Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość :(:(:(:(r.i.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże to już rok:( Cały dzień w busie tylko i wyłącznie MJ... niech pasażerowie wiedzą że dziś rocznica...Popłakałam sobie i mi lepiej...Ale ten czas leci...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael for You
🌻🌻👄👄😍😍 R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael byl wielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechałam po całosci dwie fotki na nk... i spadł mi aparat a w nim szkoda gadac i niech mnie piorun strzeli kilkanasce zdjęc z fanami jednym sobowtórem i palącymi sie swiecami wszystko poszło sie.... na trace jest weekend z MJ przemyslenia... bardzo sie bałam dzisiejszego dnia im blizej tym bardziej kostniałam odebralam pocieszanki na gg wiecie hasło jestes dla mnie najwierniejsza fanka jaka znam jest najwiekszym komplementem jaki moge sobie zyczyc bede tu wieczrem i pewnie cała noc bądzcie pogadamy ogladam słucham mysle jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly away
rodzina się zjedża. Widziałam Janet i Randyego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjuppp
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuchy poszly sluchac muzy
r.i.p. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumppp
Na polskich stacjach nic nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie dziewczyny , mamy 500-ną strone w tym szczególnym dniu.. Swojądrogą zastanawiam sie ile z nas zostalo na kafe, kogo brakuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
mało się odzywam, ale nadal jestem i pamiętam...i nadal nie chcę wierzyć że odszedł... trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannet.
yyy...no ja jestem ! mimo iż nie wchodze wcale, przyznaję się, dalej kocham MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumppp
Gdzie na polskich jest cos o Nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na naszych nie ma
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
O MATKO, JAK SZYBKO MINĄL TEN DZIEN niestety do niemal 17 byłam zajeta, potem poszłam an spacer z kolezanka na chodniku zobaczyłam mały napis kreda-- MJJ i serduszko FAJNY MIAL KTOS POMYSŁ ja nie zrobilam nic... niesamowite, co zrobilyscie, czyli plakaty- Excape, muzyka-złotowłosa, czy koszulki, Abraja naprawde piekne nie ogladałm wiadomosci, tylko jedna w tvn24 min mówil Phill Collins- tak, byłem jego fanem, a moje dzieci wychowały sie na jego muzyce równie jennifer lopez, ze ustawil pprzeczke itp moja mam tylko powiedziała- taki śliczny chłopak..pokazali fragment mojego ulubionego BAD- o jak ja go uwielbialam w tym wcieleniu nigdy nie rozumiałam do konca o co chodzi w Bad- dopiero niedawno znalazłam historie autentyczna, ktora posłuzyła MJ DO NAPISANIA bAD- TYLKO KONIEC BYŁ TRAGICZNY, A ON ZMIENIL GO NA HAPPY end sory za caps wiec, czy widziałyscie cos ciekawego w innych wiadomosciach? cos pokazali, cos powiedzieli?? a w polskiej tv, raczej nic... w telewizji itv- jest jakis program, był dzis, bedzie jutro i w niedziele myslałam, ze ten dzien bedzie bardziej celebrowany... a on minał ot tak.. jakie sa wasze wrazenia? czy rozmawialyscie juz o ksiazce jego matki? chyba dzis miała byc wydana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In a world filled with hate, we must still dare to hope. In a world filled with anger, we must still dare to comfort. In a world filled with despair, we must still dare to dream. And in a world filled with distrust, we must still dare to believe. MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w USA jest celebrowany
chcialem sie przylaczyc, nic nie znalazlem na naszych kanalach, co za shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka - to ja :)
nie udzielam się na forum, ale często w wolnej chwili czytam Wasze posty :):) dzis wróciłam do domu (koniec sesji:D:D) i po drodze widziałam w kilku oknach plakat z MJ, niesamowite, ludzie nadal pamiętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×