Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość edsuu 93
I love you MICHAEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Dziewczyny, a co sadzicie o zwiazku Michaela z Lisa Marie Presley? Gdzies przeczytalam , ze ona stwierdzila jakoby oni nawet ze soba nie spali. Nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
hehe nawet podobny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narko
Rademeness z tego co przeczytałam to Jac_kon pokłócił _ię z Li_ą, bo ta po kryjomu brała tabletki antykoncepcyjne i nie chciała miec z nim dzieci (tak na _tarcie). Niby pozniej _ie pogodzili, ale jednak... przepra_zam, ale nie działa mi kla_iatura :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
czesc dziewczyny ja wpadam, bede czesciej, lecz nie mam czasu ostatnio jutro tez, ale pojutrze, nawet jak nic nie pisze, to chociaz wdepne poczytac czytałyscie na onecie o karteczkach, a moze juz wczesniej wiedziałyscie.../ taka mila niespodzianka, wchodze na onet, a tam Michael na pierwszym miejscu w wiadomosciach... na tamto forum nie wchodze, głownie z powodu braku czasu poza tym jakos chyba zablokowaly je nawet do czytania, trzeba sie logowac, nawet zeby zobaczyc, co jest napisane, wiec odpusciłam juz na mjpolish team chyba tak nie ma pozdrawiam, ciesze sie, ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Kupilam dzis wode Bal A Versailles by miec chocby namiastke Michaela, cos co bedzie mi o nim przypominac. Idzie jesien, a wraz z nia coraz wieksza pustka po kochanym MJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Improwizacja 1:41 :D:D http://www.youtube.com/watch?v=BnCIGo33SGo Nie wiem czy widziałyście ;p jackson się wysila, żeby nie spadł a ten se stoi spokojnie jak przyćpany :D:D http://www.youtube.com/watch?v=h0RU4U_8PPU Po tym chyba miał jakieś problemy z kręgosłupem http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=2CnZpcwm0FM&feature=related W ogóle Jackson to był niezły pechowiec a to paliły mu się włosy, "spadający" most, psychiczni fani, itp. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
Poryczałam się jak krowa, kiedy usłyszałam jego głos. Ale to już kolejny raz dzisiaj, pierwszy kiedy posłuchałam jak pięknie mówiła o nim Madonna na MTV Music Awards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
narcomanca - perfumy kupilam przez internet, kosztowaly kolo 60 Euro, chyba 30 ml, nie wiem jeszcze jak pachnie. Ogladalyscie MTV movie awards 2009? Ja ogladalam do 5 nad ranem, w rezultacie nie wim czy wystapil hologram Michaela? Mozna to gdzies zobaczyc na necie? Wiem ze byla zapowiedz filmu This is it, ale strasznie chcialabym zobaczyc ten hologram. Z tego co wiem to wszedzie tylko sa plotki i obiecywanie, ale nic takiego nie ma miejsca, a przeciez MTV stac chyba na najnowsze mozliwosci techniczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokolokoo
nie było gologramu jednak, tylko Michael na ekranie. Śpiewali razen Scream...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie wypowiedzi Madonny, które bardzo mi się podobało: Michael Jackson. [Pozdrawia publiczność] Mam trochę więcej do powiedzenia niż to. OK, jeszcze raz. Michael Jackson urodził się we wrześniu 1958 roku. Tak jak ja. Michael Jackson dorastał na przedmieściach na środkowym zachodzie. Tak jak ja. Kiedy Michael Jackson miał 6 lat stał się super-gwiazdą i być może najbardziej uwielbianym dzieckiem na świecie. Kiedy ja miałam 6 lat, umarła moja mama. Myślę, że on dostał krótszą zapałkę. Ja nigdy nie miałam matki, ale on nigdy nie miał dzieciństwa. A kiedy nie jest ci dane nigdy czegoś mieć, dostajesz obsesji na tym punkcie. Spędziłam moje dzieciństwo szukając matki. Czasem mi się udawało, ale jak odtworzyć dzieciństwo, gdy jesteś pod lupą całego świata. Nie ma wątpliwości, że Michael Jackson jest jednym z największych talentów, jakie widział świat. Że kiedy śpiewał piosenkę w dojrzałym wieku 8 lat sprawiał, że czuliście jakby doświadczony dorosły człowiek ściskał wasze serce swoim słowem. Że kiedy się ruszał miał w sobie elegancję