Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość On mial vitiligo na 100
na starych zdjeciach widac zmiany na jego twarzy.przeciez ten chlopak mial czarny nos a reszte twarzy biala,on to czyms maskowal,czesto malo to dawalo.czesto ten makijaz byl jakis szary. te plamy widac na zdj z TDCAU.reszte czyms wybielil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hnm Janet uzylam tego zdjecia w mojej prezentacji o MJ jak opisywalam jego chorobe.. straszne to mial:( ja chce do Michaeelaaa! :( boze dolka mam przez ten dzisiejszy film:o mam nadzieje ze moj chlopak tego nie przeczyta:o JKanet.. ile masz lat i skad jestes jak moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow niespodziewalam sie! pewnie ze nic zlego:P ja mam 17 , Bielsko Biala wiec neidaleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah ;d;dAbraja podała mi ten link . w suemie nie wiedizała,że istnieja tu tacy ludzie ktoórzy myślą dobrze o MJ...bo w moim otoczeniu to poprostu nikt go nie lubioi...i cały vzas na niego coś gadają ;d;d ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim tez raczej.. chociaz niewszytsy... moj chlopak go nienawidzi ale to przezemnie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
mam pytanie do mlodych fanek MJ, czy przed jego smiercia tez bylyscie jego fankami, albo czy znalyscie jego tworczosc, czy dopiero po tym jak odszedl zainteresowalyscie sie jego muzyka? pytam, bo w trakcie, gdy dorastalyscie on praktycznie nie istnial juz w show biznesie, a jego plyta z 2001 r przeszla bez wiekszego echa. pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje bez bicia ze wczesniej jego piosenki (wlasciwie jedną) znalam tylko gta vice city. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go słucham od 5--6 roku zycia . nawet kiedy było o nim cicho ja słuchałam Bad,Invicible,Thriller itd. . A tak przy okazji zobaczcie ten filmik...to Mj,no nie? http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.kozaczek.pl/avatars/1240513306.jpg&imgrefurl=http://www.kozaczek.pl/teledysk.php%3Fidmov%3D10108%26u%3Dmichael%2Bjackson&usg=__rViC7W7Gk-gOunqfMNvyRQCjmSo=&h=705&w=422&sz=47&hl=pl&start=1&tbnid=XZcjmFpVE4E22M:&tbnh=140&tbnw=84&prev=/images%3Fq%3Dmichael%2Bjackson%2Bbez%2Bkoszulki%26gbv%3D2%26hl%3Dpl Hm...troche długi link ale zobaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha tak to Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy...słuchałam jak byłam mała no i teraz i wgl . ale nie jestem pewna czy byłam teog do końca świadoma. :D:D ale długo go slucham...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej...ja mam błąd w emailu...bo po Jannet powinno być jeszcze J .;( i nie da się tego zmienić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
teraz zapanowala moda na michaela, mysle, ze gdyby nie jego smierc, to mlode pokolenie nie znaloby jego tworczosci. gdy bylam na this is it na sali przewazaly dziewczyny w wieku 12-16 lat. na tekstowie tez glownie wychwalaja jego piosenki mlode dziewczynki. po prostu sluchanie michaela jest modne i mam nadzieje, ze dla mlodego pokolenia nie znudzi sie on za rok, dwa kiedy szum wokol niego ucichnie i jego muzyka juz zawsze przy nich zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że ta dziewczyna z klipu "the way you make me feel"- kozaczki, krotka spodniczka była przez chwile obiektem westchnien Majkela? :D chociaż jedna...bo w koncu nie wiadomo na pewno jak bylo z Diana Ross, Brooke Shields i Tylor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dirty Diana...noo chyba amsz rracje....ale zaraz po dirty dianie heh :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o. Liberian.. zdaje się, ze wiesz coś, czego ja nie wiem...Rozwiń proszę ... ale że to Tatiana- to wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko szkoda,że MJ nigdy z żadną na dłużej sienie związął a to z Debby Row....to było małżeństwi na papierku...ona z nim nawet nie mieszkała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×