Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

dziewczyny z tego wrazenia podpalilam kuchnie. chcialam frytki zrobic i zapomnialam o oleje i mi sie caly garnek podpalil cala irane w kuchni spalilam i polka jedna troche sie podpalila:(:( sasiedzi mi pomagali to ugasic teraz wietrze cale mieszkanie:(:(:(:(:(:(:(:( ja mam pecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon- nic takiego nie robilam,moja kuzynka obliczyla mi jakies 2 dni najbardziej plodne bo jej tez sie udalo z wyliczen i kazala mi sie w te dni kochac wiec tak zrobilam ale nie wierzylam w to a jednak siew udalo-tez ciagle myslalam o tym nie bylo dnia bym nie myslala,a mimo to sa dwie kreski-ginekologa udalo mi sie zalatwic na srode tylko problem w to ze kazdy gin przyjmuje popoludniu nie wiem co im odbilo a ja mam prace i to nowa podjeta od jutra zaczynam i to popoludniowki i ciekawe jak mam im teraz powiedziec ze nie przyjde;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) niezła kuchenna akcja :) zachorowac się każdemu zdarza, powiesz, że masz świńską grypę ;) podziel się koniecznie wrażeniami po wizycie :) ja sobie liczyłam tez te dni płodne ale jakos mi nie poszło tym razem. Zobaczymy co mi lekarz powie :) teraz zamierzam zawsze po stosunku trzymać nogi w górze a nie pędzić do toalety ;) no i postaram się wyluzować....tylko jeszcze nie wiem jak to zrobię :) bo picie po lampce wina codziennie chyba nie jest dobrym rozwiązaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłybyśmy sobie dziewczyny założyć wspólnego maila, żeby sobie humorki dobrymi prezentacjami poprawiały :) tak o tym pomyślałam bo własnie dostałam śmieszną wiadomość i od razu humorek mi się poprawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja akurat wtedy kiedy zaszlam tzn w te dni plodne co mi kuzynka wyliczyla to bylam na weseleu i w sumie nie oszczedzalam sie z piciem,bo nie wierzylam ze sie uda....Kurcze potrzebna mi pomoc w tej kuchni firnae nowa juz przewiesilam ale te rzeczy do mycia wszytsko z oleju bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten wypadek w kuchni podwójnie zapamiętasz dzisiejszą datę :) będzie później co dzieciom opowiadać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O choroba, wyskoczylam tylko na chwile na poczte a tu prosze bardzo jakie historie sie dzieja! No Marzenka, faktycznie niezla akcja z ta kuchnia:) Choc w sumie dobrze ze sie nic gorszego nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranu marzenka_s masz szczescie,ze to tak się skończyło i,ze nie było nic poważniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się przyłacze? Tez od nie dawna zaczelismy sie starac,no moze nie zupełnie ale tak wszysto bez zapezpieczen,bez stresu.Jak sie uda to bedziemy sie cieszyc.Tabletki odstawiłam w czerwcu i do tej pory jakoś nie udało sie.A teraz mam dziwne przeczucie,moze sobie wmawiam:)a może to ten tak zwany instynkt?Nie wiem:)termin @ mam prawdopodobnie na jutro.A tu zadnych objawów,zwłaszcza niepokoja mnie piersi ktore ZAWSZE juz były powiekszone i bolaly.A tu nic.Tylko takie pobolewanie brzucha tam poniżej.No i to przeczucie...ehh:)Może się udało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos sie uporalam z ta kuchnia ale musi sie jeszcze wietrzyc bo czuc ta spalenizna. umowilam sie na wizyte u gin na jutro na 17:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smileEveryday witamy :) w takim razie przychodzi kolejna osóbka za którą będziemy trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze ci sie udalo ja caigle mialam oznaki na miesiaczke a nie dostalam nawet teraz kiedy test wykazal mi 2 kreski to i tak sie czuje jakbym miala dostac @ ale wiekszosc mowi ze tak sie zdaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s jak fajnie masz :) kurczaki cieszę się twoim szczęsciem no i trochę zazdrosna też jestem ale to taka pozytywna zazdrość ;) może zapoczatkowałaś dobre nowiny i teraz każda z nas będzie miała dwie kreseczki :) koniecznie opowiedz jak już będziesz po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za miłe powitanie:)I gratuluje bardzo tym ktorym sie udało:) Cały czas czuję takie napiecie,moze sie stresuje i dlatego...Ale mam taka cicha nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno tak bedzie:):):) jak mi sie udalo to i wam sie uda...ja z natury pesymistka bylam ale po dzisiejszym to juz chyba zmienie to...:) ale wiesz mimo tego iz widze te dwie kreski i nie ma @ to boje sie ze na usg mi powie ze nie jestem...wiem ze glupio gadam ale widzisz to jest pesymistyczna Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena ja mam to samo, chyba taką mam cholerną naturę, że po prostu widzę swoje życie tylko w ciemnych barwach i chyba uwielbiam się zamartwiać. Zawsze sobie wkręcam jakieś głupoty do głowy a nigdy nie mogę sobie wkręcić czegoś fajnego.... :o chyba powinnam się udać do jakiegos psychologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka, nie wierze zebys nie byla w ciazy. Amerie ma racje, gorzej jakby Ci test pokazal wynik negatywny. Na pewno bedzie ok, a my bedziemy wszystkie kafeteryjnymi ciotkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki.teraz ide sie troche polozyc i obejzec tv. Trzymam za was kciuki:*:*:*:* i na pewno odezwe sie jutro po wizycie u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po obiadku :) chciałabym żeby @ był co dwa tygodnie i trwał dwa dni :) byłoby wtedy więcej szans na staranka :) a tak dupa blada trzeba czekać cholerny miesiąc prawie 😡 w sumie się ciesze że chociaż @ mi sie teraz nie spóźniała tylko przyszła standardowo bo jeśli już to cholerstwo ma się pojawiać to chociaż niech przychodzi o czasie żebym nie nabierała za dużo nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się ciągle łamią i rozdwajają a zawsze miałam takie długie i nawet ładne :o ostatnio jakos nie moge ich zapuścić :o ktoś mi kiedys powiedział, że na mocne paznokcie to żelatynę trzeba jeść czyli galaretki.... ale ile w tym prawdy to nie wiem, a takich jakiś specyfików do łykania typu tabletki czy syropki to nie bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam nerwa na maksa, jadę chyba do sklepu po cos do chrupania żeby se humorek poprawić.... właśnie dostałam telefon, że jutro na 14 mam jednak jechac w teren :o kurva ale kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest najlepsze na paznokcie (a przy okazji na rozstepy itp)? BIO OIL. Rewelacja, mowie wam! Super jest po tym skora jak sie posmarujecie po kapieli, a jak co wieczor bedziecie wcierac ten olejek w paznokcie to gwarantuje ze beda grube i zdrowe. Ja tak robilam przed weselem i byly rewelacyjne. Do tego jak ktos nie moze uzywac kremow pod oczy to ten olejek tez moje byc, bo ma tyle witamin itp ze dziala rowniez wygladzajaco na naskorek :) POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka wlasnie tez pomyslalam ze zrobie dzis frytki ale mam nadzieje ze nie spale kuchni :-p banmon no wlasnie tak sobie mysle ze moze juz zafasolkowalam w tym cyklu :-o ale nie sadze bo juz mi sie piersi powiekszaja standardowo na @ Everyday Smile witaj, dolacz do naszej tabelki :) Kurde ale to musi byc uczucie jak widzi sie dwie kreski ehhhhhh aaaaaapsik :-o no to sie zaprawilam, w pracy przewija sie kupa ludzi jako ze pracuje w hotelu i jeden klient wczoraj zasmarkany kichal na caly hotel i akurat kolo niego przechodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×