Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

XSP masz rację...mnie to tez powlaiło...trzeba mieć talent i do tańczenia i do zapamiętania tych kroków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annemariee
można to chyba znaleźć na youtube.... Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...znając zycie ja bym wszystko pomyliła...trzebabyłoby nad tym długo pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
witam ludzie!!! ciesze sie, ze forum jest nadal na pierwszej stronie, ze piszecie ciesze sie, ze widze znajome twarze, szczególnie Abraję ja unikam Michaela, stad moja nieobecnosc miedzy innymi jakos tak boje się zacząc słuchac, ogladac go- bo konczyłoby się to zadumą, refleksją, przypomnieniem, ze go nie ma choc ta mysl powraca codziennie to człowiek, o ktorym myslałam codziennie przez wieksza czesc zycia na filmie nie byłam... tez bałam sie isc na pewno obejrze ten film, ale nie chciałam takich wzruszeń, a przede wszystkim tego, zalu, ze z tak wspaniałym człowiekiem tak postapiono on tez nie traktował siebie tak, jak nalezało ale dzis juz musiałam zobaczyc, czy jeszcze tu jestescie jestescie- super! czy Ostra jeszcze wpada? bo nie widze jej? nie wiem zupełnie nic o nowinkach nie czytam, chociaz po Jego smierci czytałąm wszystko jakos wybieram egoistycznie latwizne mniej przezywam mam całe zycie na czytanie na słuchanie On juz zakonczył swe dzielo T o narazie tyle, pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej PYT
brakuje tu CIebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej PYT
Ostrej nie widziałam chyba od miesiąca, ale myślę, że czasem tu zagląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello pyt wracaj do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cholero ;) czekam na ciebie piosenke ci obiecałam An angel come to me...i daje ciała...moje płyty nieuzywane sa tak zdarte ze szok ledwo skrzypia...musze zaczac kompletowac te stare od nowa...wybacz ze zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT wróć do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liberian,zauważyłaś,że jak MJ tam wtedy mówił to nie było w jego wymowie takich zająknięć jak yy...eee...hmm... itd ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jannet.. no dokladnie :) Sądzę, ze on nie mial nigdy problemów z publicznymi występami..Czy to dobieral nagrodę - dziękował w cudowny sposób (niezapomniane zdjęcie okularków) czy też przemawial w sprawach waznych, potrafił w sposób jasny i konkretny przekazac swe treści.. I za to go tez kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam go za wszystko kocham:) . Dzięki Adem.Moje to 10615451 :) Liberian ale fakt...te okularki miał piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolwood
ciekawa jestem kto przejal ta strone michaeljacksonhoaxdeajh,o ile ktos przejal. jednak strona znow wrocila.na razie jest tylko strona glowna, za to dosc interesujaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość another part of mee
___________§§§$$§§$§§_ _________$$$$$§§§$$§§$§_ ____ ___($$$$$$$§§§$$§§$§§_(§§)_ _______($$$$$$$$$$$$§§$$__$§§$)~ ________(§§§$$$$§$$$$§§$$§§$§§$§§~ ________((_($$§§$§§$§ §§§§§§§§$$§§$ ________))_(§$$$$$$§§$$§§$§§$§§§§§~ _ ________((_)_((§$$§$$§§$$§§$§§$§§§§((…. ___________))_)_§$$ ))_$$$§§§$$§§$§§$§§§§§ ___________(__(_))_§$§§§§§$$§§$ $§§$§§$§§§ _______________(__$_$$§§§§§§$$§§$$§§$§§$§§ _______________)_$_$§$§§§§§§$§§$$§§$§§§§__§ ____________ ______)$__§§§§§§$§$$_§$$§§___§$§ _________________)§___$§§� �§§$§§$_§$$___§§$§§§§ _M_______________)$§__$§$§§§$$$§§� �_$__$§§$§§$§§§ _________________§§§§_§$$$$$§§§§§§§$§� �_§$$§$$§§$§ _I________________(§___§§§§§§§§§§$§§$$§§_ §§$_§§§§§§ __________________(§__$$§§$§§§§§§§§$$§§$§ _$§§§§§§§ _C_________________(§_$$§§$§§§§§§§§$$§§_§§ $§§§§§§ ___________________(§__$$§§§§$§§§§§§$_§§$§§$� �§§§ _H_________________(§__$$§§§§$§§§§§__$§§$§§$§§ __ __________________§__$$_§§§§§§$§§$$§§$§§§§ _A______________ ____§$§§§_§§§§§$§§$$§§$§§§§ ____________________§$§§$$ ::::§§$$$§§$$§§$_§ _E_______________§§§§:::§$§§$$§__§§$§ §$§_§§§ ________________$$$$:::§§§§$$$§___§$§§$§§§§§ _L __________$$$§§:::§$§$$$$§§$$__$§§$§§§§§§§ ___________$$$§ :::§§$§$$$$$§§$$§§$§§$§_§§§§ _________$$$§:::§$$$$$$§§$� �§§§§§§$$§__$§§$ _______$$$§::::$$$$$$§§$§§§§§§§$$§§$ ___§§$ _____$$$§::::$$$$FL$§§§§§§§$$§§$§_______§§ ___$$$§ ::::§$$$$§§§§$$$$§§§§ _$$§::::§§$$§§$§§§§§§§$§§ $� �§§$§§§§§$$§§$§§§§§ §§§§§§§$$§§$$§§§§ _§§§� �§§§§$§§_§§$ _§§§§§§§§§$§§$_§$§ __§§§§$§§§$§ $§§$_§$ ___§§§§$§§§$§$§§$_§$ _____$§§§§§§§§§§§$� �§$§ ______§§§$§§§§§§$§§$§_$§ _______$§§§§§§§$$§$$ §§_§§ _L______§§§§$$§§$$§§$$§§_§ _________§$§$$$§§§§ §§$$§§$§§ _O________$$$$§§$_§§$§§$§§§§§§$ ___________§ $§§$§§_§§§§§§§§§$$§§$§§ _V__________§$§§$§§_§§§§ §§§§_$$§§$§ _____________§$§§$§§_$§§§§§__§§$$§ _ E____ ___________§$$§§$______§§§§§ _________________§§§$§___§§__§ §§§$ _U______________§$$§§$§§___$§§§§§§§ _________________ _§$$§§$§____§$§§§§ ____________________§§§$$§§___§§$§§

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam sporo zaleglosci do nadrobienia w czytaniu... widze,ze dziewczyny się rozkręciły a topik ciagle zyje...Zmożyla mnie grypa-2 dni z goraczka, ale wracam na dobre :D Liberian- nie wiem co jest z tym plikiem, strona na ktorej go znalazlam, jest jakas nieaktywna, sama zobacz -> http://www.pdfee.com/michael-jackson-superstar.html kochane, znacie piosenke : Music and me? świetna :) ten niewinny głosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×