Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

wiem, że te na prawdę czułe testy mają w nazwie pre test, no i muszą mieć czułość 10mlU/ml, znalazłam jeden na necie ACON ultra czuły test ciążowy płytkowy, przejdź się po aptekach i popytaj o niego albo powiedz, że chcesz taki aby miał tą czułośc 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo rzeczywiście tak jak radzi Dagus zrób bete tylko najpier popytaj się na kiedy będziesz miała wyniki.... np u mnie jeśli się pójdzie przed 9 rano to wyniki mam na nastepny dzień a jeśli się przyjdzie po godzinie 9 to wyniki na za dwa dni..... głupie no ale tak jest, no i u mnie beta kosztuje 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odp. na bete to juz za poźno, bo ja popołudniu pójde na te zabiegi. Nawet nie wiem jak sie robi ta bete - wstyd- ale nigdy nie robiłam. Chyba poszukam tego czułego testu i zrobie rano. Oczywiscie dam znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno te testy są dobre ale ile ludzi tyle opinii słyszałam tez że sie parę razy myliły, chyba najważniejsze, żeby znaleźć taki test żeby miał dużą czułość ;) betkę się robi z krwi ;) ja tez nigdy nie robiłam bo nie było okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz raz go robiłam, i własnie tez pamietam ze byłam zdziwiona ze mozna go robic przed przewidywana @. jejku jak ja nie nawidze robic testów przez te I kreski !!!!! Ale muszę zrobić ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro te zabiegi nie powinno sie robic będąc w ciąży to jak najbardziej zrób test, ale jak wyjdzie jedna kreska to to o niczym nie świadczy tak na dobra sprawę.... no a jak wyjdą dwie kreseczki to inna gadka :D mogłaś sobie zrobić wcześniej betkę to bys była na 100% pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziewczyny chodze na rzęsach najchetniej to bym spała :o,jadła i spała rano niestety lkko mnie mdli od soboty :o i cos czuję ż eta ciąża będzie inna bo w pierwszej czułam się super ,a tu juz od poczatku :O MARZENKA_S- gratuluje :) napisz jak sie czujesz :) I widze kochana że ty masz termin dzień wcześniej hihi:D DZIEWCZYNKI ZA WAS TRZYMAM KCIUKI I SLE FLUIDKI :)👄 STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 AsiaAaK.........19...............duzo.............ok.2.0 9 Marta82........26................3...................03 . 09 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....5.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xkslanderka a ja sobie dziś pomyślałam, że pewnie jak już ci się udało to nas opuściłaś..... a tu proszę :) dobrze, że jesteś :) jedyne pocieszenie z tymi mdłościami to fakt, że trwają góra do 12 tygodnia....chyba :D odpoczywaj jak najwięcej i dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to samo pomyślałam, ze pewnie nas opuścisz. Ślij nam fluidki ciążowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki :) Co tam u Was? Ja siedzę w domku i czekam na mój termin przyjęcia do szpitala... włosy idę ściąć w tym tygodniu i jakąś nową fryzurkę sobie wymyślę, o! :) W międzyczasie bawię się w kuchni w robienie przetworów i gotowanie, pieczenie i takie tam :D Trzeba się czymś zająć :) Mój Kochany Mąż - Sławcio wczoraj zachorował i dzisiaj poszedł do lekarza, a ja podejrzewam u Niego zapalenie oskrzeli :O I chyba muszę Go wyeksmitować na nocki to drugiego pokoju, bo nie mogę teraz przed tą chemią nic podłapać... :O Oj jak mi szkoda i przykro przez to :O Guzia 79 świetnie Cię rozumiem i ten paraliżujący strach... też na początku za przeproszeniem "sra**m żużlem", ale stwierdziłam, że kiedy się boję to sobie jeszcze bardziej wkręcam i ta choroba czuje się jak u siebie, a TAK WCALE NIE JEST I NIE POZWOLĘ JEJ SIĘ TAM U MNIE PANOSZYĆ!!! :) Jej dni są już policzone!!! 