Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
Cześć wszystki 🖐️ kilka dni mnie nie było a tutaj tyle sie działo. Ja nadal podtrzymuje że to wszystko dziwne jak cholera. Te nagrania z pogrzebu, wszystko takie sztuczne inne , zero spontaniczności zero prawdziwych wylanych łez. Takie to wszystko idealnie ułożone. A te zdjęcia z liberian girl - hmmm MIke ma tyle pieknych fotek ze znacznie lepszego okresu niz ta i dlaczego akurat one są motywem przewodnim ? Nie wiem mi to wyglada tak jakby ktos chcial dac nam wszystkim do zrozumienia ze owe show bylo wyreżyserowane juz dawno dawno temu. Nie twierdze ze On żyje ale napewno ktos sie zabawia naszym i jego kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ruku30
XSCAPE przeczytaj uwaznie wszystko od strony 338 od postu z 19.49 a jeszcze bardziej sie zdziwisz. gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ta śmierć i to co się wokół niej dzieje to mega promocja.... ktoś to wszystko zaplanował... niekoniecznie Michael, ale to nie możliwe by to było dziełem przypadku... ta stronka MJHD stworzona dzień po ogłoszeniu śmierci... ten telefon w grudniu...hm..próba czy jak?:D a ten uśmieszek na końcu strony prawników rozbrajający:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ruku30
o matko w dzień śmierci a nie dzień po. Tam jest napisane 25 czerwca. ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis i Celine na scenie razem...niesamowite:D:D spróbuję dzisiaj poczytać o Elvisie, nigdy się nim nie interesowałam, ale w komentach do jego filmików ludzie piszą, że był cudownym człowiekiem, wrażliwym, z poczuciem humoru, wielkim sercem....hm kogoś mi to przypomina:classic_cool: co do tych plotek o śmierci MJ które się pojawiały....a co jeśli ta była kolejną plotką, może faktycznie Mike trafił do szpitala ale żywy, dowiedział się że media ogłosiły go martwym i stwierdził, ok mam dość tego, te koncerty i tak mnie przerażają, nie dam rady chyba kondycyjnie im sprostać, to już nie te lata, zresztą i tak nagraliśmy próby w HD, da się film z tego zrobić itd, mam dosyć plotek, dosyć tego życia, chcą żebym był martwy, to niech tak będzie, a ja sobie na to wszystko popatrzę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ruku30
O.S.T.R_a rozbrajasz mnie :D coś w tym musi być. to jest zbyt dziwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka od poczatku
Przeczytalam wszystkie posty:)Siedze i podgladam Was praktycznie od poczatku:)Ciesze sie ze takie forum powstalo.Jestem wielbicielka muzyki jak i osoby Jacksona...od dawien dawna szaleje wrecz za Elvisem:)Obaj Panowie dokonali niemozilwego i beda znani jeszcze przez wiele lat, my odejdziemy a kolejni beda nadal sluchac ICH muzyki....jest ponadczasowa i niezapomniana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ruku30
O.S.T.R_a pewne źródła mówią, że było to nawet przed śmiercią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ruku30
ciekawe co znaczy to "update" w lipcu...... ktoś się gdzieś dokopał do informacji, że stronę założyli 23 czerwca. administratorka się wypierała, ale może to nieprawda, skoro jednak jest info, że 25 ale nawet 25 to pzresada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You rock my world
a ja mam dzisiaj impreze z Michaelem! :D cala noc Mikeee! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no...mogła podać inna datę, jak już się wypierała, a nie 25, dzień śmierci....kto wtedy myślał o tym, że to może być upozorowane? wszyscy byli w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam pewną ciekawoskę, choć odbiega ona od naszego teraźniejszego tematu :) "w tym roku jechałam na wycieczkę to mijalismy jakis pałacyk w Brennej czy cos tam to jest pół godziny od mojego miejsca zamieszkania i pan pilot coś tam sobie mowi o tmy pałacyku i nagle:Pare lat temu nawet Michael Jackson chcial go kupic , wiec pomyslcie sobie ,ze jakby doszło to do skutku to byśmy mieli sąsiada Michaela Jacksona. Mnie wrylo w siedzenie autokaru i pozniej nizly banan mialam i nie moglam w to uwierzyc. W srodku wycieckzi jednak zapytalam sie pana przewodnika kiedy to bylo i dlaczego nie doslzo do skutku i ,ze bylo to w 2005 roku i dom byl za blisko ulicy;/ choc tam byl zywoplot i rozna zielen i ponoc bardzo ogrod podobal sie Michaelowi , ale jednak to chyba bylo za malo zeby mogl ochronic swoja prywatnosc. Takze jesli by wszystko bylo ok to moze Michael po procesie nie zaszyl by sie w Bahrajnie tylko moze u Nas. W Polsce :) ...:(" Zawsze myślałam, że Jackson mówił, że kocha Polskę, że to taki wpsaniały kraj itp. tak dla picu.. wiecie On zawsze naduzywał słów "I love you.." ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ruku30
narCOMAnka kurczę, pierwszy raz to słyszę....... Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy jeszcze o tym czubie
cos walkujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na MJHD i znalazłam topik w którym piszą, że Dave Dave w tym programie to był przebrany Mike...mówie ok, co za pomysł, no ale patrze na foty tego Dave'a i widze inne usta, oczy niżw tym programie...poza tym jak usłyszalam jego głos to padłam... on brzmi jak Michael... http://www.youtube.com/watch?v=KllqyAEauh0 w Ghosts MJ przebrał się za tego grubego faceta i wielu ludzi się nie skumało, ze to on... a Dave Dave ma blizny na twarzy, nie byłoby problemem się za niego przebrać, łatwa charakteryzacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchajcie co on mówi o Mike'u że był człowiekiem zaszczutym przez media itd... a co jesli MJ próbuje teraz naprawić to co mu zrobiły media? pokazać że był/jest wspaniałym, dobrym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smely Stokrotka
fak.... 2010 oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
ciekawa jestem kto tak naprawdę stoi za tą stroną mjhd, kim jest ta Amy... Ten blog April widziałam już co do Davida, hmm :P głos ma podobny, ale... nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sposób mówienia ma podobny i na początku jak oblizuje usta....nigdy nie widziałam tego kolesia w żadnym wywiadzie...tylko jakiś filmik jak mówił o MJ nie wiem jak go odszukać teraz...no ale jego oczy...eh i naprawdę wygląda inaczej niż na fotach które są w necie.... to wszystko jest takie dziwne... a z tą Amy to widzę, że też jakieś jazdy odchodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly Stokrotka
Gość Smelly Stokrotka
poczytałam to sobie... Chyba jednak niemożliwe żeby to był on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×