Fred'a Astaire'a oraz uderzenie Muhammed'a Ali. Że jego muzyka miała dodatkową warstwę niewytłumaczalnej magii, która nie tylko sprawiała, że chcieliście tańczyć, ale dawała wiarę, że możecie latać, odwagę by marzyć, sprawiała, że mogliście być kimkolwiek chcieliście być. Ponieważ to właśnie robią bohaterowie, a Michael Jackson był bohaterem. Występował na stadionach piłkarskich na całym świecie, sprzedał setki milionów płyt, siadał przy stole z premierami i prezydentami. Dziewczyny zakochiwały się w nim, chłopcy zakochiwali się w nim, każdy chciał tańczyć tak jak on. Wydawał się być nie z tego świata - jednak był człowiekiem. Jak większość artystów był nieśmiały i nekała go niepewność. Nie mogę powiedzieć, że byliśmy bliskimi przyjaciółmi, ale w 1991 roku postanowiłam, że chcę go lepiej poznać. Zaprosiłam go na kolację, powiedziałam "Ja stawiam, ja prowadzę - tylko ty i ja." Zgodził się i pojawił się u mnie bez żadnych ochroniarzy. Pojechaliśmy do restauracji moim samochodem. Było już ciemno, ale on wciąż był w okularach słonecznych. Powiedziałam, "Michael, czuje się jakbym mówiła do limuzyny. Myślisz, że mógłbyś zdjąć okulary, abym mogła widzieć twoje oczy?" Wtedy wyrzucił okulary przez okno, spojrzał na mnie, puścił oczko, uśmiechnął się i powiedział, "Czy teraz mnie widzisz? Czy tak lepiej?" W tamtej chwili zobaczyłam zarówno jego podatność jak i jego urok. Przez resztę kolacji dawałam z siebie wszystko, by nakłonić go do jedzenia frytek, picia wina, zamówienia deseru i używania brzydkich słów. Do rzeczy, na które sprawiał wrażenie nigdy sobie nie pozwalać. Później wróciliśmy do mojego domu żeby obejrzeć film i usiedliśmy na kanapie jak dwoje dzieci, a gdzieś w połowie filmu, jego dłoń podkradła się i chwyciła moją. Miałam wrażenie, że szuka bardziej przyjaźni niż romansu, a ja z przyjemnością na to przystałam. W tamtej chwili nie był super-gwiazdą. Był istotą ludzką. Umówiliśmy się jeszcze kilka kilka razy, a później z tych czy innych powodów nasz kontakt się urwał. Później zaczęło się polowanie na czarownice i wydawało się, że jedna negatywna historia o Michaelu goni drugą. Czułam jego ból, wiem jak to jest iść ulicą i mieć wrażenie, że cały świat zwrócił się przeciwko tobie. Wiem jak to jest czuć się bezbronnym i nie być w stanie się bronic, gdyż ryk linczującego tłumu jest tak głośny, że masz wrażenie iż two głos nigdy nie zostanie dosłyszany. Ale ja miałam dzieciństwo i mogłam popełniać błędy, aby znaleźć własną drogę bez blasku reflektorów. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam, że Michael Jackson umarł byłam w Londynie, na kilka dni przed rozpoczęciem mojej trasy koncertowej. Michael miał wystąpić na tej samej scenie co ja, tydzień później. Wszystko, co przychodziło mi do głowy w tej chwili to, "Opuściłam go." Że wszyscy go opuściliśmy. Że pozwoliliśmy by to wspaniałe stworzenie, które kiedyś sprawiło, że cały świat stanął w ogniu jakimś sposobem [wyślizgnęło sie przez szczeliny ???]. Gdy próbował zbudować rodzinę i odbudować swoją karierę, wszyscy wydawaliśmy sądy. Większość z nas odwróciła się od niego plecami. W rozpaczliwej próbie utrzymania jego wspomnienia weszłam do internetu, by obejrzeć stare klipy z nim tańczącym i śpiewającym w TV i na scenie i pomyślałam, "mój boże, był tak wyjątkowy, tak oryginalny, tak niepospolity i nigdy nie będzie drugiego takiego jak on. Był królem." Ale był też człowiekiem, niestety wszyscy jesteśmy ludźmi i czasem musimy stracić coś zanim to docenimy. Chciałabym zakończyć pozytywnym akcentem i powiedzieć, że moi synowie, w wieku 9 i 4 lat mają obsesję na punkcie Michaela Jacksona. Jest bardzo dużo łapania się za krocze i moonwalk'owania w moim domu. I wygląda na to, że cała nowa generacja dzieciaków odkryła jego geniusz wskrzeszając go znowu do życia. Mam nadzieję, że gdziekolwiek Michael Jackson jest w tej chwili uśmiecha się na tę myśl. Tak, Michael Jackson był człowiekiem ale był królem. Niech żyje król!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
