Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

a już wiem:D tak samo za ściemę uważam akt zgonu który można było zobaczyć w necie... dowodzi on że zmarł Michael Joseph a nasz MJ na drugie imię miał/ma Joe... czyli że albo ten dokument to pod publiczkę i ktos się rypnął z imieniem, albo to jakiś Michael Joseph zmarł a Michael Joe żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a możeee ........
nie widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w momencie gdy pojawia sie kucyk widac dłoń... niektórzy na MJHD pisali że widzą blond włosy, wg mnie to dłoń jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
obyta Cassandra to znow nie byl RTL... a tak swoja droga to sporo jest tam fanow z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a możee....
rzeczywiście jakby ręka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassandra to raczej ściema również...dziwne odpowiedzi na zadane pytania, pytania sa konkretne a odpowiedzi takie ogolne, omijające temat...skoro to psiapsióła MJ to powinna wiedzieć to i owo a nie ciągle że spyta go o to i tamto przy okazji i da znać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna normalna
Tak, masz racje tez to zauwazylam. ktos zadal pytanie co powiedzial Joe do MJ dawno temu gdy dzieci go przezywaly, i ta cassandra miala dac odp i cisza. a tak z innej beczki: na nk powstaja profile osob ktore wierza ze MJ zyje no i sa tez profile anty-fanow. i zazwyczaj sa to dzieciaki, niektore nawet wzywaja do nienawisci, np to: Pomóż ich zniszczyć : http://nasza-klasa.pl/profile/28526598 http://nasza-klasa.pl/profile/28549277 http://nasza-klasa.pl/profile/28403822 są to anty fani Michaela Jacksona !!! Wyślij to do 10 fanów Michaela, a otrzymasz prezent od pana Gąbki. ps. To prawda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz....nk to dla mnie czarna magia, nie wiem o co chodzi z jakimiś gąbkami, śledzikami...mam tam konto ale wchodzę raz na kilka miesięcy jak akurat koleżanka chce mi coś pokazać, a tak to tam nie zaglądam.... to jakaś żenada co ludzie zrobili z tego portalu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej a możee....
pewnie tak :P muszę przeanalizować ten temat, zaciekawił mnie ;) http://www.michaeljacksonhoaxdeath.com/?page_id=293/hoax-death/the-9-9-09-prediction-did-come-true-this-is-it-settles-the-question-is-mj-alive-by-s-t-u-d-y/?2acb12d8 "Soon and very soon, we are going to see the man behind the (final) curtain (call); the King of Hoax! So can we expect the MJ ‘resurrection’ " o tak tak, chciałabym :classic_cool: teoria z Final Curain i Resurrection w okolicach końca października, to coś co już od dawna mnie kręci :P żeby to było jeszcze realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam go we Wrocławiu
ej a możee... to ja baaardzo poproszę o ten filmik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Hej dziewczyny, wczoraj na mtv byl blok poswiecony Michaelowi, ponad 2 godziny, od 10 rano. Mozna go zobaczyc gdzies na necie? Moze beda powtorki na mtv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
Gość Smelly
ja czekałam chyba cały dzień zanim aktywowali mi konto...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...no to może ja też muszę poczekać.. ale dziwne, bo zdaje mi się, że wcześniej wchodziłam w linki z MJJ bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smelly
no cóż, zadanie go przerosło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×