Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

słuchanie i oglądanie teraz MJ na tych video to jak rozdrapywanie ran :( jest tak niesamowity i nic nie da się zrobić, patrze na niego, i nie mogę nic zrobić, prawie jak fikcja, człowek nierealny, za kilkanaście lat będzie legendą, w którą trudno będzie uwierzyć, my mieliśmy go, tak żałuję, że nigdy go nie widziałam na żywo, że nie byłam "bardziej z nim, za nim" jak jestem teraz, jak na niego patrzę ...jest kimś nie do opisania, jakie emocje wyzwala w człowieku, nikt tak nie potrafi :( http://www.youtube.com/watch?v=B7gqsQOvVxA 2:44 .... coś mnie ściska w środku :( :( jak patrzy na tą dziewczynę, widać, że jest onieśmielony, nieśmiały, od 0:54 widzę jego samotność, jak wraca do swojej "roli" Shiny And Sparkly And Splendidly Bright Here One Day Gone One Night..... Born To Amuse, To Inspire, To Delight Here One Day Gone One Night..... 25.06.1958 - forever King MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w USA jest celebrowany
green card xymena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel zyje
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać, oczy mi się zamykają, a komp coraz wolniej sie buforuje :( dooglądam jutro linki, XSCAPE dzięki za te linki 🌼 dobranoc, trzymacjie sie, dla mnie każdy dzień jest podobny - czy wczoraj czy jutro czy dziś - Jego nie ma, ale czy dziś czy jutro - wciaż pamiętam na codzień i od święta, trudno kogoś takiego zapomnieć... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirty tak masz racje, pisalam juz ze kazdy dzien od dnia 25 06 09 jest taki sam ale taka okragla data jednak od nowa przypomina ten ból, te uczucie żalu, złośći ten strach i ten smutek... to okropne ja nie moge tego zaakceptowac no nie moge. Od roku sie z tym mecze i jest coraz gorzej... :( codzien towarzyszy mi on jego glos, musyka, usmiech ale to za malo. Chcialabym wiecej ... albo chcialabym chociaz wiedziec że juz jest spokojny, szczesliwy że w koncu znalazł prawdziwego przyjaciela i że teraz szczerze usmiecha sie do wszystkich ... ehhh nie wytrzymam musze stad isc to tak boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
In our darkest hour In my deepest despair Will you still care? Will you be there? In my trials And my tribulations Through our doubts And frustrations In my violence In my turbulence Through my fear And my confessions In my anguish and my pain Through my joy and my sorrow In the promise of Another tomorrow I'll never let you part For you're always in my heart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham to. Po prostu kocham swoich fanów. Kocham ich całkowicie, a co mnie najbardziej cieszy, to kiedy widzę, że wspierają mnie w moich przekonaniach dotyczących rodziny i dzieci. Mają ze sobą te wielkie plakaty z dziećmi, z maluchami i są ze mną, dociera to do nich, rozumiesz? Dociera do nich moje przesłanie. Michael Jackson (2001) ----------------------------------- Moją główną miłością do tego, co robię są fani. Kocham fanów. Gdy wykonuję show i widzę tych fanów tam, tańczących, krzyczących, podekscytowanych... to właśnie kocham najbardziej. Michael Jackson (1987) ----------------------------------------- Zawsze marzyłem o tym, żeby umieć opowiadać historie, które rodzą się w mojej duszy. Chciałem siadać czy kominku i opowiadać ludziom te historie - malować przed nimi obrazy, doprowadzać ich do śmiechu i do łez, w wyobraźni zabrać ich wszędzie. Chciałem poprzez te opowieści poruszać ich dusze i zmieniać je. Zawsze o tym marzyłem. Czasem wydaje mi się, że naprawdę potrafiłbym to robić. Michael Jackson (1988) ------------------------------------------- To muzyka, to rytm. A moim celem w życiu jest dawać światu to, co miałem szczęście otrzymać: ekstazę boskiego zjednoczenia przez moją muzykę i mój taniec. To jest mój cel, to dlatego tu jestem. Michael Jackson (2007) ---------------------------------------------- UNIESIENIE Przyszedłem na świat, by śmierć nie mogła mnie dogonić By żyć w błogości, ani jednej łzy nie uronić Nigdy nie kłamać, mieć prawdę do powiedzenia Dzielić się miłością bez jednego westchnienia By rozkładać ramiona bez skrępowania To jest mój taniec, chwila szczytowania To nie tajemnica, lecz brak w waszym rozumieniu Dlaczego wszyscy nie możemy żyć w uniesieniu Uniesienie -- Uniesienie Czemu wszyscy nie możemy Żyć w uniesieniu Bez poczucia winy, bez żałowania Jestem tu by dostąpić zapominania Skażonych chwil grzechu urojonego Każdego przyjaciela, krewnego i znajomego Przyszliśmy tu aby w zabawie Położyć kres każdej naszej obawie Każdemu urojeniu, wszelkim korzeniom Klasowości, wiary i odosobnieniom Te podziały, wstręty, alienacja Odosobnienie, wyzysk, izolacja To okrucieństwo, histeria, całkowite szaleństwo Ten gniew, zawiść, smutku okropieństwo Pokraczna ekologia, bezpodstawna destrukcja Zabójcza biologia, natury obstrukcja (*) Zagrożone gatunki, środowiska zanieczyszczenie Dziury ozonowe, rozwiązaniu