Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladyeees**

Recepcjonistka w Przychodni Medycznej.Ile zarabia??

Polecane posty

Mam wlasnie takie pytanie do forumowiczów. Ile moze zarabiac taka recepcjonistka w Dziale obsługi Pacjenta w Przychodni Medycznej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatannnn
1500-2000 NETTO tak przypuszczam ale to zalezy od stażu, rodzaju pracy jaka sie wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) za odpowiedz:) chodzi mi o przyjmowanie pacjentow, zapisywanie na wizyty, odbieranie telefonów, dbanie o wizerunek, jak to recepcjonistka...pewnie tez robienie herbatek lekarzom.Doswiadczenie w tej pracy mam, ale niewielkie bo to byl jedynie staż.Mam idealne swiadectwo pracy, bardzo dobra opinie, Pani obiecala ze do mnie zadzwoni umowic sie na spotkanie, wiedzac o moich kwalifikacjach i tak dzis czekam, zabijajac czas na kafeeee....i zawracajac Wam dupencje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pani zadzwoniła, jutro mam rozmowę... teraz kolejne zmartwienie-jak sie dobrze sprzedac??:)zaprezentowac?:) jakies pomysly?mam stresa takiego że ło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz pewna siebie i
uśmiechnięta, no i nie stresuj się , choć wiem ,ze to łatwo powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaallalalalllall
majka 3600???? za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.wiem.nie chodzi mi o stres bo zazwyczaj sie nie stresuje, ale to moja pierwsza "tak powazna" rozmowa w dosc prestizowej firmie...moze nie szczyt moich marzen, ale zawsze wyżej niż dotychczas...praca typowo reprezentacyjna.wczesniejsze rozmowy do pracy w sklepach, barach...to przeciez co innego. kiedys mialam staż w podobnej specjalizacji, mam dobrą opinie na papierze...ale czy to wystarczy? przeciez chetnych moze byc naprawde bardzo duzo:) ale nie poddam sie:)za bardzo potrzebuje pracy:) a jak sie ubrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz pewna siebie i
na pewno elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no za pewne:) ale stres mnie puscil wlasnie.ja wiem ze rozmowa to jeszcze nic pewnego, ale jakos tak wywolala u mnie ogromna radosc:D jak dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.jak sie dlugo szuka to pewnie tak jest.ale ja niestety nie mam czasu na dlugie szukanie;(NIE MAM kasy pracy tez nie...ale z drugiej strony byle czego tez nie chce brac.wyroslam z barow, dyskotek... pragne czegos powazniejszego...co bede mogla ze studiami pogodzic. moze z tym sie uda. przynajmniej wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka i juz
w stolicy w Lim-ie dziewczyny biorą około 3 na rękę, za tę samą robotę w Krakowie czy na północy biorą 2 na rękę ... Zawsze firma ma jakiś budżet na stanowisko: jeśli poprosisz o mniej niz mogą Ci zaoferować dadzą Ci to co chcesz a nie to co mogą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz pewna siebie i
heh, wiesz, ja tez nie miałam ani czasu ani ochoty na szukanie pracy,ale była redukcja etatow i nie ma zmiłuj. Mam duże doświadczenie i byłam na rozmowach na stanowiska dużo poniżej swoich kwalifikacji i nawet tam sie nie udawało. Ale cierpliwość się opłaciła, bo dostałam prace na takim samym stanowisku jak wcześniej, tyle że w innej firmie. Lepiej więc idąc na rozmowę nie nastawiać sie zbyt optymistycznie , bo poźniej rozczarowanie bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 za 6 godzin pracy w prywatnej przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 30h kurs – rejestratorka medyczna! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.700 netto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej płacę 7.000,- zł na rękę, praca 5 dni w tygodniu 12-20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie ja szukam pracy chciałabym zarabiać tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
predzej uwierze w 1 700 b niz 3 600 b :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Złomowisko PL S03E08 Wyścig wraków http://24filmyonline.pl?u=Zlomowisko_PL_S03E08_Wyscig_wrakow Opis Spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień pracują na złomowiskach w całej Polsce. Ich praca jest ciężka, a czasami również bywa bardzo niebezpieczna. Choć dla większości społeczeństwa złom nie przedstawia żadnej wartości, oni potrafią zrobić na nim bardzo opłacalny biznes. To praca dla ludzi, którzy nie boją się pobrudzić sobie rąk i mają intuicję do ryzykownych transakcji. W tym odcinku Prędkość i emocje. Wyścig wraków to zabawa i rywalizacja. Dziś okaże się, jak bohaterowie programu poradzą sobie na torze wyścigowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocław ok. 3300 netto -praca 2 zmianowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.480 zł netto, praca dwuzmianowa pełny etat. 30 lat pracy.Centralna Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat pracy 2000tys brutto praca dwuzmianowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat pracy 2000tys brutto praca dwuzmianowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×