Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hmmmm.... Marika mi się wydaję, że skoro to dopiero 2 cykl po odstawieniu tabsów to możesz mieć problem z interpretacją wyglądu śluzu. Musisz się obserwować, bo jak na razie tylko 2 cykl za Tobą więc tak naprawdę nie wiesz jak teraz wygląda Twój naturalny cykl. Heh ale Ci pomogła, dalej nic nie wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti ja się oczekuje na dzidziusia to każdy dzien spóźnijącej się @ daję niesamowitą nadzieje, a jak się zaczyna jeszcze starania to w ogóle szał, i wykańczająca niecierpliwość czekania:D Taka nasza natura:D przynajmniej moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas juz łykam od poczatku czerwca :D:D:D Możę sobie testy owulacyjne kupie...bo z ta obserwacja to coś czuje ,ze i tak mi nic nie wyjdzie... :-O A mi gin powiedziała,ze po odstawieniu tbl to możę nawet być kilka owulacji w cyklu ....ale spotkałam się tez ze sprzecznymi opiniami...kurcze każdy lekarz inna ma na wszystko teorie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że po dstaiweniu tabsów to często się zdarzają ciąże bliźniacze. Ale tak naprawde każda z nas jest inna. Ciężko uogólniać. A jakie Ty brałaś te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak macie racje : ja nic nie wiem.... :-( przez te tabletki :-( Poczekamy...zobaczymy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę sobie w nasza tabelkę i w sumie poczynając od końcówki lipca to ok.8 sierpnia kazada z nas będzie ogłaszać radosną nowinę, hehe:D:D Ale się fajnie złożyło, będzie dziać już wkróce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
też myślę że najpierw powinnas poobserwować kilka cykli i dopiero potem dojdziesz sama do tego chyba ze zaciążysz :) violet... ja to znam to czekanie ale im bardziej czekasz tym jest gorzej uwierz mi ja już to przerabialam !!!!!!!!!!!dziewczyny dajcie na luzzzzz wiem że to trudne ale spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarz przepisał w kwietniu yasminelle ale rzuciłam je w kąt, bo zapragnęliśmy mieć dzidzię:P yasmine to chyba poprzedniczka jest yasminelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
Co myslicie o tych testach OWULACYJNYCH???? :) :) słucham wypowiadajcie się... nowy temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak yasminelle to chyba nowa wersja yasmin. Oj ja to już nie mogę sie doczekać tych dwóch kresek na tescie :D:D:D wiem ,że lepiej na nic sie nie nastawiać ,ale to by było cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti powiem Ci, że ja kiedyś oczekiwałam na 2 kreseczki i @ spóżnił mi się 2 tygodnjie choć zawsze był jak w zegarku co do godziny. więc nauczona własnym doświadczeniem juz załączyłam na luz, pilnuję tylko czy temp wzrast po spodziewanej owu, nie mierze jej codziennie ale kilka razy tylko tak sprawdzająco. Ogólnie mam wtedy pojęcie czy mój organizm prawidłowo działa. Ostatnio nawet nie zrobiłam żadnego testu, jakby mi się @ spóżniła z tydzień to wtedy ok. Poza tym ja np mam stresy i pogoda jest dość uciążliwa więc biorę pod uwage te czynniki ze one mogą mi opóźnić @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
marika27 a ty dobrze wpisalaś się do tabelki przecież 2 07 już byl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teti ja stosowałam testy owu, takie najtańsze z allegro, ale nie w tym cyklu tylko poprzednim i powiem ci ze się sprawdziły. Pokazały ciemną kreskę na ok 24 godz przed spodziewaną owu, a potem całą owu czułam, bolał mnie jajnik a na drugi dzień temp zaczęła rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym cyklu to kupiłam sobie te testy owu (bo ta samoobserwacja to wiedziałam,zę mi kiepsko pójdzie:))...no i tak robiłam jak kazali w instrukcji....wyszło na to,że miałam owulke 14 dnia cyklu (to by sie nawet zgadzało bo @ przyszła dokładnie 2 tyg później).Ale zostało mi pare testów i je sobie robiłam po owu....tak tylko,żeby sprawdzić...więc wychodziły mi dwie kreski (to znaczy ,ze bedzie owu) jeszcze przez kilka dni...więc nie wiem czy tzn ,ze byo kilka owu???nie wiem , nie mam pojecia :-O Dodam jeszcze,że nie wiem czy sa skuteczne, bo w poprzednim miesiacu to chciałam odczekać jeden miesiąc,zanim bedziemy o dzidzie sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