przeciwstawienie To nieznajomość iskry, co wnętrze me trwoni To ten sam ogień, co w każdym człowieku, dziecku, matce płonie Przyszliśmy tu aby w zabawie Położyć kres każdej naszej obawie Każdemu urojeniu, wszelkim korzeniom Klasowości, wiary i odosobnieniom Wznieśmy się, wolność poczujmy W pustkę, między nieba wzlatujmy Bo przyszliśmy na świat, by śmierć nie mogła nas dogonić By żyć w błogości, ani jednej łzy nie uronić Nigdy nie kłamać, mieć prawdę do powiedzenia Dzielić się miłością bez jednego westchnienia By rozkładać ramiona bez skrępowania To jest nasz taniec, chwila szczytowania To nie tajemnica, lecz brak w waszym rozumieniu Dlaczego wszyscy nie możemy żyć w uniesieniu Uniesienie -- Uniesienie Czemu wszyscy nie możemy Żyć w uniesieniu Zbiór Dancing the Dream (1992) Autor Michael Jackson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHASZ? Kim jestem ja? Kim jesteś ty? Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy? O co w tym wszystkim chodzi? Znasz odpowiedzi? Nieśmiertelność jest mą grą Przybywam z W niej trwam Do niej wracam Jeśli jeszcze tego nie wiesz To wstyd Słuchasz? Moje ciało To strumień energii W rzece czasu Stulecia mijają, wieki odchodzą Pojawiam się i znikam Bawiąc się w chowanego W mgnieniu oka Jestem cząstką Jestem falą Wirującą z prędkością światła Jestem zmiennością Która przejmuje prowadzenie Jestem Księciem Jestem Frantem Jestem działaniem Którym jest dzieło Jestem galaktyką, próżnią przestrzeni Na Mlecznej Drodze Jestem szaleństwem Jestem mędrcem, myśleniem, myślą Jestem poszukiwaczem, poszukiwaniem, poszukiwanym Jestem kroplą rosy, blaskiem słońca, burzą Jestem zjawiskiem, dziedziną, formą Jestem pustynią, oceanem, niebem Jestem Prastarym Sobą W tobie i we mnie Czystą, bezgraniczną świadomością Prawdą, istnieniem, szczęściem czy jestem? W nieskończonych wyrażeniach pojawiam się i znikam Bawiąc się w chowanego W mgnieniu oka Lecz nieśmiertelność jest mą grą Wieki mijają Głęboko w środku Trwam Wciąż taki sam Przybywam z W niej trwam Dołącz do mnie w tańcu Proszę, dołącz teraz Jeśli zapomnisz się Nigdy nie dowiesz się Na czym polega ta gra Na dnie oceanu wieczności Skończ z tą udręką pragnień [Niech tak się stanie] Nie myśl, nie wahaj się [Zapierając się w sobie] Po prostu twórz... tylko twórz Nieśmiertelność jest mą grą Przybywam z W niej trwam Do niej wracam Jeśli jeszcze tego nie wiesz To wstyd Słuchasz? Zbiór Dancing the Dream (1992) Autor Michael Jackson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje życie jest jak okręt. Ty jesteś jego kapitanem. Od tego jak nim sterujesz zależy, gdzie popłynie. Michael Jackson (1990) ----------------------------------------- Jeśli przychodzisz na świat wiedząc, że jesteś kochany i opuszczasz go z tą samą świadomością, wszystko, z czym w międzyczasie przyszło ci się zmierzyć, jest do pokonania. Michael Jackson (2001) ----------------------------------------- DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIP MICHAEL JACKSON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka13333333333
Oglądajcie Vh1 ! Leci final countdown z MJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie jakies info o wczorajszym forest lawn? Czy ktos cos wie o jakis koncertach na cześć MJ albo jakies gwiazdy cos zaplanowaly ? jaieks zdjecia fanow ze świata ? obudzcie sie juz :classic_cool: bo glupio tak samej do siebie pisac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej o programach emitowanych na MTV w weekend. "Best of Michael Jackson", czyli godzina z największymi przebojami artysty, które zapisały się w historii muzyki i podbiły miliony serc na całym świecie. Pośród propozycji nie zabraknie m.in. utworów z albumów "Bad", "Dangerous" czy "Thriller". Emisja: sobota 26 czerwca, g. 14:00 "Michael Jackson's Human Nature" to specjalny dokument, w którym przedstawione zostaną fakty z życia Króla popu i zabawne anegdoty. Swoimi wspomnieniami podzielą się znajomi, bliscy i przyjaciele Michaela Jacksona, którzy towarzyszyli mu w najważniejszych momentach jego kariery muzycznej. Emisja: sobota 26 czerwca, g. 15:00 "Michael Jackson Top 10" godzina z najlepszymi wideoklipami, które cieszyły się największą oglądalnością i zgromadziły liczne wyróżnienia i nagrody. Podczas programu można będzie dowiedzieć się, jak powstawały legendarne teledyski m.in. takie, jak "Thriller", który zyskał miano rewolucyjnego i podbił rynek muzyczny. Emisja: niedziela 27 czerwca, g. 14:00 "Dziedzictwo Michaela Jacksona" to prezentacja sylwetek oraz twórczości artystów, dla których Michael Jackson stał się największą inspiracją. W paśmie muzycznym pojawi się wielu znanych wykonawców, którzy wzorowali się na Królu Muzyki Pop w różnych dziedzinach - od stylu, choreografii, mody, po opracowanie interpretacji jego utworów. Ponadto, podczas emisji każdy z artystów opowie ciekawostkę na temat swojego mistrza. Emisja: niedziela 27 czerwca, g. 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×