Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość narCOMAnka
Community Spirit Michael zaprosił tą dziewczyne i co??? ona się nie zgodziła, czy jak??? chyba faktycznie lubił blondynki :D chociaż jedno mi się udało (też mam ten kolor na głowie xD) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Comunity...Ktoś tu podawał linka kiedyś do bloga tej blondynki... Ona ma tam foty z Michaelem! No widać,że mu się spodobała... Właściwiie trudno wyczuć jakie kobiety mu sie podobały... Bo jesli chodzi o typurody to miał niesamowity rozrzut!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth - nie mam :( Chociaż dla Ciebie to nawet lepiej ;) Ostatnio tyle we mnie żalu, że słabo się robi :O Jeszcze mi przyjdzie do głowy wysłac do Ciebie maila i co wtedy? ;) Czytałam, że pracujesz nad piosenką :) Mam nadzieję, że wszytsko się uda i będzie dane nam jej posłuchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem blondynką 😭 :( Na pewno nie wiemy o wszytkich dziewczynach Michaela... i bardzo dobrze. To Jego prywatna sprawa. Mam tylko nadzieję, że były wśród nich takie, które wspomnienia z tego związku zachowają już tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
znam 2 murzynów i 3 chinczykow i im sie nie podobaja zupełnie białe (chodzi mi o porcelanowa cere) kobiety a zwłaszcza o blond włosach :P chaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth - dziękuję Ci bardzo 🌻 NarCOMAnka - ona podobno trochę mieszkala z Nim w Neverland, a gdy się rozstali pognała do dziennikarzy :O Ale jak było naprawdę, to nie wiem. Wyobrażacie sobie randkę z Michaelem...? O matulu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
Michael taki chłopczyk, wieczny romantyk :):) ale musze przyznać, że jak na tamte czasy fajnie się "nosił", te dżinsy, modne buty i koszule hmm :):) ide spać, bo nie jestem tak wytrzymała jak Wy, żeby siedzieć do 24:00 :):) do jutra, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz smooth,Amerykanki to aż za bardzo wyzwolone dziewczęta,zależy czy miło wspomina tą znajomość czy nie,jak się rozstali czy w zgodzie czy nie.Ale ten nasz Michael to taka cicha woda nie? Bo skoro mieszkali razem,to pewnie i sypiali ze sobą mimo deklaracji,że M tylko po slubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul - ja też jestem nieśmiała :D A przy faciecie, który mi sie podoba, to juz w ogóle odpadam :O No ale zobacz, Michael taki niesmiały, a jednak poprosił dziewczynę o numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×