Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość koza Nostra
a czytałyście już może"The Michael Jackson Tapes" Shmuleya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza Nostra
chyba nie. ja mam po angielsku w pdfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosilabym o @ :)... tylutkam@wp.pl i z gory pieknie dziekuję :).. pozniej podeslę Liberian jesli ebdzie zaintersowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza Nostra
wrzuciłam na rapidshare Conversations recorded between August, 2000 and April, 2001. Michael Jackson did not speak to Shmuley after 2001, due to Shmuley stealing from Michael Jackson's Heal The Kids Charity. This book is stripped of all Shmuley's negative and rude opinions. The conversations are complete in their entirety. Nothing is edited out of the conversations. This version is for fans who want to read the conversations without the Rabbi's hateful comments. http://rapidshare.com/files/303819374/Michael_Jackson_Tapes_Book_-_Fan_Version.pdf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza Nostra
Dirty Diana - Another part of me z Wembley to moje ulubione nagranie z Bad ;) zawsze mnie pozytywnie nastraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej książce jest bardzo
dużo ciekawych rzeczy. Słowa Michaela o śmierci, miłości, dzieciach, dużo o Lisie Marie, o fanach, prasie, kobietach, o tym jak ważna jest tajemnica, magia. on był bardzo inteligentny, tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian-girl . przetłumacze końcówke tego wywiadu...tylko podaj prosze ejscze raz link,ok ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian tłAumaczenie końcówki...razem z 2 kumplami tu imiona czekalismy na niego...niestety nigdy wiecej nie rozmawaiłam z nim a Frank powinien sie w piekłe smazyc i to na wolnym ogniu czytam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abraja amsz rację.... Frank powinien mieć za swoje...a;e czy MJ naprawdę nie kontaktował się już z Tatianą?Nie wierzę,żeby przestał kochać z dnia na dzień...A ona tak samo...musieli się ejscze róbwac spotkać...lub cos w tym stylu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie przykle z tym Blankietem... ja swojego tez niewidzialam chyba bedzie juz z 5 lat..:o ale w sumei dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
Tak,wiem że tam są zdjęcia już wczesniej chyba pokazywałaś Ty lub ktoś inny ;)) ale tam może być też dużo innych ciekawych rzeczy:D Wogole tak se myśle o tych dzieciakach i myślę.Wyglądają na bardzo inteligentne a szczególnie Paris:D. Blanket przypomina mi indianina:D a Prince biznesmena XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannet-ja wyczytałam, że to uczucie mimo, że niewatpliwie istnialo ze Strony michaela było zdecydowanie silniejsze ze strony tatiany i to ona w koncu za nim biegała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do emenems . .no niby tak...ale choćby i mniejsze uczyucie ze strony MJ powinno coś wykazać ? ...na tej stronie co podałyście zdjęcia znalazłam kartkę urodzinąwą gdzie psize " Derar Mothher! I Love You.Your Son Michael ! " i pełno dokumentów . jakies nr telefonów nie wiem czy do MJ czy do jakichs ludzie...jakby ktos rozszyfrował pismo byłoby fajnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr jacksonn
wyzej co podalam link moze zobaczyc caly fil FHIS IS IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×