OK dzieki, myslalam ze moze jednak pokazali go. Wystep Janet widzialam. Podobalo mi sie przemowienie Madonny, ladnie mowila o Michaelu, a szczegolnie moment gdy powiedziala ze wszyscy go zawiedli, gdy ich potrzebowal, gdy mial klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde to jego ulubione perfumy?? Ale damskie??? Na allegro pisza ze to sa damskie, jesli tak to zamawiam w ciemno, bede je niuchac go słuchać i szybować w powietrzu :P P.Y.T. wyrocznio ty nasza, powiedz mi, uwazasz ze na wystepie this is it to byl prawdziwy Michael Jackson??? http://www.youtube.com/watch?v=ixoYsLze3pY on mi go nei przypomina, 1. chód, 2. twarz jakas zbyt szczupla i pociagla i 3. usmiech taki jakis za bardzo wystajacy dziwny jakis... :( i zachowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Dirty Diana, o tych perfumach w aspekcie ulubionego zapachu Michaela przeczytalam na roznych stronach. Tu fragment jednego, wypowiedz jego makijazystki: This is from Karen Faye's (Michael's long time makeup artist) facebook. She also addressed Black Orchid that we heard about. There may be more tidbits - not sure, but you can become a friend on her Facebook to get them. This thread was moved since it's run it's course in the News section. "I have had many requests. Like music, our sense of smell activates our memories. Michael and I discovered many years ago (30) we shared a favorite scent. Those who were able to share the same space with Michael, BAL A VERSAILLES, by Jean Desprez, will remind you of him." Neither Obsession or Joop were a favorite. They may have been a quick buy from his security guards because BAV was not always easy to find." " "I ordered it online. I bought many bottles for him for London... " "Michael treated the bottles of this scent like gold. He was always so thrilled to have it. He loved the big fancy bottle, and he liked to carry the tiny little bottles in his pocket. Michael Bush wasn't always so pleased when they leaked in his pocket." "He was wearing Black Orchid, but that was because it was easy to get. He switched immediately, when I found him BAV. He would ask me everyday if it had arrived after I told him I had ordered it." "He was wearing BAV in the last weeks of his life." "Michael and I shared the love of this scent before we even met. It was something we discovered about each other. It wasn't one of those perfumes you find at the department store, so I was always hunting for it for him. Michael Bush would search also. When we found a bottle it was like striking gold. Now with the internet, it makes it easier to track down, but back then it was a miracle to find! The scent was created in 1962."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Przeczytalam gdzies kiedys, ze tak pieknie pachnial, ze zanim sie gdzies pojawil to najpierw unosila sie won perfum. Nie dbal o to czy perfumy byly damskie czy meskie, jesli pokochal zapach to go nosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
Dirty... ja do dziś nie wiem o co chodzi z tą konferencją. Ja tam widzę dwie różne osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
na części zdjęć Michaela a na części kogoś innego... to zdjęcie przedstawia wchodzącego na scenę Michaela (nie ma go na mjjpictures) http://www.voila.pl/001/gb3yo/index.php?get=1&f=1 (jak wchodzi na scenę) tu po konferencji też Michael http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/press/003.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/press/035.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/leaving/001.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/oliver/048.jpg ale tu to już jakoś nie bardzo http://mjjgallery.free.fr/2009/various/london2009/press/030.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/appearances/o2press/261.jpg http://mjjgallery.free.fr/2009/appearances/o2press/312.jpg jakby młodszy, szczuplejsza, gładsza twarz. to chyba do końca pozostanie zagadką;) ale ja jestem bardziej skłonna uwierzyć w to, że to jednak był Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×