Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
dziewczyny to jak przechodzimy na 2 forum, bo już nie wiem gdzie mam "iść" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman_ musisz wejsc w edycję profilu i tam będziesz na dole miała część, która się nazywa panel kontrolny emblematów. W miejsce gdzie napisane jest odnośnik do zewnętrznego Emblematu musisz wkleić linka i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman: zapisujesz jako JPG,potem zmniejszasz,wstawiasz na jakis serwer(np fotosik.pl albo photobucket,lub na inna stronke" i potem linka wklejasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Udalo mi sie jakos zmniejszyc moj avatar na nazym 2 forum, bo ten poprzedni troche walil po czach,hehe Widze, ze jak zwykle kilka stronek naklepalyscie- to dobrze -jest co czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola111
Są dwie woman in the mirror-może by jedna zmieniła nick aby w móc odpisać ktorejś na nie przepisywać całego zdania. Bo do tej pory pisze się woman... a teraz jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
do tej pani od women - a wiec jedna to WOMAN a druga to WOMAN_ tak piszemy najczesciej :D dziewczyny przenioslyscie sie tam w koncu czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ja jestem, choc teraz mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
P Y T a masz zamiar sie tam przenieść ? kurcza tam jakos tak mi dziwnie, wolę klimat kafe a sama nie chce tu zostac :( mam pytanie chodzi mi konkretnie o te DRUGIE OBLICZE MJ o ktorym np wspominala lisa. Nie widzialam tego wywiadu i niebardzo wiem o co chodzi czy moglabys mi konkretnie wytlumaczyc o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
byłam na tamtym frum jednak to chyba nie dla mnie, nie moge sie tam znaleźć. Wszystko jest osobno i tak trzeba latac i szukac kto gdzie i co napisał. Za duzo tych działów jak dla mnie. :( ja tam wole bałagan z kafe :D :classic_cool: P Y T jak juz znajdziesz chwilke to prosze napisz mi o co chodzi z tym 2 obliczem MJ co Lisa mowila i inni . Bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
liberian - to zostań z nami :D ja tam załozylam temat, widzialam ze odpisałaś ale chcialam Ci odpisac i juz tematu nie było :( nie wiem czy usunęłam go przez przypadek czy dziewczyny usunęły czy moze on jest a ja nie umiem go znaleźć? HMMMM nic tam nie moge znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, ze teraz zrobilo sie tam jasniej i przejrzysciej.Dobrze by bylo gdyby dziewczyny chcialy pisac w tym Czacie, kyory zostal tam zalozony i wtdy nie powinno byc problemow ze sprawniejsza komunikacja i klachami :P A kafe nie opuszcze.."tu sie wszytko zaczelo" mowiac slowami wielkiego Polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiklinowy koszyk...
Smutne strasznie.... w sobotę miałby 51 urodziny ;( A 25.06.09 odeszły moje marzenia.... tak, tak; marzyłam o spotkaniu z Nim. Oszalałam; tak jak wtedy gdy przyleciał do Polski- byłam taka mała. Potem, gdy już byłam starsza w 2008 roku powróciło zafascynowanie.... 21 lat, a zakochana jak nastolatka. Przede wszystkim za człowieczeństwo.... ideał, myślę że mamy trochę wspólnego. Michael... nie mam marzeń; nie mam. Tak bardzo chciałam Go zobaczyć na scenie ;( Płacz, płacz... tylko ile można płakać? Michaela i tak już nie ma.... kochany i nienawidzony, wspierany i krytykowany... wiele przeszedł- zdecydowanie za wiele. Tańczyi i śpiewa dla Aniołów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przecież na tamtym forum w dziale czat można rozmawiać dokładnie tak samo jak tu i też w jednym miejscu. Tu jest groch z kapustą,a tam każda informacja w odpowiednim dziale. I przede wszystkim nie będzie durnych antyfanów ze swoimi głupimi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HEJ, WITAM o matko, mam cos bardzo pilnego do zrobienia na jutro do pracy, wiec dzis bede tylko spogladac na forum chyba... a jeszcze sobie uswiadomilam, ze jeszcze cos powinnam zrobic, ale juz nie zdaze...no nieeee jesli chodzi o tamto forum, to widziałam tylko strone tytułowa, na razie nie zarejestrowałam sie ja w ogole jestem na kafe na innym juz pszeszło dwa lata, stad wchodze sobie równiez tu na kafe i lubie pogapic sie na inne tematy ale w miedzyczasie sprawdzam rozne rzeczy teraz bede miała mniej czasu, wiecej pracy... ale na kafe bede po południu, lub wieczorem nie wiem, czy znajede czas, zeby wchodzic na forum jeszcze, bo jak mówie i tak za długo przy kompie siedze, odpalam rozne stronki, a jeszcze na forum konkretnym siedziec, to jzu chyba za duzo, tym bardziej, ze na kafe bede na pewno no i moze zauwazyłyscie, ze jakos wielogodzinna rozmowa o goldengaciach mnie nie wciagnela; wolalam czytac, niz pisac, jesli tak mozna powiedziec jesli chodzi o forum, to wczesniej myslałam o tym, zeby wejsc na mjjpolishtema, ale pomyslalam, ze czlonkostwo do czegos zobowiazuje, a ja nie lubie dodatkowych zobowiazan, naprawde kafe jest rozrywka dla mnie, a nie obowiazkiem poza tym, juz pisalam, ze mysle, ze tu jest wiekszy dostep do ludzi nowych- przeciez niektore dziewczyny odchodza i ajk znam zycie beda odchodzic, wiec trzeba wciaz nowych ludzi, zeby było z kim pisac, a jak beda ludzie znajdowac tamto forum>? tego nie wiem... i pewnie tez miałabym problemy ze znalezieniem sie tam- jak Excape wole bałagan tu- tak mi sie wydaje nie mam teraz czasu, ani energii myslec, ze mam problem z avatarem, albo cos tam mi sie nie chce skonfigurowac tu bede, jak ktos bedzie to super, zobaczymy, jak to bedzie a forum zycze rowoju i prztrwania, wiem, ze prowadzenie forum wymaga czasu, pracy i checi na pewno w kontekscie Michaela to super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
P Y T dobrze piszesz takie decyzje chyba do czegos zoobowiązują, ja na kafe siedze juz 4 lata. W roznych dzialach i pod roznymi nickami tak o sobie czytam albo odpisuje czasem :D no kurcze myslalam ze opiszesz nam tutaj tą 2 strone MJ bo jestem bardzo ciekawa a że perfekcyjnie nie znam angielskiego to nie chce oglądac wywiadu ktorego polowy nie zrozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
community - juz to widzialam, i tez od razu zwrocialam na to uwage . Masakra :D MJ jest najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
dziewczyny co w końcu z tym DOKTORKIEM ? bEDZIE MIAŁ ZARZUT ZABÓJSTWA CZY NIEUMŚLNEGO SPOWODOWANIA ŚMIERCI ? sorry za capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×