🌻 Zaciążonym Dziewczynkom pogratuluję nieco później, bo nie chcę zapeszać... jestem po tym wszystkim nieco przesądna i nie chcę dla innych źle :* Ale Kochane wiedzcie, że BARDZO SIĘ Z WAMI CIESZĘ!!! :D Buziaczki słodkie dla Was Wszystkich :* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki;) Nie pisałam ostatnio bo jak wspominałam że byłam na zakupach... Lodówka, Łóżko itp... Już się wprowadziłam;) Jest super- pierwszą nockę spałam z moim Misiem;) a od wczoraj z kimś... ale chyba dziś sama;)))))))))))) czekam na 11... zobaczymy czy coś wyjdzie... może to moje urojenia, ale wydaje mi się że chyba się udało ale nie chce zapeszac!!!! Co tam u Was????????? Jeszcze dokładnie nie doczytałam co tam pisałyście;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes będe trzymala kciuki za te dwie kreseczki :) dobrze zrozumialam że zamieszkałaś ze swoim M w końcu? jesli tak to gratuluję i życzę pomyślności ;) a ja od jutra na staż idę :) chyba powinnam się cieszyć, zobaczymy jak mi tam będzie się współpracować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszkaliśmy razem, bo w3cześniej mieszkaliśmy u mamy;) Teraz wreszcie sami.. Tylko że J. pojechał za granice i bedzie dopiero we środe;((((((((( Jestem zła na niego bardzo bo zostawił mnie s tym sam... Sama sprzątałam... Sama... Aż mi ręcę odpadają... ehhh... Dzięki Banmo0n za to ze trzymasz kciuki... zobaczymy... narazie podchodze na luzie do tego.... CO BEDZIE TO BEDZIE!!!!!!!!!!!!!!! Staż mowisz??????????????? Fajnie tylko nie daj się wykorzystywać.... Bo różnie jest a pieniadze sa marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że w końcu razem, takie samodzielne mieszkanie jest najlepsze dla młodych par :) na tym stazu za bardzo chyba nie będą mnie wykorzystywać bo to tak trochę po znajomości no i to nie będzie taki staz przez urząd pracy tylko pracodawca ustali ile mi będa dawać ;) ach..... zobaczymy ja tez mam nadzieje, że nam się udało w tym cyklu ;) ale ciężko cokolwiek wyrokować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja również trzymam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!! Jak po znajomości i jak do dopiero ustali wypłate to super!!;)))))))))))) Ale mi tak dziwnie jakoś samej w domu... Tylko piesek ze mna jest... Mój kochany Kajtuń!!!!!!!!!!! Eh... Tesknie za moim J...... Cos mi sie plakac chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież twój luby będzie już w środę, to na prawdę nie długo :) szybko zleci tym bardziej teraz kiedy urządzasz wasze lokum :) ten staż to sama nei wiem na jakich zasadach ale w kazdym razie polega to na tym, że nie moge byc krócej zatrudniona niż na okres 3m-cy no i to nie jest przez urząd pracy tylko jakoś inaczej i pensję ustala pracodawca, dokładnie nie wiem jak się to nazywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Wiesz Banmon... niby krótko ale to pierwszy raz kiedy tak długo się nie widzimy!!!!!!! I mi jest tak dziwnie... Ale w nocy było ok... Raz sie tylko przebudziłam.... A co do Twojej pracy to sama sie przekonasz o czyms takim nie slyszalam... Moj J. robil sobie staż u takiego faceta z którym sie umowil ze on bedzie mu płacił i urzad pracy... Bo wiesz z urzedu to masz tylko 680 zl z czego zostaje niewiele ponad 500 bo skladki ubezpieczeniowe itd... Ale przynajmniej w domu sie nie siedzi... Ja zmykam do pracy jesli do pazdziernika nie uda sie z Bejbikiem;((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, wchodzę przed pracą coś poklikać, bo później pewnie nie będe miała czasu :( Guzia, wielka szkoda że nie zafasolkowałaś :( Ale popatrz na to z tej strony. Teraz pójdziesz do szpitala, zrobią co mają zrobić i potem na spokojnie będziecie się starać, bez zmartwień o zdrowie, tylko z samą radością. Wtedy napewno zaraz zaciążysz :) Życzę Ci dużo zdrówko, dużo siły i wracaj szybciutko do nas. dla Ciebie Malutka, fantastycznie podejście. Najważniejsze to się nie zamartwiać, nie poddawać, bo wtedy choroba chula sobie w najlepsze. