Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kołowrotek na wodzie

czy na kafeterii są piękne kobiety?

Polecane posty

Gość kołowrotek na wodzie
autor nie chciał oglądać fotek tylko pyta co sądzisz o samej sobie fotek nie potrzebuję i nie chcę pic 0,5 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna kobieta jest piekna sama w sobie. Choc moze nie jest atrakcyjna z urody, ale jej gestykulacja, zachowanie czyni ja piekną. Nie musi przesadnie sie malować, udawać inna osobe. Wystarczy jej osobowosc :) Oczywiscie niektorzy myśla inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tak, to o samej sobie myślę, że ideałem nie jestem, ale idealnie sobie z tym radze. są piekniejsze:O i zawsze będą :P ale za to jestem fajna ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka- rozrozniamy kilka rodzajow piekna. piekno fizyczne piekno umyslu piekne szeroko pojete. to o czym ty mowisz podchodzi pod 3 kategorie, ja mowie o kat. nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołowrotek na wodzie
cholerka ... czytasz Platona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka. wiesz jak to jest. możemy pieprzyć, że wygląd nie ma znaczenia a i tak myślimy coś innego. zobacz. idzie rudy piegowaty niski facet z aparatem na zębach. jedyne co sobie wychodował to mięsień piwny. z drugiej strony idzie wysoki przystojny niebieskooki brunet dobrze zbudowany. i któremu dasz szanse? :O brzydcy ludzie mają w zyciu przejebane. a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depeche15- jesli chodzi o piekno fizyczne, dla mnie jest to naturalnosć. Uroda skryta pod ciezkim makijażem, pzresadnym ubiorem, aby tylko zwrócic an siebie uwage... Ehh.... Jeśli mam być powierzchowna... Makijaż dodaje kobiecie pewnosci siebei. Uwazam, zę meżczyźni tak anprawde nie zwracaja większej uwagi na makijaż, ubiór, czy jest modnie ubrana, czy nie. Mam wrazenie, ze koebity stroja sie ....dla innych kobiet... A dlaczego? Juz tłumaczę.. To one są krytykami naszego wygladu. Bo one wiedzą co modne, jak zadbac o siebie.... Uważam, zę piekna kobieta 9 jak juz tu ktoś napisał) po południu wyglada łądnie,a rano budząc sie wyglada pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, naturalnosc. dlatego wymienilam tutaj powyzesz aktorki poniewaz sa naturalnie piekne i nie potrzebuja makijazu ( patrz sesja zdjciowa dla elle : bellucci, marceau i herzigowa) . a kobiety sie stroja dla innych kobiet prawda. dlatego w sprawach mody ZAWSZE slucham mezczyzn i siebie nigdy innych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudo- owszem... Wybrałabym tego przystojniejszego :) , ale często tylko do otwarcia przez niego ust... :o A dlaczego? Bo bywa i tak, ze ten pzrystojny brunet nei ma nic do powiedzenia, jego piekno jest tylko powierzchowne, z drugiej strony ten piegowaty rudzielec mozę byćjest inteligentny, cudowny... I wtedy moje stereotypy sie diametralnie zmienia :) Oczywiscie pisze tu tylko przyklądowo, bo na pierwszy rzut oka wiadomo... ;) Brunet wygrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depeche15- ja w sprawie mody nikogo sie nie radze :D Lubie swój styl, i choc mozę czasami koczowaty i nie na zcasie jest mój i to mnie wyróżnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy zwraca uwage na wyglad...ja osobiscie zawsze wybieralam mezczyzn ktorzy pociagali mnie fizycznie i intelektualnie...przeciez jedno nie musi wykluczac drugiego.Chyba zaden mezczyzna czy kobieta nie chciala by byc z kims kto nie uwaza jej/jego za atrakcyjna/go fizycznie...ale to wszystko zalezy od gustu... Jednych pociagaja puszysci innych chudzi a jeszcze innych typowe miesniaki...ale kazdy lubi ludzi z ogromnym poczuciem humoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka- i tak trzymac. nie ma po co sie zmieniac. 'aby urodzic sie orginalem i nie umrzec kopia...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiony_ale_ladna
depeszka, jest grubo przed północą, a Ty już nadajesz jakbyś w półśnie była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najważniejsze jest to,zeby móc o czymś pogadać, gdy zgasimy swiatło i nie bedziemy widziec juz urody naszego partnera :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze pogratulowac autorowi, gdyz jest to jeden z nielicznych topikow ktory mnie bardzo wciagnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mądrze piszesz ;) i fajnie sie z toba dyskutuje :) Ja już uciekam, bo ledwo żyje... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc cholerka :) kolorowych snow. figielek- chce wiedziec, co miales na mysli w swoim przedostatnim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech cholerko. nie wiem. ale ja mam taką blokadę. jak mnie nie pociąga fizycznie to choćby nie wiem jaki był zajebisty z charakteru po prostu z nim nie bede. egoistką jestem również. i charakter ciężki mam to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja jestem piekna kobieta, dla innych i dla siebie... nie potrzebuje tez tego sprawdzac HA!- caly czas to czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×