Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Goga ty masz termin @ dzień przede mną brrrrrr ;) trzymam kciuki za ciebie i agnes :) dziewczyny mam nadzieję, że teraz nam się udało.... tak, tak wiem, że miałam nie myśleć na tem temat ale..... dziś niedziele nie mam co robić, humor spieprzony na maksa..... no i same myśli się kłębią w głowie :o dziś 21dc.... byle do końca tygodnia.... cholrea, nawet nie chcę myśleć co to będzie jak zobaczę, że ta wredna @ się pojawi, już wiem co się będzie ze mną działo!!!! mam tylko nadzieje, że jeśli @ ma przyjść to niech się pojawi terminowo a nie robi żadnej nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie weekend powinien trwać 3 dni a 4 dni powinny być pracujace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety do pracy :( Dziewczyny nie zamartwiajcie sie napewno sie uda jak nie teraz to później. Wiem ze to nie pocieszenie ale sama będę czekać :-o u mnie nie było staranek takich 100% Pogoda do bani jak zawsze a tak mi sie nie chce nic... Nie lubię poniedziałku , powinno sie odpoczywać po weekendzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 AsiaAaK.........19...............duzo.............ok.2.0 9 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Laski po króciutkiej przerwie. Niestety dostałam @ z 2-dniowym opóźnieniem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja też jestem za krótszym tygodniem pracy :D Marta szkoda a już miałam nadzieje że będziesz następna ale głowa do góry przed Tobą następne staranka i wreszcie sie uda :) Banmon mam to samo :o pewnie im bliżej terminu @ tym więcej będe o tym myślała i zawsze jakieś nadzieje sie pojawią :( Oj właśnie przywieźli mi meble do kuchni :) no i zaraz czeka mnie mycie tego i układanie wszystkiego na półkach :o ale wreszcie sie troche odgrace i zrobi sie porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga najgorsze, ze nie che mi sie juz starać. zniechecilam sie na maxa! nie chce kolejnych rozczarowań! boje sie tez juz nawet oddac nasionka do badania, bo boje sie wyniku ;-( sama nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wiem że takie coś potrafi zniechęcić jak cholera ale nie wolno Ci sie kobieto poddać. Miałas mało prób. Moja kumpela juz półtora roku sie stara bezskutecznie, poszła do lekarza i kazal jej porobić różne badania, wszystkie wyszły bardzo dobrze więc nie wie co jest grane i znowu czeka na wizyte u niego żeby iść z wynikami. Może u Ciebie też jest wszystko ok więc jakby co to badań sie nie bój. Ja jak mi się do 3-4 razy nie uda to pójdę do swojego gina bo dłużej nie będe czekać. Poza tym ponieważ mam dużego mięśniaka mój gin sam mi powiedział że przez to mogę mieć problemy z zajściem w ciąże a potem z utrzymaniem jej... :( Ale zrobie wszystko żeby miec dziecko, nawet jeśli bym musiała całą ciążę leżeć plackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga - wiesz ja nigdy nie lubiłam porażek. Jak mi cos nie wychodzilo to wolałam zaprzestac cos robić, byle by tylko nie poczuc smaku porażki. No takim człowiekiem jestem. Strasznie sie denerwuje, płacze gdy mi cos nie wychodzi. Wiem doskonale, ze mało jeszcze próbowałam, a w zasadzie tyle co nic! Ale jestem przez to sflustrowana. Mój mężulek wczoraj mnie sie spytał kiedym bedziemy celowac w owu, a ja powiedziałam mu ze nie będziemy już próbować ;-p bo nie chce znowu sie rozczarować. A on do mnie - to nie próbujmy tylko sie kochajmy... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.11.09 banmon........26................3................ok12. 09.0 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!! Mam straszny6 dzien.. wstalam a tu kaluza krwi.. za wczesnie.. po szansi8e na dziecko... mam to samo co Marta odechcialo mi sie wszystkiego.. komputer mi sie psuje juz pio raz kolejny pisze do was!!! Myslalam ze na urodziny bede w ciazy ze jak przyjdzie 30 to pozegnam J. i bede cieszyla sie fasolka w brzuszku a tui dupa!! Tyle juz starania ponad rok!!! Po prostu mam dosyc... Jeszcze brzuch boli jak nie wiem co..................... Nie mam nawet azamiaru wychodzic na dwor... niech to szlak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... nie odzywałam sie całe wieki ale sledziłam forum ;) postanowiłam dac sobie spokuj z ta cała panika i wielka checia zajscia w ciaze i troche odsunełam sie od was... ale opłaciło sie przestac obsesyjnie myslec tylko o jednym. dzisiaj ujrzałam moje pierwsze dwie kreseczki :):):):):):) dziewczyny dobrze wam radze przestancie sie zadreczac ciagłymi myslami typu kiedy w koncu mi sie uda... zajmijcie głowe czyms innym a doczekacie sie swojej fasolki :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukałam na necie kiedy mniej wiecej bedzie owulka, nie szukalam u siebie na sile objawów ciazy, nie marudziałam codziennie mojemu M kiedy w konu nam sie uda ;) nie kochałam sie z mysla o tym zeby zajsc w ciaze tylko robilismy to zdecydowanie rzadziej niz ostatnio;) przestałam szukac na necie metod na jak najszybsze zajscie w ciaze... oczywiscie ze myslałam o dzidzi czasami ale przestało byc to moja obsesja. nie robiłam co drugi dzien testu ciazowego nie dołowalam sie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to w tym miesiacu nawet nie liczyłam na to ze jestem w ciazy... test zrobiłam dopiero 39 dc bo brzuch mnie cały czas bolał tak jak na okres wiec byłam swiecie przekonana ze dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya a jeśli można wiedzieć to za którym cyklem Ci się udało? :) tak z ciekawości pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalya gratulacje super nowina :) agnes i marta głowy do góry przeciez musi się w końcu udać!!!! 🌻 inaczej nie może byc do jasnej cholery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje kolejnej przyszlej mamaie;) Dzieki banmom ale dzisiaj nawet dobre checi ze strony innych nie dadza nic!! Musze sama sobie z tym poradzic.. poplakac... Po prostu juz tyle czasu czekam... a pzreciez mam 18 lat... naiedlugo bedzie 19... po prostu jest mi zle... i... chce dzidziusia!! a 2 wyjezdza moj J. a jesli sie nie uda a takie mam wrazenie to na kolejne staranka bede miala okazje dopiero za pol roku.... normalnie lzy mi leca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes główka do góry masz jescze jedną szansę na dzidzusia przed wyjazdem..... może przejdź się do lekarza na monitoring w tym cyklu żeby dokładnie określił owulkę....no bo co ci szkodzi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wszystkie tutaj tylko tego chcemy..... radzę ci iść na ten monitoring, musi się udać w tym cyklu bo inaczej być po prostu nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes bo klapsa dostaniesz ;) nie możesz tak mówić, pamiętaj że MUSI się udać ;) wiem, że teraz masz doła i nic ci humoru nie poprawi ale za jakieś dwa dni zaczniesz znowu pozytywnie o tym wszystkim myśleć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×