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu. W końcu nie może być inaczej niż dobrze :) banmon, więc teraz będziesz się spełniać w pracy :) Fajnie Ci. Ja niestety nic jeszcze nie wiem co z tą moją pracą. Ale dziś dopiero wtorek... agnes, więc rozumiem że będziesz robiła jakąś parapetówę jak mężulek wróci ;) Bardzo dobrze, że się przeprowadziliście na swoje. Młodzi muszą mieszkać sami. Ja z moim M mieszkamy już prawie 4 lata razem z czego 0,5 roku mieszkaliśmy z jego rodzicami, no i wtedy nie było zbyt kolorowo. Teraz mamy swoje ciasne, ale własne mieszkanko i jest w porządku :) Mnie przez cały weekend nie było, tak jak Wam pisałam pojechaliśmy do Wisły. Było fantastycznie. Wprawdzie w sobotę pogoda była paskudna, zimno i padało, to w niedziele piękne słoneczko wyszło. Pojechaliśmy tam na piknik country, jednak jak w sobotę posłuchaliśmy tych zespołów, grali beznadziejnie (poza jednym), to postanowiliśmy że niedziele trzeba spędzić inaczej...Więc najpierw pojechaliśmy do parku linowego. Byłam pierwszy raz, ale powiem Wam że to jest super, bardzo mi się podobało. Zakwasy w rękach jeszcze mam do dzisiaj :P Później pojechaliśmy pod czantorię, żeby się powspinać na górę. Było ciężko, czerwony szlak, bardzo stromo, ale daliśmy radę. A na górze widoki przecudne. Jak wróciliśmy do domu to byłam tak zmęczona, że prawie od razu poszłam spać. Ale weekend niezapomniany :D Jeśli chodzi o nasze staranka, to codziennie trwają :) Może coś zaowocuje w tym miesiącu :) Pozdrawiam dziewuszki. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Zrobiłam rano test - I kreska :-( Całą noc nie spałam, bo sie denerwowałam ze mam zrobić tes, a jak juz zaspałam to miałam jakies idiotyczne sny o dzieciach. Co ta moja podświadomość robi!!!! Wkurzona jestem na maxa, bo łudziłam sie ze cos z tego wyjdzie, chociaz w tym cklu było mało staranek, bo mąż w dniach płodnych akurat pojechał na szkolenie :-( No nic, trudno, pójde na ten monitoring cyklu przynajmniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon- ja byłam kiedys na takim stazu z UP i powiem, ze nie dosyc ze całe g. zarabiałam to wykorzystywali mni na maxa. W zasadzie byłam tam traktowana gorzej niz pracownicy, bo nie miałam nawet urlopu. Ale mam nadzieje ze u Ciebie bedzie inaczej, ze czasy sie zmieniły. Ja staz robiłam chyba z 7 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Podczytuje was codziennie ale nie mam kiedy pisać. Marta głową do góry , zrób zabieg i zaczniecie starania już na spokojnie, myśl pozytywnie bo to dużą część sukcesu. Malutka i Guzia sciskal Was i wierzę ze będzie ok :) Pozdrawiam zaciazone , xkslanderka śpij ile wlezie :) 🌻 dla reszty: banmon amerie Dagus agnes i reszta Idę pracować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Podczytuje was codziennie ale nie mam kiedy pisać. Marta głową do góry , zrób zabieg i zaczniecie starania już na spokojnie, myśl pozytywnie bo to dużą część sukcesu. Malutka i Guzia sciskal Was i wierzę ze będzie ok :) Pozdrawiam zaciazone , xkslanderka śpij ile wlezie :) 🌻 dla reszty: banmon amerie Dagus agnes i reszta Idę pracować :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ;D!!! Znowu spałam- ehhh.... czuję się jakby mnie ktoś pobił.... Dagus- no to maiłaś rzeczywiście wspaniały weekend!!!!!!!!! Tylko pozazdrościć;DD Też bym chciała żeby mój J. zorganizował mi taka chwilkę relaksu:((((((((( Trzymam kciuki za staranka!! Marta- nie poddawaj sie;) w końcu zobaczysz upragnione 2 kreseczki!!! Wierze w Ciebie;D Miłej pracy HopeU;))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki???? Ufacie swoim M. bezgranicznie??????? Powiedzcie szczerze... Czy macie czasami wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×