Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Aaa Banmon ja też właśnie sie relaksuje teraz z mężusiem przy drinku :) na dobry początek weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!! Ide w wasszze slady;) Bede konsumoiwala z J. amaretto;))))) Mniam mniam:) Pilyscie???? A co do cyganki to jutro Goga bo dzis mi sie nie chce;) Nie gniewaj sie;( A ja jednak zrobilam dzis placki po wegiersku tylko z sosem troche pomajstrowalam;) Banmon bedzie dobrze przestaniesz patrzyc czy mozna czy nie i w ciaze zajdziesz migiem;)))))))))))))))) Goga.... co jutro piochcimy? Moja cyganka juz skonsumowana i jutro musze powtorzyc wypiek;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki Jadę do pracki piękny dzień ale na szczęście skończę już o 12 a jutro wolne. Na dobry początek dnia słucham Alici Keys "Superwomen" naprawdę pozytywnie nastraja :-) banmon nie myśl przy następnych staraniach to dobre podejście Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYGANKA 25 dag maki szennej 15 dag margaryny 20 dag cukru 25 dag homogenizowanego serka waniliowego 3 jajka 1 torebka kisielu cytrynowego bez cukru sok i skorka otarta z 1/2 cytryny cukier waniliowy 4 lyzeczki proszku do pieczenia sol tluszcz i bulka tarta do formy Make przesiac z kisielem, proszkiem do pieczenia i szczypta soli. Jajka utrzec z cukrem, stale ucierajac, po lyzeczce doddawac margaryne o temperaturze pokojowej, make z dodatkami i serek. Na koniec dodac sok i skorke z cytryny, zmiksowac. Ciasto przelozyc na natluszczona forme, wysypana bulka tarta i wstawic do nagrzanego piekarnika (180 stopni) na 50 minut. Gotowa babke mozna posypac przez sitko pudrem lub polukrowac. Smacznego;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek;) Goga.. jezeli masz jurto robic tesciora to ok.. 13 kazdego miesiaca to sa szczesliwe dni;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O lol! Ale sie wkurzylam na mojego J.!!!!!!!!!!!!!!! Nie umie slowa dotrzymywac!!!!!!!!!!! Wrrrrrrrrrrrrr.. Na szczescie mnie przeprosil.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN marika..........27...............3................ok. 13.08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 wiki82................27...........1...................2 1.08 Olka.P...........28...............3...................27 .08 Guzia 79...........30............dużo...............ok. 30.08 -=Goga=-.......29................2...................11. 09 Dagus83........26................4...................15. 09 amerie.........23................4................ok18.0 9 lipcowe_marzenie.28...........2...................ok. 20. 09 HopeU................27...........2...................21 .09.09 smileEveryday......22............3..................ok. 22.09 stokrotka987.....30.............6...................ok.2 3.09 AsiaAaK................19.........duzo...............ok 25.09 Agawa33..........33.............2................... ??? Marta82........26................4...................01/ 03 . 10 Magda8080.......29.............3.....................ok0 2.10.09 banmon........26................4...................07. 10.09 agnes19...........19.............dużo!!! ...........ok.9.10. ZACIĄŻONE nick............tydz.ciąży.........termin porodu......płeć....imię marzenka_s .....7.................23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22...7................24 .04.2010.........?..........? zapomniałam ilość cykli poprawić ;) agnes uszki do góry ;) pogodzicie sie :) zreszta co to za małżeństwo bez kłótni ;) a amaretto osobiście bardzo lubię, dobrze też smakuje z kawą ale taka z ekspresu HopeU dobrze ze dziś mniej pracujesz w końcu weekend jest i trzeba do góry brzuchem leżeć ;) Goga pisz jak test wyszedł :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki :) Agnes nie denerwuj sie tak bo zawsze kłotnie muszą