Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Smelly Stokrtoka
ile ja bym dała za to, żeby to była prawda........ patrzę na ten plakat TII, tam są nowe zdjęcia, wcześniej nie publikowane, świetne:) tak bardzo chciałabym go jeszcze zobaczyć, usłyszeć lub chociaż wiedzieć, że nic mu nie jest i żyje sobie gdzieś daleko z dala od tego całego szumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego: Na jednej ze stron twierdzącej, że Michael żyje, dokładnie na tej www.michaeljacksonhoaxdeath.com, znalazłam interesujący komentarz niejakiej Carol, która niestety nie mogła podać swojej dokładnej tożsamości, ponieważ mogłaby stracić za to pracę, ale jak pisała- wie, że Michael żyje. Myślę, że jest to dość wiarygodne źródło. Posłuchajcie co napisała na tej stronie ... Pierwszy post: "Nasz szef policji właśnie dlatego zrezygnował ze służby, ponieważ nie chciał brać udziału w tym wszystkim (czyli sfałszowaniu śmierci Michaela). Policjant ten był bardzo uczciwy, nie brał udziału w korupcji. Nie wierzcie w te brednie, które wypisują tabloidy bo Michael żyje!" Drugi post: "Szef naszej policji- William Bratton, zorientował się po memorialu w Staples Center, że Michael żyje. Był zszokowany, że nikt mu tego nie powiedział i że jego ludzie biorą w tym udział. Zajmuję się tego typu pracą (prawdopodobnie coś związanego z policją, bądź biuro detektywistyczne). wiem, że Michael żyje, ale narazie nie mogę ujawnić swojej tożsamości, ponieważ wiem, że mogłabym wpędzić w kłopoty wielu ludzi, włącznie z sobą samą." Trzeci post: "Nie wierzcie, że Michael został zamrożony, że został został przeniesiony w inne miejsce, ale jest nadal na cmentarzu Forest Lawn. Mieszkam bardzo blisko, byłam tam kilka raazy i nic się tam nie dzieje. Chodzę tam często bo moja rodzina jest tam pochowana. Nie zapomnijcie o tym, że Michael zawsze pragnął zemścić się na mediach. Jeżeli obejrzycie ostatnią próbę Michaela z Staples Center zobaczycie wielki uśmiech na jego twarzy- naprawdę popatrzcie na to, on wiedział co jest grane." Czwart post: "LAPD (czyli ta ich miejscowa karetka) jest żartem! Mieszkam tu przez całe życie i wiem, że oni są skorumpowani- podobnie prawnicy, adwokaci i sędziowie. Widziałam to w sądzie i poza sądem. Dajesz im w łapę i a oni zrobią CO TYLKO ZECHCESZ! MJ żyje, nie przejmujcie się! Piąty post: "Mieszkam tu w Burbanku w Kalifornii. Mam dość tych wszystkich szarpanin. Właśnie straciliśmy najlepszego szefa przez to. U nas w Lod Angeles jest straszny bałagan i chaos, Bratton chciał zmienić to miasto, chciał aby życie tu stało się lepsze, przede wszystkim chciał zlikwidować korupcję. Bratton zna prawdę, ja także! Pracuję w dochodzeniu, mój nauczyciel pracuje w kostnicy. Nie mogę zdradzić mojej prawdziwej tożsamości, ale znam więcej nowości niż media. Ale oni są idiotami... Rodzina nie chce wyjawić wyników sekcji, kto wierzy że Michael umarł, będzie musiał jeszcze długo poczekać (na te wyniki- przyp. autora). Durnie. Przeczytajcie bloga Larrego Kinga, to co ludzie tam wypisują jest żenujące.Zobaczycie, Murray nie pójdzie do więzienia. Michael wie co robić, jak to robić i jak igrać z mediami. A to co on z nimi robi nazywa się słodką zemstą!" Szósty post: Padło w pewnym momencie pytanie, czy Michael zostanie ukarany za sfingowanie śmierci, Carol odpowiedziała tak: "U nas jest to zbrodnia, jeżeli Michael ujawni się światu pójdzie za to do więzenia, jeżeli ukryje się i cały świat uwierzy w jego śmierć- będzie bezkarny. Dlatego nigdy więcej go nie zobaczymy, nie wierzcie w te plotki o wielkim comeback. On teraz jest szczęśliwy, uwierzcie mi." Osobiście myślę, że jednak się ujawni, bo nie wytrzyma tyle czasu w ukryciu, a jeżeli miałby zostać za to ukarany, będzie miał