Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość gembarowicz
ja w sumie też już nie wiem czy naprawdę współpracowali. jedno jest pewne - Ortega oglądał pzredstawienie Angela. może później z nim rozmawiał. to chyba Ortega nagrywał próby Michaela, tak? nie zdziwiłabym się jakby chciał z nim pracować. pasuje to do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gembarowicz - właśnie nie mam pomysłu na to tło za królikiem... Ale na drzewa mi to nie wygląda. W każdym razie na pewno ten obiekt coś musi oznaczać ;) Smooth - przerażające i jakieś takie oderwane od rzeczywistości. Czyli prawdziwa magia ;) Ale jakaś taka mroczna jak dla mnie :O Nie w stylu Piotrusia Pana i tym podobnych. Raczej w stylu "Thrillera" czy "Ghost", no ale mocniejsze... Niemniej jednak taki występ musi robić ogromne wrażenie... Ktoś wie czy doszło do współpracy między magikiem a Michaelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembarowicz.
ale... coś mi świta teraz, że słyszałam coś wcześniej, że w koncertach Michaela miały być jakieś takie elementy... magia, iluzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Farrakhan- to jest bardzo wazna postac dla ameryki i dla Michaela Jacksona bardzo kontrowersyjny zwiozany jest z nation of islam gdzies czytałam, ze to własnie on nakłonil swojego przyjaciela, zeby wzial na siebie dlugi a tym samym stał sie 1/2 wlascicielem neverlandu tamten poczatkowo niechetny- po spotkaniu z jacksonem zgodzil sie tu jest wywiad z nim po smierci Michaela- kilka ciekawych informacji http://www.tripolipost.com/articledetail.asp?c=1&i=3351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie byłam na bieżąco, bo od wczoraj jestem na bezrobotnym i większość czasu zajmuje mi wyszukiwanie ofert pracy i tworzeniu perfect cv. Nie wierzę w to, że MJ żyje. Chociaż jakby się zacząć wkręcać patrzeć na Paris na Memorialu, na te wszsytkie dziwne akcje z karetką, renimacja, przebiegiem zdarzeń to można coś insynuować. Ale z tego co wiem o MJ to nie jest taką osobą by mógł zostawić dzieci, oszukać rodzinę i żyć sobei sam w Europie Wsch. Każy by go prędzej czy później poznał i tak jak chyba PYT wspomniała byłby skończony, fani też czuliby niesmak. Wszystko się wyjaśni w grudniiu2009 jak MJ wyskoczy na scenę i będzie tańczył jak z 87, co jest głupotą, to chyba tylko mnożenie sensacji i chęć zysku, do tego szaleni fani, którzy na okrągło oglądają fotki i szukają jakis ukrytych znaków, znaczeń, itd Nawet jeśli MJ chciał coś takiego zrobić, upozorować smierć etc, to jego zdrowie nie było na tyle dobre, by mógł jeszcze wiele osiągnąć, miał 50 lat, to nie jest mało. nie mówiąc jakei wcześniej życie prowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
tak Jackson miał w czasie koncertów współpracować z magikiem, ale jakim to nie wiem :) jakby faktycznie żył to raczej rodzina też byłaby w to zamieszana, przecież Michael mówił, że to co zrobi będzie niezwykłe, to będzie coś niesamowitego i nieoczekiwanego, wszyskim miały szczęki opaść :D:D pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki P.Y.T za linka... wszystko fajnie tylko...czemu chca ten Neverland do Las Vegas przenosić...? Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembarowicz
mi to wygląda na 2 chełmy nadziane na kołki wbite w ziemię:D:D fajne te gołębie... właściwie część z nich to tylko białe skrzydełka z...czarnymi tablicami nagrobnymi w amerykańskim stylu po środku ???? http://www.rootsweb.ancestry.com/~txrcai/oldplanocem/images/a8000.JPG głupieję już:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembarowicz
ooo narCOMAnka też to słyszałaś? moze akurat z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
HELOL dIRTY dziewczyny tu naiwjaja o jakims piotrusiu i magiku, a ja nie mam pojecia o co chodzi, skad go wzielyscie i skojarzylyscie z Michaelem?? a moze z tych hoaxdaed?? nie weim chyba troche odejde od kompa, ale na chwile, adzien taki piekny jestem kompozalezna wrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, też właśnie czytam :( "You are a true genius and you will be missed deeply by all who knew you and those who never met you". Sama prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembarowicz
no na tym forum hoax było porównanie plakatu Angela i zdjęć z Londynu ..................................................................................... Michael Jackson has reportedly dropped illusionist David Copperfield from his London shows Michael Jackson has reportedly dropped illusionist David Copperfield from his London shows Michael Jackson has reportedly dropped illusionist David Copperfield from his London shows later this year after he demanded $1million a show. Jacko, 50, is said to want the 50 London shows to be mind-blowing when they start in July and he was keen to get David on board. However, the pair reportedly had an argument concerning David's demands. A source said: "Michael want to use loads of illusions to ensure that his shows at the O2 are as explosive and entertaining as possible. "He was so excited about working with David but fell out with him over the money he wanted." The source added to British newspaper The Sun: "Michael told David he would be wasting his time with the London residency if he was splashing out so much on just one person. So he told him the deal was off." It is claimed Michael has now got Las Vegas magician Criss Angel involved in the shows. Criss dated Holly Madison after she split from Playboy boss Hugh Hefner last year. The source added: "But Criss is a superb entertainer and Michael's delighted to have him on board - not least because he costs less." http://www.metrolyrics.com/2009-michael-jackson-has-reportedly-dropped-illusionist-david-copperfield-from-his-london-shows-news.