Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Wip wap
poszukaj na stronie pecetowiec.pl. najlepiej przez google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzies w radiu usłyszalam pierwszy raz nowa wersje You are not alone-nie wiem kto spiewa bo słuchałam i byłam głucha na te jakze inne dla mego ucha głosy...niepodobuje mi sie to ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikejla.
Gość erganzen
mam od was pytanie... przecztalam kilka postow i jestem zdziwiona. rozmawiacie o nim jak o bliskiej osobie. przeciez nawet go nie znaliscie... zachowujecie sie jakbyscioe nie mieli wlasnego zycia,mysleli tlyko o MJ i o niczym innym. Sama lubię jego muzykę,lecz nie rozpaczam i nie rozyslam o nim,nie wyszukuje namiętnie filmikow,wywiadow i zdjec z MJ. czy wy macie jakąś obsesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikejla.
Gość nikt z nas nie ma
obsesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkkkkk
mi też się nie podoba gdy ktoś inny wykonuje jego piosenki... chociażby nie wiem jak się starał i jak wielki miał talent... Nie powinni ruszać jego piosenek. a polsat reklamuje jakiś Sylwester w rytm przebojów MJ'a ......... głopoty:O myślą, że sobie oglądalność zwiększą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieci coo . ja chyba do czegoś doszłam . A i dawno nie pisałam ;D .Hejka wszystkim . wracając do tematu . Moim zdaniem Michael bardzo cierpai ł . no i też dlatego miał te pisoenki o miłości.Bo on był wrażliwy i jak rozstawał sie z Tatianą lub Lisa to cierpiał. no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam onsesje i co z tego? kazdy ma jakiegos zajoba jedni biora drugi a ja narkotyzuje sie Jego muzyka... kocham moja obseję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Billie_Jean
http://www.youtube.com/watch?v=CpmIU5VJjzc&feature=fvw to jest super video mix bad tour juz wklejone, cały czas przewijam i ogladam go od 1.38 do 1.40, i nei mogę się nadziwić jak wywijał tymi biodrami, jestem pod wrażeniem...(tak naprawdę to się obśliniłam :P ) i wogole cale video jest extra, niemoge sie napatrzeć na niego jak wkładał w to wszystko całego siebie, i byl przy tym szczesliwy http://www.youtube.com/watch?v=q3sYg8fhNoI&feature=related lubie to video, MJ właśnie taki był i będzie - niezwyciężony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota----------
:( kochany:( :( jakie to życie niesprawiedliwe,jeszcze tyle mógł zrobić,tak wcześnie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexis nexis
Gość lexis nexis
Gość ten topik nie dożyje
25 grudnia:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
mylisz się i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzycie że on żyje
25 grudnia są moje urodziny, 25 grudnia minie pół roku od jego odejścia, z pewnością na tym topiku będą jego fani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonwalkerka
dziwnie się to ogląda:( tęsknię za Michaelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota---------
W Sylwestra w Warszawie będzie sobowtór MJ Earnest Valentino.Kurcze swiat wielki,a tu akurat w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×