wystarczającą sumę pieniędzy na pokrycie kaucji. I ostatni: "Jestem prawie pewna, że Michael żyje. Jestem o krok bliżej. W ostatnim czasie nie było żadnej reakcji ani odwiedzin ze strony Jacksonów na cmentarzy Forest Lawn w ostatnim czasie." Na tej samej stronie przeczytałam post, który pisała dziewczyna, która również ma rodzinę na Forest Lawn i też napisała, że nie widziała odwiedzin na cmentarzu Forest Lawn przez rodzinę Jacksonów. Mam nadzieję, że wszystko dobrze przetłumaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narkomanka....fajne info tak bardzo bym chciała, żeby odegrał się na mediach za to wszystko co mu zrobiono.....to byłoby piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde-dajecie czadu ludziska!! Ja też bym wiele dała,żeby On żył!!! O ile jestem w stanie uwierzyć,że M jednak żyję,to wątpię w to,że kiedykolwiek się ujawni,że powróci! To nie jest możliwe że względów prawnych i etycznych więc i nie łudźcie się na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sądzę, że jeśli żyje to się nie ujawni...ale fanie by było wiedzieć, że żyje i że wszystko jest ok, człowiek byłby spokojniejszy:classic_cool: jako gwiazdor byłby martwy, ale jako człowiek żywy i fajnie by było wiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
hehe nasz temat o Michaelu znowu ożył:P co do tego tekstu - czytałam to kiedyś. To, że W.Bratton zrezygnował z funkcji szefa LAPD (Los Angeles Police Departament) to fakt. Zrezygnował nagle po 7 latach z niewyjaśnionych powodów. Ponoć będzie tylko do końca października a potem przechodzi do jakiejś prywatnej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hej dziewczyny przeczytałąm tylko ostatnia strone nawet nie mam czasu piszecie ciekawe rzeczy o tym cmentarzu i o wszystkim tez bym chciała, jak tu jestem to nawet tak zaczynam myslec haha ze tak jest ale tylko, jak tu jestem napisze tylko, ze uwazam, ze chod Jacksona na this is it to jak najbardziej jego chod taki sam miał na przyklad w Japonii z tymi wariatami kiedys dziewczyny wkleiły linka z takiego programu, gdzie goscili go tacy wariaci chyba sie smali z Michaela i potem szli korytarzem, szli za nim i on wtedy tez tak szedł, tak, zeby dodac sobie animuszu, tak "pewniacko" nie ma innej mozliwosci to byl Mihcael własnie dziewczyny- wyraźnie napisałyscie- this is it mozna interpretowac na dwa sposoby, prawda? czyli dosłownie to jest to- czyli to juz koniec jakby- that's it ??? czy tak??? o matko! jacksony beda w wiedniu, bo to one to organizuja na pudlu pisza, ze jacksony chcha przechywcic te czesc spadku, ktora mihcael przekazał na organizacje charytatywne nie ufam tym ludziom spijali z niego wszyscy, dlatego biedny od wszystkich sie odciał zatrudnial coraz to nowych ludzi, ale kazdy był ta pijawka no- teraz poczytam co jeszcze napisałyscie ale ja do tych łamigłowek nie mam głowy musiałabym naprawde usiasc przeczytac, obejrzec i pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OK JUTRO OBEJRZE TEN filmik z pogrzebu... a jeszcze- ten hologram- to chyba cos takiego, co zrobiła tvn z Niemenem? ogladałyscie? ogladam sobie koncert poswiecony Niemenowi, az tu nagle on sam na scenie obok muzyków piekne to było jak "schodzil' do nich i stal obok nich zatkało mnie bardzo realistyczne ale tylko widzowie w tv to widzieli zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelcia D