być :o ja tez wczoraj miałam ostrą kółtnie z mężem ale już jest ojm :) mam nadzieje że u Was też :) Szybko Wam poszło z tą cyganką :) łasuchy ;) Ale faktycznie brzmi ciekawie :) tylko na jakiej dużej blaszce to piekłaś? Ja wlaśnie wróciłam od rodziców i dostałam kawałek placuszka od mamy bo upiekła dzisiaj :) i zlitowała się :) A ja dzisiaj nic nie gotuje bo mi bigos został od wczoraj :p więc dzisiaj tylko mam sprzątanie :) HopeU masz wreszcie wyczekany wekend :) odpocznij na następny tydzień :) Wiecie co jak nie dostane @ to z tesetem to poczekam raczej do poniedziałku lub wtorku bo znowu boje się rozczarowania :o Miłego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam to na blasze tortowej:) Bo to babka i tak ladnie wyglada a z reszta chodzi o konsystencje!!! Blacha do ciasta bylaby za duza;( a poszlo mi to ciacho bo gosci mialam.. i im smakowalo;) A co do mojego J. to szkoda gadac.. co bedzie to bedzie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno kiedyś zrobie bo bardzo łatwe i szybkie a w dodatku ciekawie sie zapowiada :) Ej no co Ty aż tak źle :( może wyolbrzymiasz co... Chyba aż tak strasznie Ci nie podpadł. Poza tym musi być dobrze, wkońcu o dziecko sie staracie przecież :) Napewno się dogadacie i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO WLASNIE OSTATNIO W OGOLE SIE NIE DOGADUJEMY... A SAMA WIESZ ZE DO WSPOLZYCIA NIE POTRZEBNA JEST ROZMOWA.. ZE TAK POWIEM..... DOLA MAM.. KURSE NAWET DZISIAJ MI NIC NIE WYCHODZI.. CIASTO POSZLO DO KIBLA...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nA DODATEK BRZUCH MNIE BOLI TAK JAK NA OKRES I TAK JAKOS ZLE SIE CZUJE............ a okres mi sie skonczyl a byl odpowiednio dlugo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes weź się w garść!!! Przecież chyba nie jest aż tak źle, każdy problem można jakoś rozwiązać, przecież się kochacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami to nie wystarcza............. Mam zle przeczucia.. co do Nas.. oby jeszcze nas...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko poszlo o to cholerne palenie... to sie tak ci9qagnie od dawna.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz sama nie wiem.. Ale koniec gadania o mnie.. Jak sie czujesz? Mowilam sie o tym trzynastym bo wtedy sie zdarzaja cuda! Naprawde! Bardzo wierze w Ciebie!!!!!!!!!! Bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy "oby jeszcze nas" Agnes po dupsku dostanież za takie teksty :o obydwoje powinniście dostać. Pogodzić mi się tam, szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co właśnie czuje się zupelnie normalnie... Nie pisz mi o tym trzynastym bo jeszcze za chwile do apteki po testa pójde :p Ja tez lubie "13" :) urodziłam się trzynastego, mój mąż zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilam sobie drinka z amaretto bo az mnie nisi.. Wasze zdrowie Kochane!!!!!!! Za Twoje dwie kreseczki Goga!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O palenie mówisz...hmmm...ja tez miałam ze swoim R. o to jazdy :o i tez sie to ciągnieeeeee..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super;))).. ja zaczelam chodzic z moim J. 13.. urodziny za to mam ostatniego dnia tego miesiaca;) A Ty w jakim miesiacu sie ur? To juz Cie tak nie nakrecam.. Przepraszam;((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiesz o co chodzi.. dwa razy mnie zawiodl.. i teraz mam obawy ze to sie ciagnie tylko za moimi plecami.. a na samym poczatku ustalone bylo ze rezygnujemy z pewnych rtzeczy,, jesli nie to.. sama rozumiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej sie upije i pojde spac.. mam slaba glowe/.. na zareczynach byl jazz... bo..;) Zjadlam cukierka z wodka i upilam sie! Na serio!! Plotlam co mi jezyk mna sline niosl az w koncu poszlam spac.. ale bylo smiesznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×