raz były pieniadze, raz nie, ale w luksusie nie zyłam i nie zyje zawsze marzyłam o tym, zeby zyc na wyzszym poziomie (nie, nie zawsze w zasadzie, dopiero od moze ponad 10 lat..) a teraz znów przekonujesz mnie, ze piniadze same w sobie moga przyniesc wiele problemów, jak chocby fałszywi przyjaciele moja mama dawno temu powiedziała, ze on jest nienormalny, czesto o nim dyskutowałysmy- potem całe zycie tlumaczyla sie, ze miała na mysli, nienormalny, to znaczy odbiegajacy od normy, np geniusz hehe ja tez mialąm marzenie, zeby go zobaczyc, bo po ponad 10 latach uwielbienie (teraz jest juz ponad 20 ) zaczynałam wierzyc, ze on istnieje t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej :0 no dzis wyjatkowo spac mi sie chce, a zawsze siedze do 2 dziewczyuny nie wiecie, czemu mi tak scina posty, jest połowa juz nie bede dopisywac, bo to były jakies majaki...nic waznego ale tu mi tak czesto scina, a wam tez tak scina wypowiedź? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mykam, weszlam tylko fotke wkleic wam branoc 🖐️ :) bede na dluzej w czwartek dopiero ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Podali bezposrednia przyczyne zgonu naszego Mike'a. Onet.Przedawkowanie tego srodka znieczulajacego. PS zadna z Was nie wie o jakie zdjecie Michaela w koszulce z truskawka mi chodzi? Blagam,jakbyscie sie na nie natknely.Podajcie linka Ze tez nie zapisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.... no właśnie rozmawiam z mama na temat przyczyny smierci Michaela... mama twierdzi ,że skoro biegli orzekli,że Michaelowi podano śmiertelna dawkę tego leku to ten lekarz nie może być w tym momencie oskarżony o nieumyslne spowodowanie śmierci...Hm... Sykstinajn...nie wiem o jaka fotke Ci chodzi,ale jak sie natknę;-) dam ci znać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul... no przerąbane szczerze mówiacz tymi avatarami... nie da sie tak zrobic ,żeby z własnego kompa importować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth niestety nie da sie, ale zawsze mozesz wrzucic fotke na jakis serwer ja wrzucalam na www.imageshack.us i stamtąd dawałam linki, nie ma z tym problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czytałam na tmzecie, jak mu podawał kolejne leki """ dziewczyny, tu jest taki topik- załozyciel rzeź- temat: prosze o pomoc w skladaniu podpisów. trwa tylko kilka sekund chodzi o wpisanie danych i maila, jest to protest przeciwko przewozeniu zwierzat w cierpieniach, na pewno slyszałyscie... ja juz sie wpisałam, jakby co to, dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
PYT daj emaila to Ci przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie mi prosze .....
gdzie znajde HUMAN NATURE W WYKONANIU MJ do pobrania na kompa? mam 3 wersje ale jakis facet spiewa a nie MJ a ja slyszalam z MJ i z nim chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dOROTA, DZIEKUJĘ :) moj mail: sweethaert@wp.pl i od razu mówię, nie smiej sie z tego maila, zakladałam go kiedys, potem jeszcze inne, ale tylko ten pamietam i tam jest bład- bo jest haert- no tak, keidys popelnilam bład i tak zostało- i zawsze musze uprzedzac jeszcze raz b. dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Pyt wysłałam,zobacz czy dotarło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×