no wlasnie ja jestem glupia jesli chodzi o te testy... niby mam cykle bezowul (ja je stosowalam )a wychodzily mi że owulka będzie to ja juz jestem głupia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya ja się nie mogłam doczekać na te 2 kreseczki i to dlatego mi się okres tyle spóżnił, po tem musiałam zrobic sobie przerwę bo normalnie bym ześwirowała. Psychicznie byłam wykończona! I wiecie co, codziennie sobie powtarzam, a szczególnie wtedy jak zaczyna mi się moja obsesja na punkcie dziecka powraca, że i tak nie mam na to wpływu, że natury nie zmienie, jedynie co to mogę dbać o siebie, jeść prawidłowo i nie stereowac sie bo to i tak szkodzi dziecku. I zawsze sobie mówie ze staranka sa bardzoooooo milusie, a w ciąży to może czasem nie być na to ochoty wiec wykorzystuje każdą okazję:D takie troszkę oszukiwanie się ale cóż coś tzreba robić żeby nie zwariować Przepraszam za literówki, zauważam je dopiero po wysłaniu posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ,zlle sie wpisałam ...26 lipiec miał być :-) no ale nie wiem czy to co mam dziś to nie @ AsiaAaK..........19.................1................... .......... 2.08 monita30........34..............dużo................... ........ 3.08 amerie9..........23................3.................... .........24.08 violet.............24................2.................. ...........04.08 Olka.P............28................2................... ..........25.07 kaktus26.........26................4.................... .........6.08 lipcowe_marzenie..28............1....................... ......7.08 Yadwinia.........27...............14.................... ........30.07 malutka369......24...............1...................... ........26.07 Natalya123......24................1..................... ........22.07 teti29............29...............dużo................. .........ok 17.08 zielona_truskawka..28..........1........................ .......31.07 marika27..........27..............1...............................26.07 już poprawiłam 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
u nas to zależy jaka firma naitansze 20 zl tez je kupię no i temp mierzenie i zobaczymy?? ok piszcie a ja idę coś zjesć tylko pomalu żebym nie miala za dużo do czytania?/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teti29
marika27 to dzis to napewno to @ jak zawsze nadchodzi kilka dni plamienia brudzenia i @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one pokazują ze będzie pik LH a samo owu może nie wystąpić, z różnych względów. Równocześnie trzeba sprawdzać czy temp rośnie, jaki jest śluz. Po owu nie tylko hormon LH występuje ale inne tez i one też są odpowiedzialne za te że owu była, czy jakoś tak. Amerie trochę dorgie te testy są u Ciebie, ja kupiłam na allegro po 1.29 badajże za sztukę. A moze sprawdż na e-bay jakie są cenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kucze mogły by te wredne @ odejść w cholere :D Ja moja @ wysyłam na przymusowe 9-miesięczne wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie moja obsesja na punkcie dziecka była tak daleko posunięta, że cały dzien czytanie o tym, ginek miał mnie juz dosyć, hehe. Ale dzieki temu nauczyłam się odczytywac pewne sygnały. Poznałam swój organizm. Ja to nawet poszłam do gina i powiedziałam mu ze chyba mam PCO. Bo gdzies przeczytałam ze ono może utrudnić zachodzenie w ciąże. On zrobił wywiad i stwierdziła ze mam wszystkie objawy tej choroby ale dokładnie odwrotne, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya jak co bedziemy robić?? Kochać się i zamęczać fizycznie partnerów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×