Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justynka28

Własny biznes-sklep z zabawkami i ubrankami dla dzieci!!

Polecane posty

Witam, zamierzam sprzedawać zabawki i ubranka dla dzieci, narazie tylko w sklepie internetowym i na allegro. W zwiazku z tym mam kilka pytań do osón, któr się już tym zajmują. Przede wszystkim skąd bierzecie towar od producenta np. Mattel czy macie jakąś sprawdzoną hurtownię z dobrymi cenami? I jakiej firmy zabawki ludzie najwięcej kupują? Ciągle zastanawiam się czy nie lepszy handel damskimi ubraniami:), proszę o rady:) jestem z Rybnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całym szacunkiem
ale nikt przy zdrowych zmysłach nie udzieli ci takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprawdzie Ci powiem, że nie zajmuje się tym, ale mogę Ci powiedzieć, że mam koleżanki, które na allegro kupują ubrania nie tylko dla siebie ale też dla dzieci, więc myślę, że to dobry pomysł. Ale to tylko z moich obserwacji tak wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jestem pewna, czy to dobry pomysł na biznes. Większość rodziców kupuje zabawki w dużych sklepach, typu Entliczek. Mają one ogromny asortyment i są sprawdzone...dlatego taki biznes to wg. mnie ryzykowna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na to www.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagner
zobaczcie na to www.obuwie-burtons.pl dzwonicie przyjezdza przedstawiciel za miesiac macie sklep z obuwiem skorzystałem, tylko nie otwierajcie juz w Szczecinie marka Burton's , powiem wam ze to nie jest taka prosta sprawa sezonowosc , fasony , styl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rre
Jak szukasz wysokogatunkowego asortymentu przeznaczonego dla najmłodszych dzieci to zajrzyj koniecznie tutaj www.CuddlyZOO.pl. W tym sklepie internetowym skompletowałam całą wyprawkę dla mojej córeczki. Kupiłam genialną pościel dla dziecka i całe wyposażenie wózka. Często korzystam również z atrakcyjnych pod względem ceny promocji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryccja35
Jeśli szukacie ciekawego sklepu z zabawkami to osobiście mogę polecić http://www.bumzabawki.pl ostatnio parę razy dokonywałam tam zakupu i to był strzał w 10-tkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie sprawdzony sklep internetowy z zabawkami - http://www.bobosan.pl Prawie wszystko co będzie kupione internetowo, wyjdzie znacznie taniej. A ogólnie jest tak, że w sieci łatwo znaleźć wszystko - asortyment jest mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×