Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kołowrotek na wodzie

czy na kafeterii są piękne kobiety?

Polecane posty

Od ubrania... hmmm... Ciężko określić mój styl. Na pewno nie podążam za modą :) Lubie sie ubierac zarówno sportowo/dosc mlodzieżówo, (ale nie pzresadnie )np na spacery, czy wypady,a le takzę elegancko, czy romantycznie :) Uwielbiam kolory. Źle sie czuję np. ubrana cała na beżowo, czarno.. ;) Lubie dodatki. Chusty, korale, kolczyki wszelkiego rodzaju... buty ( szczególnie te na obcasach) ale chodze takze w płąskich :) No i dzinsy... Jestem maniakiem szczególnie tych w kantke :) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania- bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat sie wyczerpał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam pójść na chwilkę i widzę, że nikt nie pisze ;) a gdzie reszta? A gdzie Bufiasty z fotką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dobrze już spokojniutko :P Ty tam zyy coś tam. może spotkało Cię w życiu coś przykrego ze strony polki, ale to pewnie trafiłeś na jedną taką, a mówisz o całym narodzie. fit fit nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie moje drogie- bufiasty ma dopiero 17 lat, jego cialo sie jeszcze rozwija a co za tym idzie- nie jest jeszcze taki bufiasty,... :P ale nigdy nie wiadomo co z niego wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do solary - w wielu krajach kobiety chodzą tam częściej niż polki. co do petów - tu niestety troszkę muszę się zgodzić :D będąc we Francji czy we Włoszech - nigdy nie spotkałam kobiety z petem w ustach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. a mom zdaniem kobieta z dlugim papierosem w ustach est niezwykle seksowna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hmm.. a mom zdaniem kobieta z dlugim papierosem w ustach est niezwykle seksowna..." szczegolnie ten zapach ;) .... Owszem, moze to jak seksownie wkłada papierosa do ust i wydmuchuje dym, ale reszta... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a ja lubie jak taki maly dym sie unosi z jej buzi . i lubie irysy mientowe jesli chodzi o zapaxch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×