Mam prośbę : CZy mógłby ktoś z Was mi napisać to co jest w poniższej piosence ale tak jak się wymawia ? Another day has gone I'm still all alone How could this be You're not here with me You never said goodbye Someone tell me why Did you have to go And leave my world so cold Everyday I sit and ask myself How did love slip away Something whispers in my ear and says That you are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay You are not alone I am here with you Though we're far apart You're always in my heart You are not alone All alone Why, oh Just the other night I thought I heard you cry Asking me to come And hold you in my arms I can hear your prayers Your burdens I will bear But first I need your hand So forever can begin Everyday I sit and ask myself How did love slip away Then something whispers in my ear and says That you are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay For you are not alone I am here with you Though we're far apart You're always in my heart And you are not alone Whisper three words and I'll come runnin' And girl you know that I'll be there I'll be there You are not alone I am here with you Though you're far away I am here to stay You are not alone I am here with you Though we're far apart You're always in my heart You are not alone For I am here with you Though you're far away I am here to stay For you are not alone For I am here with you Though we're far apart You're always in my heart For you are not alone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotki moje drogie...
Wiecie,ze Halperin powiedzial powolujac sie na slowa Joe, ze Michael nie zostal wcale pochowany,trumna byla pusta a on nadal jest w lodowce? przypuszcza,ze chca go cichaczem pochowac w Neverlandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola boga... co za rewelacje... chciałam umieścić gdzieś linka z piosenka z jutuba, ale wierzcie lub nie, ale od miesiaca albo dwóch nie wpisałam na jutuba nic co by nie miało związku z MJ, niesłucham żadnych nowych piosenek i nie interesuja mnie wogole, chyba ze w pracy w radio albo w samochodzie. tak to nic nie dociera do mnie muzycznie :/ NIC a jak juz coś właczam tak jak teraz to wydaje mi sie szmira :/ dzizus...szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
hello o tych rewelacjach Halperina pisali w Bild chyba (coś pokroju polskiego Faktu). podobno on jest w Berlinie teraz i chlapnął dziennikarzowi, że rzekomo ktoś z rodziny powtórzył mu słowa Joe... no ale źródła wybitnie wiarygodne:P OSTRA nie widzę tam maski. praktycznie nic nie widzę:P a piosenkę też pierwszy raz słyszę PYT -ja oglądałam kiedyś na TVNie coś podobnego. chyba Ordonówna była i kilku innych wykonawców. tyle,że to było zrobione tylko dla telewizji a tam będzie publiczność. ciekawa jestem jak to by miało wyglądać. to chyba nie jest najlepszy pomysł:P patrzcie na to:classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=eQhj4v4uNXA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
Elvis też o kurtynie? no popatrz...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrtotka
PYT - jak znajdziesz chwilkę, to przeczytaj ten mój post dotyczący pogrzebu, tak na spokojnie krok po kroku i porównaj sama:) naprawdę warto:P to o Final Curtain też niezwykle fascynujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
tak nawiązując do wątku Final Curtain... ciekawa ta strona prawników Murraya ... http://houstoncriminallaw-pressroom.com/biographical-information-edward-m-chernoff/ ciekawa rzecz na samym dole strony:) http://img19.imageshack.us/img19/472/77317867.jpg http://img193.imageshack.us/img193/8485/56277248.jpg hmm.... nie pamiętam tego. czy ktoś o tym słyszał? "Tuesday, 20 Apr 2004 Fans of pop superstar Michael Jackson were left devastated on Friday by false reports the troubled singer had committed suicide. The reports, which were later revealed to be a hoax, emerged on a London- based internet site, which ran the headline: "Breaking News: Musician Michael Jackson found dead." It was claimed Jackson had suffered a heart attack after overdosing on sleeping pills. After the