Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Amerie9 jesteś przed @ zatem są jeszcze szanse :) Zrobisz test tak z 2 dni po terminie @ i wtedy będzie bardziej jasne... takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja będę nieco później, bo teraz muszę jakiś obiadek przygotować na szybkiego... zrobię frytki z sosem czosnkowym, o tak! :D Dawno tego nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie piszcie o jedzeniu bo ja zapomnialam kanapek do pracy i teraz umieram z glodu! A jak przeczytalam o tych frytkach z sosem czosnkowym to moj zoladek chyba wszyscy slyszeli :) Marzenka_s - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie9 nie potrzebnie robiłaś ten tescik, nie załamuj się jeszcze bo ja uważam, że się pospieszyłaś a na tych testach pierdoły piszą, ważane jest jakie stęzenie wykrywają jeśli 25 to jest to norma dopiero takie testy 10 są już na prawdę dobre i w takie bym jeszcze mogła uwierzyć ;) truskawka plamienia to róznie to bywa u mnie takie plamienia są oznaką @ i moge je miec nawet do 3 dni przed @, czasami plamienie występuje w momencie zagnieżdżenia się zarodka, a czasami takie plamienia się zdarzają w ciąży i są sprawą normalną, ale jeśli jesteś jeszcze przed terminem @ to poczekaj cierpliwie te trzy dni i najwyżej wtedy zrób test, z tych nerwów to i podbrzusze może boleć. A jak my tak bardzo chcemy tego małego brzdąca mieć to wtedy zwracamy baczniejszą uwagę na nasz organizm i niektórych rzeczy mogłyśmy wczesniej nie zauważyc a np jest to normą ;) po prostu jak się czegoś bardzo chce to czasami można podciągnąć różne objawy ;) tak czy siak nie załamywać mi się tutaj a czekać sobie i spróbować się wyluzować :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s GRATULACJE :):):):):) wiedziałam, wiedziałam :) wspaniała nowina :) hip hip hurrra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie umów się do lekarza jak już ochłoniesz :) i w między czasie możesz sobie bHCG zrobić żeby byc spokojną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he Marzenka_s ale mialam przeczucie....:):):) no super !!!!! Teraz przynajmniej nie bedziesz sie stresowac, zdrowka i pozytywnych fluidow na kolejne miesiace zycze:) Ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w to nadal nie wierze. na dodatek sie boje bo mam te plamienia i boli mnie brzuch:( dzwonie po lekarzach a wszedzie terminy...teraz czekam na odp od mojejgin czy mnie przyjmnie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka_s :D:D:D Ale super, gratulacje :):):) dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :D:D:D A ja własnie teściora zrobiłam, ale jedna krecha była :( A mojej @ ciagle nie ma ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co u mnie to roznie jest bo raz mam miesiaczke co 28 dni a raz co 32 dni wiec jak by ta mi wypadala co 28 to po terminie jestem juz a ak co 32 to dzis powinnam dostac i dostalam dzis ale tylko plamienia obecnie sa takie rozowe i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika u Ciebie też może być jeszcze różnie. Jak nie dostaniesz @ za pare dni to zrób jeszcze raz testa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak też moze być różnie Goga :O @ moze przyjść :O:O:O:O:O To mój 3 cykl po odstawieniu tabletek, w pierwszym @ była 28dc, a w drugim @ była 24 dc...i ja sie troche sugerowałam ta poprzednią @ w wyliczeniach tej @...dziś mam 27 dc ...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika27 poczekaj ze 2 dni i zrób ponownie z tymi testami to jest na prawdę różnie, marzenka_s a tobie radziłabym dla spokoju zrobić sobie bHCG i powtórzyć po dobie jeśli przyrasta(a na pewno tak jest) to możesz spokojnie czekać na wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz poczekać jeszcze troszke :o ale by było fajnie jakbyś dołączyła do Marzenki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzające jest to czekanie :O Ale na wszelki wypadek jeszcze jeden test kupiłam :) Kiedyś na pewno się przyda :) Wogóle nic mnie dzisiaj nie boli...nie czuje jak bym miałam mieć @ :O Fajnie jakbyśmy wszystkie w końcu zafasolkowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno wszystkie w końcu zafasolkujemy :) tylko każda w swoim czasie 27dc to jeszcze różnie to bywa, test mógł nie wykazać, no i wiesz, że ciężko jest wyznaczyć datę @ po odstawieniu tabsów, potrzeba troche czasu za nim organizm się wyreguluje ;) ale ja sobie myśle, że moja teoria się sprawdzi :) czyli, że drugi cykl po odstawieniu tabsów jest tym szczęśliwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dzieje :-D :-D marzenka_s GRATULUJE tak cos czulam ze bedziesz nastepna Ty albo marika. wszystkie z @ sciskam :-) amerie mialo nie byc testowania do @ ehhhhh :-p Mnie dzis boli gardlo i mam katar :-o a pogoda paskudna, zimno i leje na przemian ze sloncem. Ale fajnie bedzie dzidzius forumowy :-) 🌻 A ja dalej nie wiem co robic ze staraniami, czuje ze bedzie ciezko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s powiedz co ty robiłaś, że wam się udało :) to i ja spróbuję ;) 27 ide do gina to zobacze jak tam moje jajniki się sprawują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka przez 5 miesiecy starala sie o dziecko i nie wychodzilo. Zyla od okresu do okresu i sie stresowala. Potem pojechala z mezem na wakacje, tam sie lekko upili na imprezie, potem chyc do loza i po 3 tygodniach dowiedziala sie ze jest w ciazy:) Potem sama mi powiedziala ze widocznie musiala sie wyluzowac i o tym nie myslec ze zajsc w ciaze. Moze cos w tym jest? Tylko jak tu o tym nie myslec?? Hmmm... chyba kupie dzisiaj butelke wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU cięzka sprawa, ja wiem, że bym starań nie odkładała za długo czekałam aby w końcu je rozpocząć, na wycieczkę teoretycznie zawsze można jechać a z dzieckiem różnie bywa... przedewszystkim jaką decyzje byś nie podjeła to musisz byc jej pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawaka ty lepiej teraz nie kupuj :) bo jak się udało to nie ma co pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU a może teraz wam się udało :) spojrzałam w tabelkę i masz termin na 26.08 ...... więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×