Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

ej macie linka tej piosenk this is it która wykonuje jakas laska a nie michael??? bo nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzikk
czy nie wydaje wam się, że w filmie wyglądał troszkę inaczej w Human Nature, Billie Jean, IJCSLY niż np w Black or white, Earth song, TDCAU, I'll be there itd? na korzyść tych ostatnich... Nie wiem czy to tylko kwestia światła i okularów. w tych pierwszych jego twarz wygląda szczuplej a uszy są jakoś bardziej odstające i ten nos..... taki konferencyjno-marcowy..... zwłaszcza w Billie Jean to widać, jakiś inny może się czepiam, ale takie jakieś dziwne wrażenie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamiętam juz...
Dzień dobry Dziewczyny :) postanowilam Wam coś wrzucić, żeby Was rozruszać i rozenergetyzować z rana ;) łapcie: http://www.youtube.com/watch?v=EJ_NXXhp6o0 Michael Jackson jest sexy...mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🖐️ gzik tak masz racje, ja rółwniez to zauważyłam. Wiesz gdzies kiedys wyczytałam że MJ był tylko na kilku próbach a reszte to był sobowtór.Ale w to raczej nie wierze. Jednak ewidentnie widac ze był w lepszym stanie fizycznym właśnie przy e. song , thriilerze itd. Natomiast human nature sprawiło na mnie owszem ogromne wrazenie ale w jego oczach bylo coś niepokojącego i te ruchy, taki byl inny. Właśnie jakby na bardzo silnych dawkach leków itd. I widac tam było juz te zmeczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBSS
earth song byla przepiekna. poza tym jego ruchy, ekspresja, te przytupy na poczatku refrenu. wszystko cudowne. heal the worl podczas napisow to tez byla wersja z prob? na pewno nie plytowa i nie z jakiegos koncertu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBSS
zauwazylyscie ten jego gest podczas I just cant stop loving you kiedy zbliza sie to tej dziewczyny i wyciaga dlon. na filmie wyglada to troche tak jakby chcial chwycic ja za piers hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone put your head out
zachwycamy sie wieloma piosenkami, ale sa na pewno takie, ktorych sluchacie rzadziej, ktore nie robia na was wrazenia i uwazacie za nieudane. jakie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone put your
Ja nie przepadam za Morphine,Monkey bussines, little Susie, ghost, heartbreaker, invincible, lost children, childhood-choc muzyka piekna.po filmie zakochalam sie w Jam.do tej pory lubilam tylko klip.jakos nie podchodzila mi zwrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta piosenkarka od
This is it to Saphire - I never heard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separatystka
Widzialam zdjecia strojow przygotowanych do THIS IS IT. wiekszosc nie bardzo mi sie podobala.takie jakies swiecace,malo meskie.. gdyby te koncerty sie odbyly,to dla mnie mogl na nich wystapic w stroju z Earth song na przemian z tym z TDCAU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separatystka
Widzialam zdjecia strojow przygotowanych do THIS IS IT. wiekszosc nie bardzo mi sie podobala.takie jakies swiecace,malo meskie.. gdyby te koncerty sie odbyly,to dla mnie mogl na nich wystapic w stroju z Earth song na przemian z tym z TDCAU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mógłby wystapic w pizamie albo nago byleby spiewał i rbil swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
someone put your - he to mamy odmienny gust bo te akurat trafiaja do mnie w 100 % , zwłaszcza MORPHINE. Ta piosenka to wołanie o pomoc - jestem pewna wrecz że MJ pisal ten utwor z własnych doświadczen i nam chcial przekazac w nim co czuje i jak zyje :( ja nie mam utworow ktorych nie lubie, każda jaego piosenka ma w sobie to cos - jak nie tekst to muzyka jak nie muzyka to cos innego. W kazdej dosłownie czuc dusze a wiekszosc z nich odbieram " doslownie". Trafiaja do mnie w trybie ekspresowym są po prostu niesamowite i bardzo ale to bardzo czesto mam tak że mam wrazeni iz on to śpiewa tylko dla mnie... a speechless mnie powala zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian_girl
Cześc wszystkim! Ja tak na moment, bo zaraz wychodze do pracy :( Moje typy to: Liberian girl, Smooth criminal, Off the wall, Wanna be starting something, You rock my world, Human nature, Speechless, Ain't no sunshie (J5) Co do remixów - jakos mnie nie przekonują .. Milego popołudnia! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdahguwy
TMZ Dr. Murray: Please Hold ... MJ is Dying Posted Nov 10th 2009 1:00AM by TMZ Staff Dr. Conrad Murray was on the phone with his girlfriend as Michael Jackson was dying ... sources connected to the case tell TMZ. We've learned Dr. Murray was on a cell phone with his girlfriend from Houston between 12:03 and 12:13 PM on June 25, 2009 -- the day Jackson died. Sources say the girlfriend told LAPD detectives about 5 minutes into the call, she heard Dr. Murray abruptly drop the phone and then heard him administer CPR. The girlfriend said there was no indication Dr. Murray knew anything was amiss before dropping the telephone. Sources say the girlfriend does not know if Murray was in the room with Jackson when he called her or if he walked in just before realizing MJ was in deep trouble. The bodyguard called 911 at 12:21 PM, approximately 13 minutes after Dr. Murray dropped the phone. It has been widely reported Dr. Murray was on the phone for 47 minutes before calling 911. It appears those calls were actually made before Dr. Murray realized Jackson was in distress. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmc
a ja bym CI w tym pomogła Abraja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmc
http://houstoncriminallaw-pressroom.com/biographical-information-edward-m-chernoff/ http://whois.domaintools.com/houstoncriminallaw-pressroom.com Registrant: Ed Chernoff xxxxxxxx xxxxxxxx Houston, Texas XXXX United States Domain Name: HOUSTONCRIMINALLAW-PRESSROOM.COM Created on: 02-Jul-09 Expires on: 02-Jul-10 Last Updated on: 02-Jul-09 IP Location: - Arizona - Scottsdale - Godaddy.com Inc czy wszystkie strony związane ze sprawą MJ znajdują się w tym Scottsdale? ehh... dla przypomnienia, IP michaeljacksonhoaxdeath.com i thisisnotit.com wskazują na to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota-----------
Dr.Muray jest wymalowany fluidem;D TYLKO PO CO TE CYRKI? Moze to jest aktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×