Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość w USA jest celebrowany
widzialem w paru oknach swieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ JESTEM, musiałam troche odejśc od kompa :( bardzo mnie ten dzień " zmęczył". Jest mi okropnie przykro, koorewsko smutno ::( wszystko jest takie dziś jakby zaczynało się od poczatku, od dnia jego śmierci. Te wspomnienia, Ci ludzie :( to okropne... a do tego biedne dzieci i ból w oczach tysiecy fanów na całym siewcie:( to okropna strata... nas wszystkich. Bo nie tylko był fenomenalnym geniuszem w dziedzinie muzyki ale w życiu również. To taki promyk ktory tylko lekko zabłyśnie a jego światło odbija się wszedzie. To co przez lata stworzyl MJ jest niedoopisania prostymi słowami, tego nie można z niczym porównac. Jestem DUMNA Z TEGO ŻE JESTEM JEGO FANKĄ, ŻE MOGLAM POZNAC JEGO MUZYKE JUŻ 20 LAT TEMU I ŻE DO DZIŚ TE SAME UTWORY TRAFIAJĄ DO MNIE Z TYM SAMYM MOCNYM PRZEKAZEM. JESTEM DUMNA Z TEGO ŻE KOCHAM MJ I ŻE ZARAŻAM MIŁOŚCIĄ INNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A I MUSZE NAPISAC ŻE SĄSIEDZI BARDZO POCHWALILI MOJE DZIAŁANIA MALO TEGO KILKA OSOB ZERWALO PLAKATY I NAKLEILO W SWOICH OKNACH . Poprosilam dziewczyny z bloku by o godzinie 20 wszystkie włączyły we are the world. Byla masakra, radia na parapetach i ten utwór wykonany przez MJ cos wspanialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz ogłoszeń w radiu to niewiele słyszałam, powinno być więcej wywiadów, starych filmów albo teledysków MJ. Z drugiej strony, kluby które organizują "NOC Z MJ" tylko zbijją na nim kasę, nie ma w tym nic autentycznego, dlatego cieszę się, że mogę spędzić go sama w domu na własny sposób. Jak patrzyłam na te video "shy etc" to kuuuuuuuulwa jak można było JAK MOŻNA BYŁO osądzać MJ że molestuje dzieci! JAK? jak to chodzący anioł ?? :( :( :( ludzie są tacy podli :( i w dzisiejszych czasach dobrem nie trafisz do ludzi, tylko zło się sprzedaje, tylko zło wszędzie widać, dobro wyszło z mody już dawno dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSCAPE - masz świetne sąsiadki, myślałam, że takie rzeczy już się nie zdarzają, albo w wieku 12 lat ;) SuUuuuuuper, na pewno efekt niesamowity!!!! Wysyłajmy naszą miłość do nieba, może nas usłyszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Diana- dobro jest nie modne, przstarzale, kto jest za dobry płaci wysoka cene jak Mike.. :( Dobro - odbierane jest jako słabośc. W tych czasach liczą sie szerokie placy, mocne łokcie, znieczulica, wyścig szczurów, tandta i plastik. Tak wiele zmieniło sie odkąd bylismy dziecmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi Adi Adi Adi Das Das Das Da
Jestescie pojebane :-O Zamiast marnowac czas moglybyscie zrobic cos produktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XSP - racja, to najpiekniejszy usmiech swiata.. Kochane, niestety ja jutro wstaje wczesnie do pracy i jestem zmuszona pozegnac sie juz dzis z Wami, bardzo niechętnie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ot...co....
juz rok minal ... jak ten czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberian miłej nocki o ile może byc miła, adi spierdalaj 🖐️ xymenta masz racje MJ nigdy nic zlego dzieciom nie zrobił, jego osobowość nie pasuje do profilu pedofila i to potwierdzali kilkanascie razy specjalisci z tej dziedziny . Nigdy nie został skazany, łatwo komuś skopac dupe a ciezko powiedziec przeprasza. Zniszczyli mu życie ! Zabili w nim reszte " ufnosci" przez nich zostal bez domu ( newerland) tak go kochal, tak bardzo go pragnął a gdy juz go miał musial go opuścic. :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy wieczór pokazal, ze jednak duzo z nas nadal pamięta o tym topiku, to raduje.. Piszcie dziewczyny częściej. Ja musze zmykać. Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=7qE22UOlQts&feature=related "This Is It" http://www.youtube.com/watch?v=UgPKc9FUC6Y&feature=related ten film za kazdym razem doprowadza mnie do szaleństwa zobaczcie tych ludzi, biali , czarni, bogaci, wszyscy szaleją piszczą klaszczą i to w czasach gdzie murzyn byl "nikim " NIESAMOWITE - tylko ON mógł to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net mi padł same nieszczęscia dzisiaj patrze w plska tv oczom nie wierze nic nie mówia jakies zdawkowe info w wiadomościach i jeszcze w niedziele m aja pokazywac ten zasrany film Bashira(oby zdechł) ogolnie mój dzien nalezy do bardzo spokojnych nie mam z kim sie pozalic mój syn jest z amały a mąz zabyt powazny na takie wygłupy jak to on twierdzi wspominam ile moge beata wejdz na gg jak dasz rade mam cos dla ciebie ;) ...bo gdy odszedł Król,umarła tez muzyka.... http://abraja.powiedz.to http://www.voila.pl/068/eq6zt/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×