Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Gość słomiana słomka

ktos chyba usunal topik. Justa jestes? dziewczyna murzynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem , jestem.... Własnie przed chwilą napisałam cos na poprzednim topiku. Nikt go nie usunał tylko spadł na dalsze strony. Jak tam czujesz sie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
jak juz mowilam...odkrylam dzis ,ze przez 1,5 tyg ubylo mi 2 kg. nie jest zle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
a jak tam twoje sukcesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosiaaaa
Może i ja się przyłączę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwaze sie za kilka dni :-) Powiem szczerze , ze boje sie wagi troche :-) I jak zauwaze , ze jest troszeczke wiecej to zaczynam panikowac i zle sie to konczy;-) a wiadomo , ze małe wahania sa normalne. A dietkowo wszystko ok. Jak juz pisałam wczoraj godzinka na łyzworolkach i kolacyjka wg planu białkowa. a na sniadanie zjadłam omleta jajko + 2 białka , 2 plasterki szynki , pomidor , plasterek sera zółtego na to i odrobina keczupu. Ja czasami tez staram sie właczac metode niełaczenia tzn. jak zjadam ser czyli tłuszcz to nie jem weglowodanów np. chleb do tego i wtedy ma sie pewnosc,ze ten tłuszcz ci nie zaszkodzi. To bardzo ładnie schudłas super. A ile wazysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarz z długoletnim stażem
zbieram wymiar na trumnę podaj pozostałe KOMPLEKSOWA OBSŁUGA, PROFESJONALIZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosiaaaa
Nie byłam na Waszym wczesniejszym topicu, ale już od 3 tygodni mam ochotę przyłączyć się do jakiejś grupy:) Startuję z wagi 64 kilo przy 162cm wzrostu. Przydałoby się schudnąć jakieś 10kg:( Co stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to załozenia mojej dietki : -regularne posiłki co 3-4 godz -stawiam na białko, ograniczenie wegli - sniadanie np.jajecznica, omlet , albo chleb pęłnoziarnisty z chuda wedlina, albo serem białym, albo serejk wiejski , poznieja kawa z mlekiem -II sniadanie serek , jogurt, serek wiejski , sałatka z tunczyka ( taka z puszki ma 120 kcal albo sama jakas przygotuje 9chwile słabosci kisiel-70 kcal) -obiad piers z kurczaka + warzywa ( jakby mi sie spieszyło to moze byc jajecznica) - przekaska -kolacja białkowo-tłuszczowa - serek biały chudy, sałatka z fety light albo tunczyka pije duzo wody, herbata zielona i czerwona ale tylko jak mam ochote , nic na siłe jest goraco wiec na herbate nie mam zbyt ochoty , ewentualnie wieczorami Jezdze na rolkach i robie brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pax
dobrze jest przyspieszyć swoje trawienie. np. błonnikiem. ja kiedys wpierniczałem otręby. czasem działanie było zaskakująco szybkie ;) ostatnio widziałem reklamę xenea: http://valdi.pl/p/pl/1116/xenea+blonnik-+reguluje+przemiane+materii++130g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też chciałabym schudnąć 10kg... Mam 161cm wzrostu i ważę 60,1kg. Planuję zrzucenie nadmiaru tłuszczyku do końca sierpnia... Mogłabym się do was przyłączyć?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
no ja mam 166cm i waze 63 kg ;/ marzy mi sie 55kg :) czasem pomgam sobie naparem z senesu... mysle ,ze ruch i regularnosc w posilkach to podstawa :) mozna sobie pomoc kosmetykami :) witam nowe panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
jase justys! witaj w klubie :) ja chce zrzuci w kolejne 2 tygodnie jakies 4 kg..a do 15 sierpnia ciutke wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
to dziewczyno murzynka napisz ile zrzucasz etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie kochane:) niestety moją słabością są słodycze, kurcze mam nadziej, że uda mi się bez nich przeżyć te 1,5 miesiąca:P postanowiłam jeść 4 posiłki dziennie w odstępach 3 godzinnych kończąc na godzinie 18-stej:P 3mam kciuki za was i za siebie też....:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
dziewczyno murzynka...ladnie schudlas :D z 66? ile ci to zajelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
tez mam slabosci ale chyba dojrzalam do wyrzeczen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka1111
Dziewczyny a co jecie ze tak chudniecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak jakiś tam cel osiągnęłam w swoim życiu bo pamiętam zeszłoroczne wakacje... to była masakra jednym słowem ujmując. ważyłam wtedy 75kg!!!.. ale się zawzięłam i przez rok schudłam 15kg.. ale jestem pewna że mogłabym więcej, ponieważ to nie była taka ścisła dieta... zajadając lody, czipsy i czekoladę można zrzucić trochę.. ale do tego trzeba dodać dużo pracy fizycznej oj dużo:P dlatego teraz rzucam te wszystkie smaczne rzeczy i przechodzę na zdrowe jogurty, warzywa i owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było rozłozone w czasie. Na poczatku głupie diety czyli tak jak wszystkie dziewczyny , musiałam przekonac sie, ze diety cud nie istnieja ale ....niestety na sobie . Trwało to kilka miesiecy gdyz mam małe problemy z odzywianiem ,ale wychodze na prostą. Polecam diete 1000 kcal z ograniczeniem wegli . Tak jak to napisałam ogólnie w swoich załozeniach. Po weglowodanach zawsze " wysadza " brzuch i nie lubie tego uczucia, dlatego ograniczam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
no ja kiedys wazylam 73 kg ;/ przed wazylam nawet 56kg ale to za sprawa drugow :/ teraz jem madrzej, jezdze codziennie na rowerze ... pilnuje sie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
ja chce schudnac bo odwiedzam swojego faceta i poznam jego znajomych :) a potem mam slub brata wiec... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najnizsza waga to 52 2 miesiace temu i utrzymałam ja przez miesiac , a stało sie tak dlatego , ze pewnego ranka oczysciły mi sie jelita.PO prostu wróciłam po całonocnej imprezie i nie chciało mi sie spac i wypiłam kawe i... ;-) Przez miesiac moje jelita pracowały super, brzuch był maxymalnie płaski i nie byłam wczesniej a ni pozniej bardziej szczesliwa. Pozniej w wyniku pewnych zdarzen zepsułam sobie prace jelit i tyle. Teraz jest niby ok, ale chce osiagnąć swój cel Aaa wazyłam tez 50 , kilka dni po tej imprezie byłam chora i miałam biegunke .No ale nie wnikam w szczegóły. Biegunka od czasu do czasu nie jest zła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce schudnąć bo chcę dobrze wyglądać wychodząc na ulicę w leginsach hihi:P po drugie w tym roku szykują się 2 śluby, mojej siorki i mojego kuzyna, po trzecie mój chłopak jest strasznie chudy przy wzroście 1,82 waży 70 kg, po 4 zawsze przez rodzinkę byłam uważana za tą pulchną i chce im udowodnić, że potrafię być ładna i mieć zgrabne ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomiana słomka
tez chce udowodnic sobie i innym ,ze moge... zawsze bylam normalna zgrabna laska...gdy przeszlam na wegetarianizm...zaczelam tyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z inej beczki .. CO macie dzisiaj na obiad? U mnie sa pierogi z serem ale chyba sobie odpuszcze i ugotuje piers z kurczaka z mizerią z ogorasa zielonego i z jog. nat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×