Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość masz linkkkk????
poka poka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz linkkkk????
fajnie, że to w końcu upublicznili. Lubię tę piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diano dzięki za linki - fajnie zobaczyć MJ w czymś "nowym ". Bardzo lubie ten utwór ale ten teledysk jakby taki troche nie MJ-a . Niby wszystko jest, są ludzie, jest on jest taniec ale cholera czegoś mi tam brakuje. Zawsze Robił " cos niesamowitego w swoich teledyskach" a tutaj jakis taki zwyczajny :) może dlatego dziwny hahah :) Miło popatrzec jak żywiołowym byl człowiekiem, i może utrze to nosa wszystkim ktorzy twierdzą że MJ od lat funkcjonowal jak "warzywo". Tęskie za nim ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberain-girl
XSP - pomyslalam dokladnie to samo po obejrzeniu tego klipu... Zastanawia mnie dlaczego tak mało pokazali Mj z przodu, prawie wcale nie widac jego buzi.. Tez masz takie wrażenie? Moze to brakujące cos to to? nie widac ekspresji na jego twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberain-girl
ta pomarańczowa wyzej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak liberian pewnie jego twarz ma tutaj znaczenie, na pewno był mega powód dla ktorego tak mało MJ . I na pewno ma to związek z jego stanem zdrowia... - a raczej z tym co działo się z nim w tym czasie. Tak bardzo mi go szkoda. Był mega wielki niestety nie umiał sobie z tym radzić i stało się jak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Mam dokładnie takie same odczucia po obejrzeniu całości video do One more chance.... taki jakiś inny, inny pomysł, inny taniec, inny MJ... coś mi tu nie styka, niby odwrócenie ról: publiczoność na scenie, on jako obserwator a nie występujący artysta...ok, nowatorski pomysł ale gdzieś za mało MJeja w MJeju... za mało ekspresji, za mało jego twarzy, za mało tańca.... gdzieś pod koniec olśniło mnie że to co oglądamy jako teledysk, może z założenia nie było filmowanym teledyskiem....przypomnijcie sobie jedną ze scen z This is It gdzie MJ na próbie występuje przed obsadą i wszyscy potem nagradzają go oklaskami... ten teledysk właśnie mi to przypomina, w filmie miałam wrażenie że tancerze reagowali entuzjastycznie by połechtać jego ego, by dodać mu pewnosci siebie, podbudować go w chili zmęczenia, zwątpienia...oglądając teledysk miałam wrażenie że to było bardziej podobne do filmowanych scen z "the making of" niż tego co miało być faktycznie teledyskiem cały ten filmik taki jakiś niedopracowany, gdzieś mam wrażenie że Michael bardziej wszystko dopracowyłał, tak by wyraźnie było widać zamysł każdego ujęcia, sceny....tu mamy dziwaczne ujęcia od tyłu, nieostre ujęcia z profilu raptem jedno ujęcie od przodu podczas gdy pół twarzy zakrywają jego włosy.... nie tak nam się pokazywał, gdzieś zabrakło tu jego serca, haryzmy, jego scenicznego zwierzaka o co tu kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smdkj
w YRMW też niewiele było widać jego twarzy, ale teledysk był zdecydowanie lepszy, z pomysłemn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapomiMajka
w YRMW też niewiele było widać jego twarzy, ale teledysk był zdecydowanie lepszy, z pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też to widze, o ile nagranie od tyłu mogę jakoś wyjasnić, bo może akurat w tym czasie nos MJowi sie nie podobał czy coś tam, więc od tyłu spoko, ale jakoś bez ikry, tzn. spoko pomysł, mi sie bardzo podoba jak wyglada w tych jeansach i kurtce ;) ale za malo ekspresji i jakos mi nie pasuje do tej piosenki, ten jego taniec jest za szybki na tak wolny utwór, poza tym oprócz głównej idei teledysku (zamiana ról) reszta jest podobna do jego typowego tańca, a jak MJ nie chciał tego wydawać? bo właśnie to samo myślał co my? i jak bedzie z innymi utworami? jeśli też są takie niedopracowane, i tu jest pies pogrzebany...czy tego by chciał MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dziewczyny ten teledysk dalej siedzi mi w głowie :( jak te sceny i caly ten filmik ma się do tego tekstu ??????? Ktoś to kuma bo ja wcale:( Dirty też mi sie zdaje że MJ celowo nie wydał tego bo mu sie nie podobało. Co do reszty juztro o tym pomysle i sie odezwe :) chociaż sam w sobie teledysk nie jest jakiś najgorszy ale jest inny, a może własnie takie było jego zamierzenie? Może mial byc inny od wszystkich ? Cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
