Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

wlasnie na tym fragmencie gdzie lecial man in the mirror wylam jak bobr w kinie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hAh :) / Ej któa wie gdzie można ściągnąć cały film THIS IS IT ? ? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
mnie różne fragmenty wzruszały ale chyba najbardziej łzy mnie i mojej mamie popłynęły po napisach,kiedy było to kilkusekundowe video :( Hmm.Tak sobie myślę,że każda z nas ma koleżankę która ma jakiś nawyk w swoim zachowaniu który nas momentami irytuje,ciekawa jestem czy gdybyśmy mieszkały razem z Michaelem to jakie jego nawyki denerwowałyby nas ? tak,no ciekawe czy by się coś takiego znalazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah . :) no ciekawe...Ja bym tych nawyków nawet nie zauwarzyła.Byłabym tk szcęśliwa mieszkając z nim :) Ej...Jaka jest wasza ulubuiona pionka lub piosenki MJ ? ? U mnie największe emocje wywołuje Heal the world i This is it... a u Was> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
man in the mirror i this is it wlasnie... ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
hoho :D u mnie każdego dnia inna piosenka wywołuje emocje:D ostatnio miałam wielką przyjemność słuchać childhood :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
oo i jeszcze you are my life ;)) i wszyyyyystkie!:D Nooo podobni :D ale też widzę dużą podobiznę między Janet a Michaelem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janet jest sliczna ale sie kreuje troche na taka dziwke.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah :D / Wiecie co...wracając do jego psychiki . . . wyczytałam przed chwilą,ze W Neverland Michael Miał nawet pokój dla lalek . no dobra a jecsez chciałam dodac ,ze ta cała Nisha Kataria miała cholerne szczęście...miszkała z Mj pół roku a On chiał z niej zrobic gwizdę...iuczył ją...Spędzął z nia wolczy czas... a najlepiej było jak go poznała.. bo czytała,ze szła sobie na ulicy i śpiewała i nagle do niej jakiś mężczynza podszedł i się zapytał kim ona jest...i potem tata tej Nishy dał temu facetowi płytę z amatorskimi nagraniami córki...i po roku ten człowiek do niej zadzwonił i powiedizałże dął płytę z tymi nagraniami menadżerowi MJ i MJ chce się z nią spotkać !!!!!!!!!!!! Kiedy to czytałam nie wiem czy chciałam coś zepsuc cyz byłam poprostu tak zazdrosna...no...dlaczego to Ona miała takie szczęście a nie MY ? ? ? !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak trochę...ale Jannet znów nie jest aż tak uderzająco podoba...chociaz jakas tam podobizna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La Toya i MJ byli bardzo podobni. Kiedyś mieli 'fazę' w której nawet ubierali się identycznie! Coś nie znoszę tej La Toyi... zwlaszcza ze zeznawala przeciwko MJ w procesie o molestowanie :|. ja uwielbiam : Man in the mirror (!!!) Will you be there You are my life Heal the world... she`s out of my life...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
JanetJ.wyczytałaś to z bravo:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zeznawała...niestey przeciwko...ale i tak i tak sa podobni hAh :) / They don't care about Us też jest fajne :) I Bad i Beat it i You are not alone Smile i Dirtyy Diana i Ooo kocham jescze I just can't stop loving You .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifpaf . . nom z bravo . ale i tak jej staszliwie zazdroszcze :0 nie wiem czy z tym poznaniem to do końca prawda ale i tak jest starszliwą szczęściarom . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
i I want you back :D wogole niewiem ale od czasu kiedy słucham Michaela to w większości inni wykonawcy ich muzyka mnie cholernie drażni nie przekazuje tyle emocji,jest juz poprostu nudna.W latach 80/90 muzyka miała klasę ale teraz powoli schodzi na psy xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
Ja też jej okropnie zazdroszczę,miala go dla siebie ;D spędzić choć jedną chwile z Michaelem to jak spędzic całe życie w Disneylandzie czysta magia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli ? juz dawno zeszła...no weźmy chociaż takie durne gwiazdki dineya jak demi lovato zaspiewa 2 pisoenki wysątpi w muzycznym filmie i myśli,ze jest wielka sława i co nie ino . . Mj spiewał prawdziwie a wiele piosenke dotyczyło Jego zycia wiec tak łatwo je zrozumieć,taak łatwy jest przekaz,są takie proste w zrozumieniu i wgl . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
kiedyś gwiazdy musiały mieć naprawde dobry głos aby stać się kimś. a teraz nawet jak spiewasz jak Mandaryna to i tak wykreująCię na wielką gwiazdę pop .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifpaf . dokładnie....matko nie wiem dlaczego ale nie lubię polskich gwiazd...w ogóle...zagraniczne jak najbardziej ale polskie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
Jannet J.dokładnie mam taką samą opinie polskie strasznie mnie irytują no może tam czasem jakieś stare da sie wysłuchac :) ale te teraźniejsze nie mają najmniejszego sensu . CZego najbardziej zasdrościcie Michaelowi ? Ja chyba najbardziej jego niewinności,bezgranicznej miłości do świata,jego siły,że się nie poddaje ohh i mogłabym wymieniać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skromności,odwagi,miłości,uprzejmości,wytrwałości,przyjacielskości,talentu,inteligencji...w sumie nie musiałabym zazdrościć... czasami sobie mysle jak to byłoby być Michaelam Jacksonem...no nie tak rózowo jak być Jego bliska osobą...Czy anwet ważniejszą...jak Lisa Maria czy Tataina...dzieckiem też ...ale nie wiem jakby to było zakochac sie we własnym ojcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej...słuchałam przed chwilą tej Nishy Katari...ma głos...tylok...nie wydaje mi sie być dokońca "wierna" Micchaelowi...Nie wiem jakoś takie na mnie wywarła wrażenie...głos ma ale...Czy ona aby na ppewno nie miała go troche gdzieś ? ? zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=vd3p3dIEj9s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf.
hahaha no to by było dosyć dziwne:D Yey wychowywać sie w domu gdzie wciąż panuje zabawa ,radość,szczęscie.Również chciałabym być tak wspaniałą matką jak Michael był ojcem.Chociaż ja nie mam tak ogromnego pragnienia posiadania dzieci ale patrząc jak jego pociechy patrzą na niego z taką miłością to no to jest wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko...chyba mi niedobrze zobaczcie nogi tej Katari . . w 1:11 minucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pifpaf...nooo :) . Mam nadzieję,że dzieci będą go dobrze wspominac i iść w Jego slady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×