Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

zastanawiam się tylko co może oznaczać 1997 no i to odrodzenie prawdy...prawdy z '97? ciekawe o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
ja tez nic nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale-babka.
no właśnie:D o co?:D ressurection?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale babka...sądzisz, że to możliwe? tak sobie myśle, że gdybym uciekła przed światem, zmarła dla świata...po to żeby uciec, na zawsze... ale powrót? szaleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
widze ze nadal trwa dyskusja czy zyje czy nie ? Cholera to wszystko jest posrane ale wiecie co ja np wcale bym sie nie zdziwila gdyby MJ NIE ŻYŁ a jego rodzina odstawiala wlasnie takie szopki, bo czym czesciej i glośniej bedzie o nim tym wiecej zarobią. Taka mistyfikacja tatusia wcale by mnie nie zdziwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dlaczego film z próby generalnej będzie pokazywany w kinach tylko przez dwa tygodnie?? Przecież zainteresowanie będzie ogromne (właściwie już jest) i w związku z tym nie każdy będzie miał okazję go zobaczyć (zabraknie biletów)?? Czemu więc tylko 2 tygodnie, o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
nie dosc ze dwa tyg to tylko wyswietlany bedzie w stanach wiec my tutaj nie predko go zobaczymy ! A o co chodzi nie wiem, moze o licencje i o jej koszta ? A czytalyscie co wczesniej pisalam? Tysiące ludzi poddaje wątpliowości autentycznosc tych nagrań z prob. Sa ludzie ktorzy twierdzą że MJ nigdy nie pojwil sie na probie, za niego był jakis inny... tak samo twierdza ze na konferencji to rowniez nie byl MJ w to akurat sama wierze. Facet byl inny, inny nos, usta , palce, dziwny glos, zachowania jakby za bardzo takie ... hmmm no nie MJOWE . wIELE TERAZ BEDZIE NIEJASNOSCI , JA JEDNAK TRWAM PRZY TYM ŻE mj NICZEGO NIE SFINGOWAL, ON PO PROSTU BYL CZLOWIEKIEM I UMARL JAK KIEDYS KAZDY Z NAS:( A te wszelkie niejasnosci itd sa po to by jak najdlurzej zatrzymac uwage widza na przedstawieniu. Funduje nam to pewnie rodzinka ktora chce sobie dorobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale-babka.
Ja wierze,ze zyje. Musial miec powazny powod,moze nie dawal juz sobie rady,ta trasa... A pamietacie jak jakas jego pracownica mowila,ze on sie boi,ze mowil "oni mnie zabija"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale-babka.
nie wymyslam nic na sile. tak-kazdy kiedys umrze..ale to co sie dzieje wokol jego odejscia nie jest czyms zwyklym. zaloze sie,ze w Will you be there mowil na zywo. wsluchajcie sie. Ten twitter mediahype jest tez ciekawy.tak ciekawy jak profil tego Leachima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej przejrze zaległosci, niestety musialam nad czyms popracowac i zajeło mi dzien oj nie mam czasu nawet na jedno forum, ok, zobacze co napisałyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam za wami, w pracy podczytuje, ale tylko patrzeć jak po łapach dostanę za przesiadywanie na forum po kilka godzin, żeby tylko was doczytać, zostało mi 70 stron jakieś :/ A raz oglądałam zdjęcia co wklejala chyba liberian girl, takie ruszające gify, jak MJ rzucał czupryna, skakal na trampolinie albo rzucał tym ..hm co jest za goldengaciami, jezu jak jak się uśmiałam... :) Słuchajcie, pytanie bardzo ważne, 29 sierpnia jest odsłonięcie gwiazdy w krakowie, bardzo chcialam jechac, ale oczywisc,ie musze byc w pracy 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Ale, nic straconego, na pewno jest cos urządzane w warszawie po południu ! Musi coś być, patrzyłam na kina - niestety :( daliby choć powtórke z dangerous tour, poszlabym drugi raz, ale jakiś mały zlot fanów w jakims pubie na pewno ktoś organizuje, narazie przeczesuje net w poszukiwaniu tychże informacji ale bezowocnie, jakby się coś tam o uszy wam obiło, to dajcie mi znać, nei wiem co ja bede robić w tą sobote 29 wieczorem, oprócz smarkania w chusteczki, ale chcę to jakoś uczcić ten dzień. W o2, maja byc koncerty w Londynie, a do austrii tez nie pojade we wrzesniu bo za drogo 😭😭😭 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś mnie naszło apropo MJ alive, to kurczę tak sobie myślę, ukrywanie sie MJ jest dla mnie abstrakcją, ale jest jakiś cień watpliwości i teraz kiedy patrzylam na to zdjęcie z memorialu co grał ten koleś na gitarze HN zmartwychwstałego jakby MJ to przeszło mi przez myśl, że kurczę, a może on