Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

narCo ja tez lubie czytac przepowiednie, ostatnio czytalam przepowiednie królowej Saby i sie troche przerazilam... a tą niby i Michaelu czytałam ale nie pamietam jak dokladnie byl napisany ten czterowiersz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
soUl to sQueeze właśnie nie Michale :P podobno sam o tym mówił i nie był z tego zadowolony, ale coś mu się w planach pozmieniało i musiał być gdzieś indziej w czasie kręcenia klipu :D widać, że to nie Jackson :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
soUl to sQueeze nie wiem czy chodzi o cały teledysk, ale np. w samochodzie to Casanowa zresztą wydaje mi się, że w całym klipie to jest on ;/ lece na film ;p do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki 🖐️ ja na chwilke Dalia- moje wspominki wczoraj nie tyle byly zwiazane z krzyzem, co z Twoim tekstem dot. tego, ze mogliby chociaz cialo Michaela w trumnie pokazac. Nie mam teraz czasu szukac i dokladnie cytowej Twojej wypowiedzi. Ale brzmiala ona wlasnie mniej wiecej tak. pamietam, ze wydalo mi sie to jakies szokujace i oburzajace. Kazdy zostaje przy swoim. Co do wiary MJ- jeszcze okolo roku 2004/2005 Michael w swoich wypowiedziach czesto powolywal sie na Biblie i na nauke Jezusa - o katolicyzm, prawoslawie i protestantyzm Go nie podejrzewam, zatem sadze, ze nawet jesli zerwal ze struktura SJ, to w glebi duszy SJ pozostal. SJ poprzez swoje dzialania naprawde siegaja mocno w glab duszy i umyslu, nie sadze, by bylo mozliwe zerwanie z tym calkowite po tylu latach... Poza tym jak wiemy MJ byl osoba bardzo uduchowiona, nigdy nie wypowiadal sie w sumie o Bogu jak o Jehowie, ale po prostu uzywal slowa "God"- okreslajac w ten sposob osobe, ktora ma niezwykly wplyw na Jego/nasze zycie, ktora jest nad nami, potezna i nadaje sens wszystkiemu. Bez watpienia byl bardzo wierzacy. Co mnie cieszy jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth 🌻 🖐️ :) Ja wlasnie wrocilam i co? na co trafilam? na Morphine? :o ale ktos odwalil dobra robote...:o mnie straszny dreszcz ogarnia na moment: trust in me, trust in me, put on your trust in me.... nie wiem... :o sposob w jaki Mike to spiewa mnie powala.... tego niestety nie ma w wersji chillout... Smooth, a ja - jak to ja- dam cos z innej beki;) pewno widzialas:D Mike w wydaniu bollywoodzkim?;) no, ale moze ktoras z Was akurat nie widziala: http://www.youtube.com/watch?v=GGF1o6yxXeU oraz http://www.gallery.steady-laughing.com/details.php?image_id=3459 ja nie wiem co ten Mike chowal po tych kieszeniach ;) http://www.gallery.steady-laughing.com/details.php?image_id=3455 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia.dobra.rada
nie otwieraja sie u mnie te strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia to moja dobra rada bedzie taka, zeby ciocia zalogowala sie tam najpierw, a potem jako zalogowana wkleila sobie te linki, usuwajac z nich spacje, z ktora samoistnie robi sie w slowie details.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia.dobra.rada
aha, nie wiedzialam, ze trzeba sie logowac dzieki ;) a tak przy okazji - bardzo fajny topik czytam was (na wyrywki i z przewrami) prawie od samego poczatku oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bylam na spacerze z siostra i zadzwonił mi telefon dzwonkiem Mike'a, słowa siostry: "przesadzasz juz z TYM (podkreślone) Michaelem" :o woman widać dużo musiał nosic w tych kieszeniach skoro miał tak wypchane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Soul, ja jestem zakrecona na pukncie stop i dloni meskich, nie tylko Michaelowych;) wiec juz bardzo dawno zwrocilam uwage jak on dziwnie chwyta dlugopisy... zwrocilam na to uwage w 1997, kiedy bedac w Polsce podpisywal dokumenty itd. :D obsession:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
dziewczyny powróce do mojego wcześniejszego pytania... co sądzicie o Michaleu i organizacji New World Order, czy on popierał ich światopogląd, chęć zawładnięcia światem i ludzkim umysłem??? wiele Jego teledysków, okładek na płyty ma symbole NWO ;p co o tym myślicie??? czy coś takiego w ogóle istnieje i czy muzyczny świat jest w to zamieszany... wiecie poprzez tekst piosenki można manipulować umysłem jednsotki i całej masy. http://www.youtube.com/watch?v=LZJnqV3Ow-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narCo nie wglebialam sie w NWO jakie to np. symbole? woman mnie sie podoba moment w LWMJ Take Two kiedy Mike opowiada jak chlopiec, ktory byl w Neverland pytal Go czy to wszystko Jego i czy po kupieniu tego zostaly mu jeszcze pieniądze :) kojarzysz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul, jasne, ze kojarze:D on w ogole fajnie opowiadal takie historie, jak np u Oprah o tym zydowskim chlopcu ktory po Motown 25 zapytal MJ gdzie nauczyl sie tak tanczyc:) boski MJ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
kurcze nie moge tego znaleźć na you tube, ale był taki filmik, gdzie wyraźnie pokazane są te symbole i zgadzają sie w 100%, np. w teledysku They Don't Care About Us Michael śpiewa przy takim murze, gdzie widnieje grafiti z charakterystycznym okiem w trójkącie lub Jego znak pokzanywany palcami u rąk itp. nie pamiętam już ;/ jak znajde to wrzuce :) na jakiejs płycie też sa właśnie te charakterystyczne oczy :)poszukam... on miał coś z tym spólnego bo mówi w jednym z wywiadów z przerażoną miną że NWO to coś złego, to jeden wielki spisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×