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Jackson wynajął Eda Alonzo - koncertowego magika-komika, znanego jako "Outsider magii", który współpracował także z trasą "Circus" Britney Spears - by stworzyć dwie sceny iluzjii na jego londyńskie występy. Jedna ze scen, do otwierającego numeru, zawierała oświetlone kule które miały unosić się nad ciałem piosenkarza, polecieć nad publiczność, a potem wylądować z powrotem na rękach Jacksona, zanim spłonęłyby, buchając światłem. Alonzo przypomina sobie, że piosenkarz przyjechał do Staples około 6:30 rano w środę, ale nie zaczął próby przed 9:00, skarżąc się - być może żartobliwie, powiedział magik - na zapalenie krtani. "Wyglądał świetnie i miał masę energii. Nie śpiewał na wysokim poziome(tu chodzi o to że oszczędzał głos,maro) ,ale było to tak piękne jak zawsze." powiedział Alonzo. "Nawet nie miał chwili czasu aby wziąć butelkę z wodą i się napić lub odpocząć.szedł od jednego numeru do drugiego. 'Zróbmy to jeszcze raz'. Chciał zobaczyć na podpory dla gigantycznego pająka podczas Thrillera(tu chodzi o jakiś rekwizyt sceniczny,maro). Michael tańczył,śpiewał,żartował z zespołem. Jeśli Michael odczuwał tamtej nocy jakiś ból czy bóle,nikt o tym nie wiedział. Według Magika(Alonzo,maro) próby zakończyły się po północy. "Jeśli bym wiedział że to ostatni raz kiedy on występuje,został bym dłużej." Powiedział Alonzo który opóścił próby około północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz Alonzo pomoże przygotować Jacksonowi londyńskie show. "Spotkałem się z Michaelem kilka dni temu i teraz jestem już oficjalnie odpowiedzialny za iluzję i magiczne sztuczki podczas jego występów", powiedział iluzjonista E! Online. "Nie pojawię się na scenie, tak jak to miało miejsce podczas koncertów Britney. Po prostu wymyślę kilka trików, o które Jackson poprosił mnie na potrzeby swojej wizji. On ma świetną wiedzę na temat magii, już nie raz bawił się w iluzję podczas swoich występów." Czego możemy się więc spodziewać w Londynie? Ed spieszy z odpowiedzią: "W planie są dwie rutyny, które Michael będzie wykonywał w Londynie. W przyszłym tygodniu przedstawię mu wersje demo moich iluzji. Jeśli zaakceptuje to, przystąpimy wspólnie do prób. Będę go uczył i pomagał opanowywać triki w praktyce." P.Y.T. - słyszałaś o tym? Nasza skarbnico wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Community Spirit niestety nie mam takiego filmiku :/ Przeczytałam na innym polskim forum, że są osoby, które otrzymały zawiadomienie, że 2 koncert na który miały jechać został przełożony na marzec 2010, no i te ludziska po śmierci MJ nie dostały zwrotu pieniędzy (choć to można tłumaczyć, że dużo mają z tym roboty). Jeszcze coś takiego znalazłam: 23:46:01 Aga przesyłała mi te głupoty, blogi, info i nagle pojawilo się info,że coś na marzec 23:46:10 i ja zadzwoniłam do Karoliny pytac się czy Aubrey dostała zwrot kasy za marcowe przełożone z lipca koncerty. i NIE DOSTAŁA,bo nie było zakładki z tą datą, pisała do AEG ,ale odpisali jej,że na razie zwrot otrzymują osoby z 2009 roku 23:47:07 ale Karolina dostała za 9 stycznia juz 23:47:22 tylko że ona zamawiała z viagogo,a nie z ticketmaster poza tym.... dzwoniła do mnie jak byłyśmy jeszcze we Wroclawiu, powiedziała,że CHYBA mj jest już pochowany bo jacys ludzie byli od niego na forrest lawn,a wczoraj dopiero mogla tam wejsc, jest płyta Michaela i znicz i kwiaty jedne. ale ona sama mówi,że nie ma pewności,czy tam już jest Michael,czy jeszcze nie z kolei jacyś jej znajomi z FBI (bo pracowała tam kiedyś) mówią,że jeszcze go badają. więc już do cna dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
cOMMUNITY czytałam o tym, bo na biezaco pojawialy sie przecieki dotyczace tych koncertów np o zwierzakach było- ze beda potem byly protesty organizacji, a potem dementi, ze nigdy zadnych zwierzakow nie miało byc na scenie jendak jakos ja z wielkim niedowierzaniem podchodzilam do tych koncertow- to znaczy cieszyłam sie na lipiec wiedzialam, ze znow bedzie głosno o Miku ale cos mi mówilo, ze to niemozliwe, zeby te koncerty naprawde byly tak jak ufo- kazdy o tym mowi, ale kto widział??? polacy na forach umawiali sie, dopytywali w jakich sektorach i jakiego dnia tam beda- wtedy ja do siebie mówie- kurcze dlaczego aj nawet nie pomyslalam, zeby zainteresowac sie biletem??? poprostu jakos tak dla mnie to bylo science fiction... ale mowie- w marcu, jak skonczy te wykupione koncerty- aj kupie bilet, bo myslalam, ze bedzie dalszy ciag ale najpierw chcialam zobaczyc, ze to naprawde sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dIANA LINK Z WIillyoube there piekny znow sie poryczałam nie moge ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę,że oni go w tym helikopterze jednak na coś przenosili...na jakieś inne nosze...nie wiem ,ale... byc może dlatego mamy wrazenie że jego ciało w helikopterze się poruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty betty betty
yyyyyy..... może ktoś spojrze.ć na ten artykuł??? o co tu chodzi??? artykuł jest z 2006r a zdjęcie Michaela....niby z ostatnich prób:O http://www.absolutepictures.com/news.php?id=1042 co to ma być? to jest stare zdjęcie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×