Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kołowrotek na wodzie

czy na kafeterii są piękne kobiety?

Polecane posty

nie zrzędziłam tylko udowodniłam Ci jakie wczoraj bzdury pisałaś:D no ale trzeba przetrwać wakacje gówniarstwa na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pokazałaś, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;> wszyscy troche młodsi to już 'gówniarstwo' tak? przykro mi, ze jeszcze nie mam zmarszczek i obwisłej skóry żeby mieć o czym z Tobą pogadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc do mnie tak żałosne teksty czujesz sie lepsza? skoro tak to baw sie dalej -:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoś tu jest załosny to Ty - ja wczoraj wyrażalam swoje zdanie, a Ty od radzu wyjechalas do mnie z ryjem, bo pogląd mój Ci sie nie podobał ;> to jest forum, tu kazdy wyraza swoja opinie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoś tu jest załosny to Ty - ja wczoraj wyrażalam swoje zdanie, a Ty od radzu wyjechalas do mnie z ryjem, bo pogląd mój Ci sie nie podobał ;> to jest forum, tu kazdy wyraza swoja opinie no właśnie sami też wyraziła swoją opinię :) co cię tak zabolało??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami, skarbie, czy naprawde potrzebujesz adwokata?:P inaczej jest wyrażać opinie na dany temat, a inaczej stwierdzać o kims, ze jest gówniarzem ;> jesli chcesz wiedziec wcale nie mam wakacji, wlasnie siedze w pracy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamuj sie gówniaro ryja nie mam szacunku sie naucz a potem pyskuj ps jakie zdanie wyraziłaś? ''nie jestem pięknością ale nie straszę --chce przystojniaka,potem, ze srednio ładnego itd'' Własnie jesteśmy na forum wiec licz sie z tym ze ktoś sie do Ciebie doczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskuda jest takie znane powiedzenie co wolno wojewodzie to nie tobie...................paskudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wczoraj napisałas? ze już dawno mnie ktoś nie macał bo jestem czepialska,dziś o zmarszczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudko... do tego zdzirowata ( ale mix) a czy uwazasz,ze kobieta po 30 ma zmarszczki i skore obwisla;)) hahah ty chyba masz lekko wypaczone pojecie o kobiecosci:))) o ile w ogole nie jest ci ono obce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh teraz gówniaro nie masz szans:D ja ike i predatorka współczuje z całego serca:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - sami nie jest ode mnie wiele lat starsza, a zachowuje sie jakby urodzila sie w epoce lodowcowej i miała już taaaakie ogromne doświadczenie życiowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - sami nie jest ode mnie wiele lat starsza, a zachowuje sie jakby urodzila sie w epoce lodowcowej i miała już taaaakie ogromne doświadczenie życiowe... tia? a pisała, że ma ogon, zębiska jest wielka i zielona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskuda tak sie wczoraj zachowałaś jak gówniara,pisałaś bzdury ,nie byłam niemiła dla Ciebie Nie mam w zwyczaju przyklaskiwać kazdemu damskiemu nickowi by być lubianą i mam prawo wyrażać własnie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Ike po co zdradziłaś jak wyglądam sami, niech wie kim zadarła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok jesteś średnio ładną lasią(nie GÓWNIARĄ)która leci na wygląd faceta,a brzydkich kopie w dupę witaj na kafe🌼 czeć Tami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie sie klocic, to jest topik o PIEKNIE nie o wieku. piekno jest demokratyczne, sophia loren nadal jest piekna chociaz swoje lata ma. tak wiec...niniejszym ucinam wszelkie spory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest forum dyskusyjne i jest ono od tego, żeby dyskutować. Ale czy mając odmienne poglądy trzeba się od razu \"kłócić\" ? Piękno nie zna wieku. 20-latka może byc piekan zarówno jak i 30, 40, czy nawet 50- latka i starszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zauwazylam ze niektore osoby wykorzystuja pretekst ze jest to forum aby obrazac innych. do tych osob ( wiecie kim jestescie :P ) - jest to forum OTWARTE dla ludzi obojetnie jakiego wieku, o ile posty sa na poziomie to nie powinno miec znaczenia. wiec bez wyzwisk prosze a topik podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zauwazylam ze niektore osoby wykorzystuja pretekst ze jest to forum aby obrazac innych. właśnie ja też to zauważyłam i bardzo nad tym ubolewam wstyd! tak się zachowywać bierzcie przykład z tych kulturalnych- na przykład ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegrodrubiKK
Polki to największe solary i blachary na świecie! Najwięcej jest przypadków niepłacenia alimentów właśnie dla polskich kobiet . . . widocznie nie opłaca się inwestować w ich potomstwo (bo często nie jest się ojcem nawet) takie to one puszczalskie sa! Kolejny głupota systemu i Polaczków katoli czy ateiściakzów! Jakieś przysięgi, ślubowania . . . na co to Wam? Przecie to nic nie da jak hasła typu nie zabijaj, nie kradnij nie cudzołóż! Ciemniakami z solarium, eNKeja jesteście! Oraz marionetkami gorzelni i nikoty, bo zawsze Was z browcem w łapie widzę i petem w mordzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne, bo nie pasuje do Twojego opisu zegrodrubiKK... Czyżbym nei była typową polką? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×