YRMW video You rock my world, jest kilka wersji....twarz w tym video jest faktycznie mało widoczna, ale jest tu też dużo gry aktorskiej, dużo choreografii, tańca.... po części ukrywanie twarzy miało dodać tajemniczości, "gangsterskiego charakteru" a po części miało ukryć że MJ miał chyba wtedy gorszy okres, był wychudzony i niezbyt korzystnie wyglądał wtedy na twarzy.... w nowym teledysku twarz Mika wygląda ok (sądząc po zdjęciach z planu teledysku które wrzuciłam w poprzednich linkach) więc nie wiem czemu ją tak ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wierzycie ze on zyje - tak, w YRMW twarz malo widoczna, ale teledysk jest w 100% stylu MJ. Cały MJ :) a One more chance- tak jakby ktos inny go nakrecil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, YRMW był kozacki :classic_cool: 100% MJ :) mimo, że był cały czas "za kapeluszem" ale one more chance...nie no cos nie halo...tak jakby próba jak to by wyglądało? nie wiem czegoś brakuje definitywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefankamajkaniefanka
Cześć! Co u Was? Widzę dalej zachwyt nad Majkelem. No ja się nim nie zachwycam. Trochę mu brakło, żeby opanował cały świat. Bo powinien być taką gwiazdą, że się w głowie nie mieści, wszystkie gwiazdy powinny mu sie pokłonić jak Preslejowi, a tu nic. No trochę ale nic z tego. Tak go rodzina wykończyła jak on ją. Kto ma rację? Ale powiem wam wolę DEMONA Majkela niż wielu ludzi, których ostatnio spotkałam. DEMONA bo żywy był straszny. Demon zaś jego jest niegroźny. Choć może kogoś opętać. Kogo? No właśnie. Jak kogoś opęta to wtedy gwiazdy wygasną. Na kogo by go nasłać, co? Ja już mam kogoś. Niech sobie siedzi w tej osobie. W USA będzie - jego ukochane państwo. Niech tam jest, nie? Wtedy ta osoba nic nie będzie mogła zrobić Polsce choć czy to coś pomoże? Ot i może to cały sens mojego pobytu obecnego w Polsce? Kto wie... a za chwilę znowu przerób... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
cholera od roku mam obsesję i już zaczyna mnie to martwić jedyne pocieszenie że wiem że nie jestem jedyna ale miałam ubaw jak zobaczyłam A. Chylińską w Mam Talent w koszulce z MJejem......uhuuuuuuu !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
niefanka idź sprawdzić co u Bachledy i zdaj relację, bo ostatnio jestem nie na bieżąco z faktami.... daj znać czy Farrel ją zdradził, czy nadal są parą i co z dzieciakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA SIE UŚMIAŁAM że też tej niefance chce sie tak latać tu za nami od tylu mc i nas umoralniać :classic_cool: ma jazde baba po całosci. Poczatkowo myślałam że ktoś sobie jaja z nas robi i takie prowo ale widze teraz że to naprawde koorewsko cięzki przypadek i pomysleć że nie siedzi ona w jakimś zakładzie :) szok... strach się bac na ulice wychodzic w kapeluszu bo nigdy nie wiesz czy Cie nie zaatakuje :( Coś wiadomo o nowej płycie ? Kiedy konkretnie bedzie wydana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
Jeśli się nie mylę to płytka miała być chyba coś około połowy grudnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeej :) wiecie co, śnił mi się dziś MJ dzizas byłam gdzies w innym mieście w polsce na jego koncercie, ale koncerty byl tak maly, ze siedzielismy jak w kinie identycznie, i jak juz skonczyl ludzie zaczeli wychodzic, nikt nie krzyczał, nikt nie płakał, nie szedł do MJ, a on zszedł ze sceny i spokojnie poszedl obok do stolika gdzie miał swoje rzeczy i zaczal tam zdejmowac rękawiczki czy cos, potem wział jakis notes - kalendarz i zapisał co zrobi w poniedziałek hehehe bo to byl weekeend, zapisał cos, po czym spostrzegł że ja stoje sama i nie ma juz nikogo, ja wysepleniłam "can I get autograf?" z paszczą rozdziawioną, a on z taką powagą stanowczo ale bez negatywnych odczuc, powiedział "no. never." a ja w szoku , jak to? MJ odmówił? stoje osłupiała on już się odwracał by odejść a ja płaczliwym głosem "you broke my heart" i sie obudziłam! nie fajnie sie troche czulam, jak MJ mi odmówił ;) ale wyglądał nieziemsko, mial czarne spodnie, ciemnogranatowa koszule (co jak w the way you make me feel) i chyba biala podkoszulke albo czarna nie pamietam, a wlosy mial takie krecone nażelowane zwiazane w połowie a w polowie rozpuszczone, i byl taki idealny z twarzy, oczy jak talerze, wielkie, czarne piekne, czerwone usta i jeszcze jakies wypieki na twarzy po koncercie, no mioodzioooo po prostu. hehe podejrzewam ze zachowałabym sie podobnie gdyby sytuacja miala miejsce w realu - z otwartą geba bym stala i sie suszyla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeee
naucz sie wpisywac linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×