rumor reached America, a spokesperson for the singer insisted, "It's a lie, Michael is safe and well, this is just a rumor that came out of London, we are not happy about it at all." Jackson is currently awaiting trial in California on child molestation charges." źródło: http://www.starswelove.com/scriptsphp/news.php?newsid=4479 .............. i jeszcze coś takiego - 6 miesięcy przed śmiercią Michaela informacja O ŚMIERCI Michaela w wyniku PRZEDAWKOWANIA: "In December 2008 someone called in a radio show in the United States and claimed Michael Jackson had died from a drug overdose. After investigation it was all put down to a hoax, but not before many distraught fans had heard the news and a local TV station reported it. According to YouTube, this video was originally made a few months ago. It is either very accurate in accordance with the developments of the fate of Michael Jackson over the last few days, or it paints a very real picture of the possiblity of how easily a rumour can be started, and how quickly people will believe something." http://www.youtube.com/watch?v=hPFAEWxP1bg http://www.topix.com/forum/music/blues/TEL2GIM981PVO954H koniec "śledztwa" na dziś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
to jest niesamowite, że ciągle powtarza się motyw przedawkowania tabletek.................. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
hmm... pani Amy Sampson to szybka babka... Już dzień po śmierci Michaela stworzyła stronę hoax death... Nie jakiś tam prosty blog... Ja nie wiem komu przeszło wtedy przez myśl, że to może być mistyfikacja... Created: 2009-06-25 Expires: 2010-06-25 Updated: 2009-07-04 źródło: http://whois.domaintools.com/michaeljacksonhoaxdeath.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
w niedzielę premiera zwiastuna "This is it":D "MTV is partnering with Sony Pictures Entertainment and Sony Music Entertainment to exclusively premiere the official trailer from the highly anticipated film Michael Jackson's THIS IS IT during the “2009 Video Music Awards” on Sunday, September 13, 2009 at 9PM (Live ET/Tape delayed PT). The trailer debut on the “Video Music Awards” will provide audiences their first look at the extraordinary new film which opens worldwide in theaters for a two-week limited engagement beginning October 28, 2009."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam dziś oficjalną str.TRIBUTE http://www.tribute2009.com Koleżanka mieszkajaca w Austrii napisała mi na NK,że bilety (miejsca stojace) są od 60 euro. Oświadczenie Katherine Jackson w sprawie tribiutu dla Michela: http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0824_mj_tribute_wm.pdf Jestem wzruszona współczuciem, które mój ukochany syn otrzymał od Was z całego świata. To wszystko jest bardzo trudne dla mojej rodziny i dla mnie, jak zapewne wiecie. Kiedy Jermaine powiedział mi o austryjackiej nagrodzie "Save The World Awards", którą Michaela uhonorowano, i o planach by zorganizować tribiut dla Michaela 26.09 we Wiedniu, uznałam to za wspaniały pomysł, z uwagi na wpływ Michaela na cały świat. Takie wydarzenie nie tylko sprawia, że duch Michaela żyje - daje również szansę milionom fanów doświadczenia jego muzyki oraz uczczenia jego życia. Jestem pewna, że Michaelowi by się to spodobało. Jestem bardzo szczęśliwa, że to wydarzenie będzie można oglądać na całym świecie i fanom da ono szansę bycia z Michaelem i jego wieczną muzyką jeszcze raz. W pełni wspieram Jermaine w jego misji, by szerzyć słowa Michaela i czynić świat lepszym dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
A wiadomo może czy będzie transmisja z tego? Bo o wyjeździe do Wiednia to mogę tylko pomarzyć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×