Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość If I sharpened my craft mabye
"If I sharpened my craft, mabye people would love me more":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie dostalam jeszcze
Maila kiedy sprzedaz biletow w multikinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynają sprzedaż czyli 27 września. Ciekawe ile beda kosztowac, zaplacilabym i 50 zl ale zeby to szlo na jakis szczytny cel a nie akcje marketingowa pt: "smierć mj" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka bez ogonka
aj przestańcie.Dirty gdzieś sie chowałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nowa Ja czyli "widziałam go..." Właśnie dowiedziałam się, że prawdopodobnie nie będę mogła pójść w poniedziałek do kina bo mój mąż wróci późno do domu więc ja "kura" będę pilnować piskląt. Ale mam jeszcze całe dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w poniedziałek? Przecież to ma być 28 października czyli w środe???? O czymś nie wiem? jutro śmignę po bilety :D a w zasadzie po jeden, bo ide sama, nikt nie podziela mojej obsesji MJ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe rozumiem tego zdania: "Maybe if I sharpened my craft, maybe people will love me more" Czy ktoś mógłby przetłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
Diana swietne fotki. ta fanka zdecydowanie wymiata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilet na This is it kosztuje w Multikinie normalnie, czyli 23 zl normalny, ulgowy 18 zł i to też zależy czy dzień powszedni czy weekend. Dziś ide zakupic :) 9 i 10 grudnia 2009 odbędzie sie musical Thriller Live w Sali Kongresowej, tak jak kiedyś w marcu. Bilety kosztują 100-250 zł, jeszcze kawał czasu do grudnia, ale już tyle rzeczy, spotkań, imprez przegapiłam, że wole zanotować sobie w kalendarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paralaksa
Cześć dziewczyny :-) Wyjaśnijcie mi na jakiej zasadzie można kupić te bilety do kina. Wpisałam sie nastronie i podałam swojego maila i co mam teraz czekać? Na co? Jak to wszystko się załatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota--------
Ja kupiłam za 16 zł. na 28.10 w Warszawie :) juz sie nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o którejjj
o której godzinie seans dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota------------
W Multikinie jeszcze nie ma ,ja rezerwowałam w Feminie Warszawa siec helios juz ma bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do multikina i babka powiedziała, że może dla mnie zarezerwować bo to jest normalny film. Nie chcialam, bo wole osobiscie kupic i miec, ale rezerwacja jest możliwa. A ta strona miala powiadomic kiedy rusza sprzedaz biletow, ale ja tez podalam maila a nic nie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaszsz
ja już zarezerwowałam w multikienie online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to zdanie Dirty to wg mnie: może jeśli ulepszę/ wyostrzę moje umiejętności ludzie będą kochać mnie bardziej? ja chyba nie idę na This is it..nie chce na to patrzeć, zbyt smutne to dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ta sama osoba....to juz kiedyś było to poruszane, ale nie wiem jaki to ma sens? co jest nie tak z tą osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmiarnia
a w tych pierwszych dwóch linkach? ta cała LaQuisha. czy to ona jest na zdjęciu czy jest tylko podobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmiarnia
http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&medi aKey=daa46f0e-96a6-48c2-9c8e-c8996dd45c89 to jest pracownica Murraya -LaQuisha http://www.blogcdn.com/www.tmz.com/media/200 9/08/0812_nicole_alverez_5335132_wenn_exc.jpg a to niby dziewczyna Murraya - Nicole Alvarez http://www.tmz.com/2009/08/12/dr-conrad-murrays-latest-baby-mama-michael-jackson-nicole-alvarez/ http://www.tmz.com/2009/09/22/dr-conrad-murrays-baby-mama-grand-jury-nicole-alvarez/ nie rozróżniabym ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michel 24
Kochane ! Można już rezerwowac bilety Na "This Is It" :) Ja już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×