Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

wiedzialam, ze was tu znajde :o ja tam siedze jak idiotka jakas skomaciala, a wy tu? :o jak to sie ma udac?? no jak?? ehhh :o :( Community miala raczej na mysli nie swoje 25 urodz, a 2 miesiece od smierci naszego kochanego MJ :( RIP Michael:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian - zasugerowałaś się moim wczesniejszym wpisem? ;) Miałam na myśli to, że mamy 25 dzień miesiąca. Minęły dwia miesiące od śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siedzę tutaj, bo tam jeszcze jakoś nie potrafię się odnaleźć. Zanim obskoczę wszystkie działy i przeczytam nowe posty, to już nie pamiętam co sama miałam napisać :O No ale to kwestia przyzwyczajenia zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie mam avatara:-( Dobry wieczór tak wogóle:-( I byłam u dentysty dzisaj :-( I ogólnie jestem nieszczęśliwa...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Dam sobie rękę uciąć, że nikt nie odpowie za śmierć Jacksona, wszystko rozejdzie się po kościach!!! Już dawno wiadomo, że zmarł na skutek propofolu, który podał Murray a nawet nie postawiono mu zarzutów nieumyślnego spowodowania śmierci. Ale troche mi szkoda tego lekarza choć nie wiem czy mówi prawde, ale należy wysłuchać również Jego racji. Jackson dobrowolnie tego chciał, nie podawał mu aż tak dużej dawki, zresztą robił to już kilka tygodni wcześniej (chyba przez 6 tyg) i nic się nie działo a tu nagle złoty strzał!!! Jeśli byłabym lekarzem i dobrym znajomym Jackosna i prosiłby mnie o podanie zastrzyku, jego widok w męczarniach spowodowanych brakiem snu... oczywiście podałabym mu lek. No ale wiadomo nie powinien tego robić, bo nie miał uprawnień. To się mogło dziać latami aż tu nagle boom i wszystko spada da Murraya. Zeby nie było, że bronie tego lekarza, bo jak już napisałam nie wiadomo co tu jest prawdą, bo tak samo winny jest Michael, Murray, inni lekarze, farmaceuci itp. a jak narazie wyszło na jaw tylko jedno nazwosko i wszyscy po nim jadą choć nie wiedzą co i jak. Trzeba poczekać na wyniki parcy policji, ale mówie wam to będzie się ciągło i ciągło, aż ucichnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smooth pisalam priva do Ciebie na forum2 Smooth kochana, mnie avatara Syks wstawila... ja jej tylko tego gifa na poczte poslalam... Ona sama sie zaoferowala z pomoca nie mogac juz sluchac moich kretynski wywodow- jak to zrobic, jak wstawic:D wiec zwroc sie do Niej, a Ona wstawi Ci to w 5 sek:) I nie smuc mi sie!!! Smile even wszystko:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narco slowo lekarz jest duzym naduzyciem jesli chodzi o postac owego Murraya... byl po prostu dealrem z pobudek oczywistych.... ale plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz nie nazywajmy go nigdy wiecej lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na pocztę... na forum:-( No....Bo... mi ten GUPI program do piosenek nie działa!:-( AUDIACITY...:-( I nie będzie piosenki:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Aaa nie wiedziałam, że sie pojawiły takie zarzuty, chodzi mi o owego dealera, ciekawe ilu takich jest na świecie??? Zapewne masa i to głównie z powodu nas - pacjentów :):) Sama tak robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narco jakie zarzuty? ja mowie, ze on dealer jest... no na pewno takich jest na paczki... tam w hollywoodzie to pewnie masa celebrytow "łyka" rozne wspomagacze.... ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Womaninthemirror myślałam, że wiesz o jakiś zarzutach, że wydawał na lewo owe recepty nie tylko Jacksonowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ, WPAŁDAM NA CHWILKE miło zobaczyc, ze jestescie jeszcze tu podzielam poglad, jesli chodzi o proceder dawkowania narktoyków- narkomanki tam jest wileu winnych, a Michael tak błagal i błagał ja nie umiem ocenic, ajkie powinno byc rozwiazanie i zakonczenie tej sprawy pewna lekarka- podaje tmz- lekarka, kotra odmówila Jacksonowi przepisywania lekówi pieniedzy w wysokosci 500 000 s teraz podaje nazwiska lekarzy, ponoc jej groza napisała list do Obamy, zeby wprowadzic wieksze kary dla takich lekarzy i wypowidziala sie, ze w sprawie Michaela nikt z nazwiska nie jest winny- any particular doctor- tak bylo napisane, jesli sie nie msyle takie jest jej zdanie Diana, a czemu jestes nieszczesliwa? z powodu zęba? teraz u dentysty to taka przyjemnosc, jak na goracych wyspach- siedzisz sobie w fotelu, zamykasz oczy- muzyka leci z radia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian🌻 ja tez skacze... wiec prosze sie nie zdziwic, jak nagle napisze cos z czapy, nie na temat do konca:D narco... ja nie wiem... moze temu M. dealerowi starczylo byc dealerem dla MJ, skoro On byl taki uzalezniony i zdesperowany w zwiakzu z tym... a co ? fakt, ze sprzedawalby tylko Michaelowi sprawia, ze ten M. jest mniej winny? chyba tak nie sadzisz:) oh, boy- jak ja dam tak rade? jestem tak zle zorganizowana osoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczam,że właśnie udało mi sie wkleić awatara na Forum 2:-) Małego bo małego...popracuje nad tym jeszcze:-) Ale .... teraz .... Tam mam Michaela mojego kochanego na focie i tam idę!... Dlaczego POGADUCHY na naszym forum 2 sa martwe?:-( Chodźta za mną!;-) Uszanujmy pracę SOUL...ONA to dla nas zrobiła:-) SOUL 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Womaninthemirror, ale może to inny lekarz wydawał Michaelowi recepty, ten kupował owy lek a Murray mu go tylko/aż podawał ;/ Nie jestem przekonana w 100% czy to CM aż w takim stopniu przyczynił się do śmierci Jacksona, za tym stoi gmach innych ludzi tylko, że ich nazwiska nie zostały jeszcze ujawnione (zresztą po co?). Wydaje mi się, że odebranie praw do wykonywania zawodu, czy pozbawienie wolności jest kroplą w morzu... tak jak PYT pisała dobrze by było, gdyby wspomniane tu listy pani doktor skierowane do Obamy odniosły jakiś skutek, aby ta historia nie miała już miejsca, bo jak donoszą media takich osób/ofiar lekomanii jest więcej ;/ Jeśli zostanie ukarany wyłącznie Muuray będzie to bardzo, ale to bardzo niesprawiedliwe Jak już kogoś mają osądzać niech to robią skrupulatnie i dokładnie, bo mogą skrzywdzić nie do końca winnego człowieka, może są bardziej winni... tego jak narazie nie wiemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyves hyves
Gość narCOMAnka
hyves hyves ja widzę tylko jakiegoś faceta z czarną szmatą na głowie, to mógł być każdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
narcomanko - oczywiscie masz racje, za to co stalo sie z MJ powinni odpowiedziec rozni lekarze ktorzy leczyli go. Z tego co dzis wyczytalam to doktorek nie przepisywal mu lekow, on je tylko podawal. Za to powinni odpowiedziec wszyscy ! Nie tylko doktorek, a pewnie na doktorka najlatwiej bedzie zwalic i tak w oczach milionow ludzi tylko on jest winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
moze mi ktos wyjasnic o co chodzi w tym filmiku ? http://www.youtube.com/watch?v=ZG9LKkNiP4U&feature=related od dwoch dni go oglądam i nie wiem o co chodzi :( PS DLACZEGO LUDZIOM TAK TRUDNO UWIERZYC ŻE MJ NIE ŻYJE ? PRZECIEZ TO TEZ BYL CZLOWIEK JAK KAZDY Z NAS KIEDYS UMRZE. JA TEZ BYM CHCIALA BY TO BYLA NIE PRAWDA ALE TRUDNO STALO SIE I MUSIMY SIE Z TYM POGODZIC, no chyba ze przez lata bedziemy doszukiwac sie " żyjącego MJ "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
cieszę się, że mamy podobne zdanie :):) uciekam spać, bo zmęczona jestem ;/ pa dziewczyny :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×