to faktycznie wymyślił? pamiętacie jak połozył się w kapsule tlenowej, tylko po to zeby pisały o im gazety, zeby wydał się dziwny, ekscentryczny, tajemniczy itd, a teraz z tym zmartwychwstaniem, to kurczę a jak on się bawi w takiego Jezusa? (bez obrazy dla katolikow) tzn. własnie po jakimś czasie ożyje, że niby taki cud nad wisłą ;) pomysłałam sobie jakby zareagowali fani, ktorzy tak bardzo tesknia za nim, mimo zwodu, poszli by za nim jak w dym, bądż co badz jestesmy jeszcze w żałobie (my fani), a tu nagle on żyje, pierwsze uczucie to szczęscie, ze znów go można zobaczyć, posłuchać itd apropo szopki rodziny MJ to ten jego ojciec to nie miał za równo na podsuficiu i raczej biznesem zarządzać nie umie, tak mi sie zdaje. sama nie wiem, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty, słuszne spostrzeżenie z tym ojcem....nie wydaje mi się by był na tyle sprytny i obrotny by to wszystko ukartował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze tego tematu nie
skasowali, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
oj, ciagle widze rozmyslacie, ze zuje... a bylam na tmzecie, bo chciałąm sorawdzic to 16 razy, dla mnie ten tekst nie oznacza, ze muray dawal mu te dawke 16 razy, tylko, ze była to dawka 16 razy mniejsza, niz potrzebowałby człowiek o posturze Jacksona do zasniecia muray mówi, ze mu dawał taka mała dawke, w co policja nie wierzy ale spojrzałąm tylko nieprzytomnym okiem, jutro musze do tego wrocic zreszta wiadomo, ze on bedzie sie tlumaczył, a Michael nie zyje co tam jeszcze....a przypadkiem tam pisza o nowym love child Jacksona ma 24 lata domaga sie testu dna nazywa sie prince michael malachi jet costam jako jego ojciec w papierach figuruje michael joseph jackson z indiany no nie wiem, czy ten tmz nie zmysla, sory ze taka informacja, ale dzis w ogole nie było mnie przy komputerze fajnie, ze sie pojawiacie i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza b.
Malachi? jak ten facet ktory go nasladuje. m.in. let me let go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola111
Bardzo ciekawe tematy poruszacie, macie szczęście,że tamte najbardziej wpływowe dziewczyny przeszły na nowe forum,bo przy nich nie miałybyście szans poruszać tu tematu sfingowanej śmierci M.Zaraz by was zgłuszyły,wyśmiały i opierdzieliły. Dzisiaj już nie mam sily ustosunkować sie do tego wszystkiego,zrobi to jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze niby kto kogo miałby opieprzac lub osmieszac?ja od poczatku stawiam na swoim i jeszcze i sie nie dostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
malachi, tez wląsnie zauwazyłam, ze to tak samo jak ten podrabiacz... ktos tu sobie niezłe jaja robi... Abraja, jeszcze nie spisz? ja, niestety juz musze spać, ale jutro poczytam te wasze teorie weicie co? przynajmniej ktos nad tym siedzi i pracuje i wymysla wciaz to nowe toerie ma czas i bawi sie w kotka i myszke zreszta jest ich kilku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
czesc :) abraja tutaj link do forum http://kingmj.phorum.pl/index.php p y t kurcze następni nieślubny Jackson ?Moze zbieg okoliczności ? a dziewczyny co do tego że niby ojciec to ukartował, moze nie koniecznie on to robi ale ktoś komu na tym zalezy i ma cos z tego. A MJ jesli nawet żyje to nigdy się nie ujawni! Po tym co zrobił, ? Nie po to sfingowal wlasną śmierc by pozniej wstac sobie :) albo zyje i oczywiscie i tak nigdy na scene ani do fanow nie wroci albi nie zyje - jedno i drugie oznacza ze żywego MJ juz dla fanow nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
tez lubilam jacksona, ale traktowanie go jak bozka chyba mija sie z celem.smiac mi sie chce z waszych postow, jedna madrzejsza od drugiej. bez przesady, jackson nie zyje, a te wasze dowody na to ze zyje sa wyssane z palca. i wydaje mi sie ze macie po 16 lat bo glupiutkie te wasze wpisy. PS. zamiast na forum to posiedzcie troche w ksiazkach i cwiczcie angielski bo z waszym jest slabiutko, oj slabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
taka jedna - dziekujemy za troske, to bardzo ważne by się wspierac :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrota chce
On zyje. Coraz bardziej w to wierze.ale nie wroci. On nam dawal znaki na memorialu,nadal je daje. Ten glos w will you be there,to "Pains"..jakby na pozegnanie,cierpienia jakich doznal w zyciu.tylko fani zauwazyli ta sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×